Схоже шо трампа наші таки підставили. Видно стармер і макрон переконали трампа шо Зе приїде всьо підписати мовчки і без заперечень. Буде гарна картинка і про нього в сша скажуть - вай, який трамп молодець.
Зе ж їхав з наміром поговорити. Трамп про це не знав. Тому венс так гостро почав реагувати. Всі думали шо це буде приємна фотосесія без наслідків.
Зе задавав справедливі питання. Але... Трамп хоче копалини не за на гарантії а в обмін на лобізм... він буде нашим лобістом у переговорах з росією. Тепер нас склоняє дуда, нас склоняє стармер і макрон -вертайся і підписуй мовчки і кланяйся в ноги.
Партнери яких ми заслужили. Всі у змові, шоб нас склонити. За наші ж гроші.
Вибачте, але ще є кандидат у лобісти. Той самий Ердоган, який і копалини не требує, лиш будівельні контракти.
виктория7аас• 02 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Я вам хочу сказати що ви обговорюєте те, в чому не тямите. Є протокол. Він узгоджується і з Трампом і з Зеленським. Трамп порушив протокол. Венс порушив протокол. Зеленський гость. Він не може впливати на протокол. Мій час вичерпано. Вчить теорію що таке протокол. Якщо будуть запитання відповім завтра.
За Зелей замечена особенность, что он хорошо отрабатывает написанный сценарий, но когда дело касается импровизации он плывет - становится грубым и тупым .Нашлись люди, кто подсказал Трампу, как обыграть эту черту.Именно поэтому сразу была пресса, осталось лишь вывести Зе из сценарного образа. С этой ролью прекрасно справился Вэнс..
Ответ дляMary_MMS
Ви із серії, а що там у хахлов? Тобто якщо спростувати не получається, то давайте найдемо де гірше... То чого, можем ще північну корею, або Сомалі притягнути....
Мене турбує в першу чергу моя країна і те що з нею сталося... І якщо мовчати і кивати що десь гірше, то станемо скоро півночною кореєю чи сомалі...
Я так розумію, це тільки тцкашним сім´ям все подобається....
Українець ніколи не напише ’у хахлов’. Виключно кацапський вираз.
Так а що там по примусовій мобілізації на окупованих кацапією українських територіях? Чи то зручно - не помічати, як бусифікують 18-річок, щоб ’визволяли’ територію України від українців?
Ответ дляnatlem
Не має до чого доколупалися?
А це, є такий вираз, якщо ви не знали.
Але у вас же все расєйське іпсо... Ви хто? Сім´я тцкашніків?
А це, є такий вираз, якщо ви не знали.