Солоденька цукОрка• 02 марта 2025
Чому так важко визнавати власні помилки?
Освічую темряву• 02 марта 2025
Інакше ви їх повторюватимете знову і знову. І життя ваше буде ’бігом по саду граблів’.
Біле пальто• 02 марта 2025
тому що це небезпечно)
наш мозок еволюційно розвивався як ’машина для прогнозування’. Еволюційна задача вижити полягала в передбаченні можливих небезпек і вчасної підготовки до них. Щоб мати більше можливостей адаптуватись і задовольняти свої потреби в змінених обставинах.
Точність ваших прогнозів залежить від того, наскільки повно і об´єктивно ви бачите світ. А якщо ви десь косячите, то це сигнал для мозку, що він не здатен точно прогнозувати, а значить в небезпеці.
І тому сильні (більш впевнені) люди здатні визнавати свої помилки і вдосконалювати здатність прогнозування, а більш тривожні застосовують різні захисні механізми, наприклад заперечення.
Ми всі дещо упереджені в пошуках підтверження своїх переконань. Це психологічний механізм, притаманний всім.
Значит надо• 02 марта 2025
Если я не права, всегда извинюсь и больше не поступаю таким образом.Что тут трудного?