ЧупакабраЗеБест• 02 марта 2025
ТЦК-шники НЕ ЛЮДИ! Этот молодой мужчина хвататется за жизнь из последних сил.
Раньше я как то колебалась, раздумывала, (у меня есть темы про кума в тцк).
теперь имею окончательное мнение.
ЭТИ ЛЮДИ ХУЖЕ ПОЛИЦАЕВ.
Я верю войны эта раковая опухоль будет осуждена спаведливым судом и их родня будет их стыдиться и менять фамилии.
t.me/+_Xa2Zz-Wir40MzUy
теперь имею окончательное мнение.
ЭТИ ЛЮДИ ХУЖЕ ПОЛИЦАЕВ.
t.me/+_Xa2Zz-Wir40MzUy
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ви взагалі не в собі ? українців звинувачувати в Голодоморі !
Борисфенка• 02 марта 2025
Ответ дляGaimer
У нас є.своє
А, ще й владу скинути хочете під час війни?
Та давайте. Тільки п´ята колона сциклива і на таке нездатна.
А українці воюють.
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Який гарний хлопчина хуйло, так????
Шабаш зібрався , це просто треш
Борисфенка• 02 марта 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Не звертайте уваги, це москальська падаль веде інформаційну війну.
Свіжа фішка - роблять вони це українською мовою.
Ответ длякласс123-7dcf
Вы правы на 100% Просто единственное, что нужно сделать - открыть границы для всех. Все, кто не хочет воевать могут свободно выехать, кто хочет -может остаться и пусть идет воевать. Всё. Это будет Справедливо.
Не справедливо , не все могут выехать родственники больные или работа , их насильно на фронт тащить раз не выехали ?
Справедливее иначе -те кто за продолжение войны идут туда в независимости от пола , статуса и возраста а не отправляют других с дивана
Борисфенка• 02 марта 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Шабаш зібрався , це просто треш
Робота у них така. Сьогодні сильно зашкалило, лютують ’за мир любою ціною’.
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляGaimer
Удалено администрацией...
Це вже застарілий вислів , ну хай вже там щось нове в ольгіно вигадають
sunshine0610• 02 марта 2025
Ответ дляNeznakomka-9072
Списанные ублюдки твою жопу защищали своей жизнью
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Та ясна річ , за українські пости їм же більше платять рашаботам , зараз їм треба кукуху розшатувати українцям
Neznakomka-9072• 02 марта 2025
Ответ дляsunshine0610
Удалено администрацией...
Я подруга того ублюдка, который перенес 10 операций на ноге и еще будет не одна . Который на войне 4 года был, что бы потом его ублюдком назвали , потому что он пошел работать в тцк
Борисфенка• 02 марта 2025
Ответ дляМиззери
Ще голосування проведіть - в який населений пункт хай раша зайде, а за який повоюють чоловіки.
sunshine0610• 02 марта 2025
Ответ дляNeznakomka-9072
Так а сейчас он где? Работает в тцк?
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Кацапи гарно вміють співати ’хотять лі рускіє війни ’ , потвори брехливі
Neznakomka-9072• 02 марта 2025
Ответ дляsunshine0610
Так а сейчас он где? Работает в тцк?
С августа 23 года списаний , работает в тцк бумажной работой. ПЕРЕДВИГАЕТСЯ на КОСТЫЛЯХ
sunshine0610• 02 марта 2025
Ответ дляNeznakomka-9072
Ну если мужиков на улицах не пакует то уже молодец
Magnifique_• 02 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік на фронті не втомився ні разу, йому ротація непотрібна.
Тільки ви утомлєнниє.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 02 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Мій чоловік на фронті, але він не вічний. Тому теми дотримуємося.
Mariya Prokhorova• 02 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ви знаєте , що таке термін ’ чорна дошка ’
Хто указ дав про продрозвьорстку ? Хто ? Не сталін ?
То що потвори були серед місцевих так це ясно , як божий день , а звідки прийшла окупація ?
Селяни і повірили більшовікам , бо ті їм землю пообіцяли , а через 10 років заморили 4 млн людей
Kidstaff Bot• 02 марта 2025
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf