Схоже шо трампа наші таки підставили. Видно стармер і макрон переконали трампа шо Зе приїде всьо підписати мовчки і без заперечень. Буде гарна картинка і про нього в сша скажуть - вай, який трамп молодець.
Зе ж їхав з наміром поговорити. Трамп про це не знав. Тому венс так гостро почав реагувати. Всі думали шо це буде приємна фотосесія без наслідків.
Зе задавав справедливі питання. Але... Трамп хоче копалини не за на гарантії а в обмін на лобізм... він буде нашим лобістом у переговорах з росією. Тепер нас склоняє дуда, нас склоняє стармер і макрон -вертайся і підписуй мовчки і кланяйся в ноги.
Партнери яких ми заслужили. Всі у змові, шоб нас склонити. За наші ж гроші.
Вибачте, але ще є кандидат у лобісти. Той самий Ердоган, який і копалини не требує, лиш будівельні контракти.
Ответ дляPole
Ну що ж, а він як думав? Що посада президента- це чергова роль в кіно?
Нехай відпрацьовує державні кошти!
Так він і відпрацьовує, тільки в своєму розумінні ... Людина не чує і не хоче чути інших думок, загнав себе в бульбашку ’5-6 потужних менеджерів’, які лиють лестощі в його вуха ...
Aksinia 111• 02 марта 2025
Ответ дляPole
Нехай відпрацьовує державні кошти!
Ви дійсно вірите, що після вибачиння Трамп не буде лоббістом хуйла ?
Марика-bf42• 02 марта 2025
Ответ дляМанула
Тут Береза трохи зради накидав
А для розуміння про що мова, то наведу два моменти з статті, в якій її автор цитує чиновника Єврокомісії: «Україна важлива для нас, але не настільки важлива».
«Запевнення Європи про підтримку України навряд чи вийдуть за межі позитивних дописів у соцмережах», — йдеться у статті.
Цікаво, а рівень Берези достатній для дописів такого рівня?))
Sova splushka• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А я казала. Або ердоган, або китай, або всі разом
Або вони всі разом включно з США та рашею зберуться, і вирішать нас помножити на нуль, щоб ми не заважали великим дядькам ділити світ.
Нікому вже не потрібні ні Україна, ні міжнародне право, ні справедливість, ні честь, ні людяність, ні репутація, геть нічого. Тільки гроші та сила.
Ответ дляSova splushka
Якби в Україні менше крали, цим би не скінчилося усе
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляМарика-bf42
Зараз для таких як Береза золота пора , інфи купа , болтай і заробляй на переглядах
Sova splushka• 02 марта 2025
Ответ дляМанула
Тим часом, CNN тролить короля та його діджея
Так от звідки Трамп виколупав рейтинг 4% Зеленського!
То він трошки провидець, але переплутав тип опитування.
Ответ дляMila228
Так виявилося, що в США теж крадуть і корупціонерів хватає.
Я думаю шо наші феодали предложать путіну перевибори і проросійського кандидата намалювати під умову миру. Після такого кидка наших дорогих партнерів
Вакцину від нато і єс зроблено на довгі довгі роки
Sova splushka• 02 марта 2025
Ответ дляMila228
Той їх Венс фрік якийсь, як таке можна допускати до влади.
Йомайо... і ці люди ще приколупуються до одягу Зеленського?
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляMila228
А в США не корупціонери , це там називається - лобісти
Aksinia 111• 02 марта 2025
CNN провели опитування на тему, хто найбільше винен у суперечці в Овальному кабінеті. І це виборці Трампа !
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляMila228
О , ще один поцінувач совку (
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Відмінність у тому що наша корупція розвалює державу і нац безпеку
А їх лобізм зараз , що робить з країною США , яка завжди гордо несла прапор свободи і демократії ?