Оч@ров@Шк@• 02 марта в 18:08
Чи винні вчителі у травлі дитини в цьому випадку? Скандал в школі. Невже таки я?
Ситуація наступна: звели два старші класи (після 9-го багато хто пішли навчатись, тому обʼєднали а і б). І серед них була повненька дівчинка, дуже тиха. Ні з ким особливо не дружила, але і не сварилась.
І от типова ʼеліта класуʼ знайшли мішень для булінгу: називали її коровою, бочкою, розмальовували речі , підговорили всіх малочисленних друзів за межами класу припинити з нею спілкування.
По імені не звертались - тільки тикали пальцями і обзивали. Не соромились вчителів і робили це при них.
Вчителі мовчали. Всі все бачили, але жоден це підняв це питання в учительській. Класний керівник теж знав - коли жертва зверталась до нього, підходив до тих, хто це каже , питав ʼщо вона вам зробила?ʼ, нічого не чув у відповідь і йшов.
Мама (тобто я) дізналась про травлю тоді, коли донька показала збережений прямий ефір в інстаграмі, де доньку знімали і паралельно обзивали.
Пішли до директора, директорка , звісно, зробила що могла, але непрозоро натякнула мені про те, що донька сама має себе захищати. Сама. Одна. Проти 25 чоловік в класі і відсутності підтримки однолітків.
Можливості перейти в іншу школу немає - вона лише одна в селі.
Ваш погляд на ситуацію.
Давно без алко• 03 марта в 00:19
Автор, коментарі не читала, Ваша дитина в небезпеці для життя і в жахливому моральному стані. терміново заяву директору, по новому закону він сповіщає поліцію обов´язково, та і самі напишіть і дайте відео. пройшла через це, після поліції і комісії все тихо і навіть уваги не звертають і дивитись бояться. тут багато тем є про це. І я зробила підбірку відео, уважно перегляньте, будь ласка і терміново дійте не відкладаючи і дня! Там є відео від російського психолога, але він найкраще розклав по поличках , що таке булінг і наскільки він небезпечний і що відчуває людина.
Давно без алко• 03 марта в 00:21
Ответ дляМerida
Вы ж не знаете меня, на что я способна. Из последних примеров ’ у соседа изъяли животное, за ненадлежащий уход’. Украина. 6 тыс население. Вы с таким сталкивались? И сейчас процесс на второго запустили.
Действовать надо в рамках закона.
Как раз из-за того, что ребёнок свой и родной, порвать всех надо за неё.
Действовать надо в рамках закона.
Супер коментар!
Редисочка• 03 марта в 15:29
Ответ дляГербарія сушу
Не виновата. Но впереди у девочки еще куча коллективов. Никто не оправдывал ее обидчиков, но для самих себя лучше докопаться до сути.
То тому, що попереду ще купа колективів, і варто писати заяви та добиватися справедливості. Дитина має знати, що вона важлива, зо не варто терпіти, мовчати і прогинатся
Редисочка• 03 марта в 15:33
Ответ дляКрошка Енот
Был недавно случай у моей знакомой. Ее сына 6 класс прессовали трое одноклассников, были обзывательства (он тоже полненький), удаляли из чата класса, даже легкие увечья, сам по себе мальчик спокойный. Классная, завуч, директриса ничего не могли сделать, они не могли ни отчислить этих детей из школы, ни повлиять на родителей, потому что они быдло, Как и их дети.
В итоге знакомая в очередной раз зафиксировала увечья, проконсультировалась с юристом, и начала поднимать вой, созвали встречу общую, она максимально подготовилась, чтобы не быть квашней.
После этого эти пацаны притихли, а потом два из трех перевелись в другие школы.
Знакомая буквально выгрызла спокойствие сына.
У вас в классе наверняка тоже есть заводилы «главные», вот на них и давите в первую очередь
Мою дитину не були, але будили іншу і мене добила реакція школи, вони не хочуть вписувати це в основу справу булилв, якщо це потрібна сім´я. Хоча я казала, що я б ще пролягала. І таки та мама трохи притихлала й дитина, коли почула, що я настійливо радила добиватися фіксації в характеристиці. Ніде ніде не запитують, ага, а потім дитинка Хосе в академію СБУ чи ще кудись раптом і опа... А воно таки вилазить. Або дитинку беруть за дрібне хуліганство (а такі борщі таки вояпуються), і все, школа вже не дуже може написати, що бубочка була така ідеальна
Редисочка• 03 марта в 15:35
Ответ дляМerida
Пока автор будет писать в школу, общаться, школа вывернуть все так, что автор и её дочь виновными будут. И сразу появятся классные часы задним числом и проделанная школьным психологом работа, и ещё много чего. Зачем?
💯 розмова з директором це показала, далі не п´є сенсу. Поліція зі згадуванням, зо було усне звернення й от так зреагували + копія у відділ освіти відразу
Редисочка• 03 марта в 15:39
Ответ дляДавно без алко
Почитайте, що сказав директор, тому тут варіант самим у поліцію.директор не сповістить
Давно без алко• 05 марта в 01:59
Ответ дляРедисочка
За новим законом, чкщо директор не сповістити, вінпритягається жл відрлвідальнлсті за несовідомлення поліції про заяву.
Редисочка• 05 апреля в 19:37
Так, вчителі винні. Якби присікли це на початку, нічого б не було. Директор прикриває свою дупу. Розумію про зп і бла-бла, але таке ставлення вчителів веде часом до страшної наслідків, а вони далі розказують про не таких дітей, зп та ін. У цій ситуації у мене цензурних слів немає до педагогів
Первоклашка Я• 24 апреля в 23:17
Ответ длясама себе прекрасная
Я донька вчительки зочу спитати, вони в вас там в снлі зороброїтврли напилися чи шо? Скиньте директору посилання на ввдповідалтність за булінг в стінах школи. Вона моде тупо завтмкала, що її чекаж, якщо раптом це відео завіруситься.
Ви справді донька вчительки?
Первоклашка Я• 24 апреля в 23:29
Ответ дляБіле пальто
А вообще.. автор, читаю и прозреваю(( Я и забыла, какие у нас жестокие дети. Мы уже три года за границей. здесь совсем другие дети, да и учителя тоже... Все конфликты сразу разбираются учителем, привлекается всегда психолог, психолог работает с детками и по отдельности. Даже директор в курсе проблем каждого ребенка(( Этому нам надо учиться у европейцев.
А ви пролистайте теми порадниці, про булінг в європейських школах і як з цим нічого не роблять. Повчитися
Первоклашка Я• 24 апреля в 23:32
Ответ дляElani
Потому что ’ащотакого.. то же диты... Гэша, ты що Маню товстухою зовёшь? Да, ну не тра так... все, вин ото не будет бильше’...
Давить надо сразу все это, в зародыше.
Пусть они потом своего Гэшу с учёта снимают если поступать или эмигрировать будет.. раз дебила родили и воспитали
Давить надо сразу все это, в зародыше.
Ви собі щелепу не зламали, поки писали допис?
Первоклашка Я• 24 апреля в 23:38
Можу вам порадити перевести дитину до коледжу. Раз немає іншої школи. Бо вже нормального життя дитині у цій школі не буде. Інші ж діти порозходились по іншим навчальним закладам.