Таблет• 02 марта в 18:03

Добрый вечер! Трамп прав что сказал прямо в лицо правду. БД это не место для их

Почему ЗЕ не одел костюм ?
Он не военный.
Первый раз к главе Америки надо было выглядеть достойно.
Мама Никитки-2• 02 марта в 18:12
Ответ дляТаблет
Удалено администрацией...
Ви при собі? Україна жертва, а їй пропонують прийняти іншу позу, щоб ґвалтівнику було зручніше. Ще й дорікають, що вдягла не юбку, а комбінезон.
Ирина-bbd0• 02 марта в 18:13
Ответ дляМанула
Мені особисто все одно хто в яких костюмах, тим паче під час війни.
Але все ж таки протокольна служба мала би узгодити цей момент.

Ось, що Чалий написав:
’Багато дискусій стосовно одягу делегацій під час офіційних заходів.
Це важливо? Вважаю, що так.
Як би, хто не оцінював, є міжнародно визнані правила дипломатичного протоколу й етикету, які ніхто ще не відміняв.
В Україні, наприклад, це закріплено в нормативних документах і наші гості намагаються притримуватися цих правил. З повагою до України. Якщо щось виникає — узгоджується сторонами.
Чому важливо, що ти одягаєш? Тому що це:
1. Свідчення готовності грати на рівних, не формуючі якісь попередні переваги.
2. Спосіб висловити повагу до приймаючою сторони.
3. Спосіб продемонструвати специфіку зовнішніх умов, в яких перебуває твоя країна.
4. Спосіб нейтралізувати попередні неприємні меседжі та надіслати свої.
5. Вміння створити комфортні умови в одязі (картинка для публіки і, навіть, зручності), не виходячи за рамки, де можна образити партнера.
Який би був під час війни найкращий варіант для українських офіційних делегацій?
1. Все ж таки реагувати на вказані приймаючою стороною умови дотримання дипломатичного протоколу. Як правило, це вказано при підготовці заходів. Офіційний костюм для чоловіків і відповідні вимоги до жінок можуть включати необхідні аксесуари, або бути замінені на національний одяг (так роблять багато делегацій з Індії, Пакистану, Шотландії, Близького Сходу, тощо.)
2. Якщо треба продемонструвати, що продовжується війна, але не хочеш це робити за допомогою аксесуарів (зажим для краватки, запонки, або брошка, тощо), то можна одягнути вишиванку в стилі мілітарі.
3. Врешті-решт протокольні служби мають попередити про специфіку приймаючу сторону і, в ідеалі, домовитися, щоб для всіх дрес-код був прийнятний, всі відчували себе рівно, в своїй тарілці й презентабельно для медіа і всієї публіки.
Ви скажете, що це все - маячня і не впливає на результат переговорів. Дозволю собі заперечити.
Якщо маячня, навіщо тоді всі ці підручники і лекції студентам?
Якщо маячня, чому на це звертають увагу?
Якщо маячня, чому такі негативні емоції і спроба скористатися на переговорах?
І проста порада всім, хто сумнівається: візьміть паспорт України і одягніть шотландський кілт (спідницю) та зайдіть, ну, хоча б до офісу Президента України.
Співробітникам УДО прошу не напрягатися - вам є чим займатися під час війни. Правила проходження безпеки такі як вони є і я не вважаю, що їх треба змінювати.
А от ставлення людей в таких специфічних професійних деталях треба змінювати.
Бо ланцюжок між викликом через порушення протоколу і погіршенням двосторонніх відносин (звісно, це, як правило, лише зачіпка чи додаткова причина) не такий вже й довгий…’
Мало было стёба кацапни над мятым костюмом пороха?
Решили и зеленскому добавить ?
автор Таблет • 02 марта в 18:13
Ответ дляЧомучка
Ну от Трамп з Венсом були в костюмі. І путін, і лавров. Вони що, менше фашистських лозунгв через це виголосили?
Маск взагалі зигує в костюмі.
Шановні люди, еге ж?
Удалено администрацией...
Чомучка• 02 марта в 18:13
Ответ дляТаблет
Удалено администрацией...
Хм. Думаю, якби США заявило: пане Зе, вдягність костюм і ми вам надішлемо 100 000 чоловіків в армію - впевена що Зе би вдягнув що завгодно.
Светік• 02 марта в 18:13
Тому що він з самого початку сказав, що вдягне костюм, коли буде мир.
чаревна• 02 марта в 18:13
А в костюме и бейсболке, ох как сочетается
И не говорите, что солнце напечет, можно было сделать трибуну с навесом, а не одеваться как таджик на бахче
Teonaa• 02 марта в 18:13
Ответ дляNatal_ka91
О Боги, забембали з тим костюмом.
Задовбали-то задовбали. Але дійсно, у чому проблема. Це ж не шоу (начебто?), це дипломатія, ділові зустрічі, дресс-код. А то виглядає як якесь «апмплуа» , а він не актор вже(начебто)
Ирина-bbd0• 02 марта в 18:13
Ответ длявиктория7аас
Он мог бы надеть закрытый китель, застегнутый на все пуговицы. Это, как считают специалисты по этикету, приемлемый вариант. Ну, примерно, как индийский премьер ходит.

Можно, конечно, по этикету и в военной форме. Но ему форма что корове седло.
Портрет сталина вашего в руки не взять?
автор Таблет • 02 марта в 18:14
Ответ длячаревна
Автор, чем больше подобных тем, тем лучше отношение к Зеленскому.
Реально думаешь, что вокруг идиоты, которые думают, что одев бы он костюм, война б закончилась или его лучше приняли
Надо соблюдать етикет , зачем притащил пояс усика ?
TaFo• 02 марта в 18:14
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
иди нах за кораблем
Шматочок хмарки• 02 марта в 18:14
Ответ дляIrusik-0874
Так говорили ж, что Трамп хозяин
Може й говорили колись, а зараз вже всі бачать хто саме) Куди ’’інваліда’’ Залужного відправили дипломатом, хто і з якої крани покидав всі справи і приїздив до нас, як тільки починали розмову за перемир´я, і де нашого величного сховають, як тільки він почує аромат власної смаженої дупи.
Мама Никитки-2• 02 марта в 18:14
Ответ длячаревна
Справа в тому, що теми створюються російською мовою. Кацапських ботів, та не дуже розумних співчуваючих повно. Потрібні тезиси будуть витягнуті для пропаганди на кацапії і для «сторіз» Венса.
Klodia• 02 марта в 18:15
Ответ дляТаблет
Удалено администрацией...
Опозорились ваши великие хозяева как раз.
Чомучка• 02 марта в 18:15
Ответ дляТаблет
Удалено администрацией...
Зганьбився Трамп, судячи з реакції світу) Але нічого, проковтне та продовжить далі перемовини за копалини, якщо вони йому так потрібні.
Трампіку не вперше ковтати.
Лина Житлова• 02 марта в 18:15
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Ну ты, двоечница. Я просто в шоке: как вы там на болотах живете? Родного языка не знаете. «Одеть» «Официальный стиль одеть»🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
Ирина-bbd0• 02 марта в 18:16
Ответ дляTeonaa
Вам шашечки или ехать ? А то если нет сил ехать.то можно доколупаться и до цвета шашечек. Так?
На содержание пофиг?)))) Главное хформа?
Уууу....
nutty• 02 марта в 18:16
Ответ дляTivoli
методичка свежая
Не свежая. Я давно писала и не раз, шо зєлєнь як здрасьтє без костюма. На иннаугурации Милея, например
Natal_ka91• 02 марта в 18:16
Ответ дляTeonaa
Вже обговорювали цю тему вчора і позавчора. Хз чому автор вирішив знову це підняти
@ альонка@• 02 марта в 18:16
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Може ще потрібно було кульки надути?
Це ви для хайпу тему створили?
nutty• 02 марта в 18:16
Ответ дляKlodia
Президент-это, вообще-то верховный главнокомандующий армии.
Клоун-главнокомандующий, конечно, то еше извращение
ShellyBelly• 02 марта в 18:17
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Ви б краще мовчали зі своїм «одеть». Йдіть щі варити)))
@ альонка@• 02 марта в 18:17
Ответ дляKlodia
НАдеть, господи...
Одягнути)))))
Чомучка• 02 марта в 18:17
Ответ дляTeonaa
Ну якби це було не шоу, Венсу там не дали би й рота розкрити. І в такому вигляді би не допустили на оф зустріч глав держав.
Але ніт)
І прийшов з нафарбованою пикою, і в прогулянкових штанях, і сидів тявкав як йому Маск велів.
Мама Никитки-2• 02 марта в 18:17
Ответ длячаревна
Реклама китайської продукції.
А хтось свято вірить, що Китай ворог для Трампа. Показували купу роликів, що в нього навіть Біблії в Китаї надруковані, не кажучі про все інше.
Ирина-bbd0• 02 марта в 18:18
И пошло поехало допсопровождение темы площадушки))))))
И не устают же))))
Klodia• 02 марта в 18:18
Ответ дляnutty
Если едешь разговаривать с барыгой с альцгеймером и мужиком с накрашенными глазами и в бриджах, надо быть в похожем стиле, какой для них костюм...
NYC• 02 марта в 18:18
Это журналист сказал, а не Трамп.
https://youtube.com/shorts/DTTeRGWdoqA?si=fCx7QzYK...
mari_klim• 02 марта в 18:19
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Надевают одежду, одевают Надежду.
Ох и тролляки тупые пошли. У рашистов денег уже нет на грамотных?
автор Таблет • 02 марта в 18:19
Ответ длячаревна
Он может хоть в трусах быть!
Он в своей стране.
Natalie 81• 02 марта в 18:20
Я не пойму, почему все так зациклелись на костюме