Оч@ров@Шк@• 02 марта в 18:08
Чи винні вчителі у травлі дитини в цьому випадку? Скандал в школі. Невже таки я?
Ситуація наступна: звели два старші класи (після 9-го багато хто пішли навчатись, тому обʼєднали а і б). І серед них була повненька дівчинка, дуже тиха. Ні з ким особливо не дружила, але і не сварилась.
І от типова ʼеліта класуʼ знайшли мішень для булінгу: називали її коровою, бочкою, розмальовували речі , підговорили всіх малочисленних друзів за межами класу припинити з нею спілкування.
По імені не звертались - тільки тикали пальцями і обзивали. Не соромились вчителів і робили це при них.
Вчителі мовчали. Всі все бачили, але жоден це підняв це питання в учительській. Класний керівник теж знав - коли жертва зверталась до нього, підходив до тих, хто це каже , питав ʼщо вона вам зробила?ʼ, нічого не чув у відповідь і йшов.
Мама (тобто я) дізналась про травлю тоді, коли донька показала збережений прямий ефір в інстаграмі, де доньку знімали і паралельно обзивали.
Пішли до директора, директорка , звісно, зробила що могла, але непрозоро натякнула мені про те, що донька сама має себе захищати. Сама. Одна. Проти 25 чоловік в класі і відсутності підтримки однолітків.
Можливості перейти в іншу школу немає - вона лише одна в селі.
Ваш погляд на ситуацію.
БЦАшка• 02 марта в 19:46
Ответ дляElani
Потому что ’ащотакого.. то же диты... Гэша, ты що Маню товстухою зовёшь? Да, ну не тра так... все, вин ото не будет бильше’...
Давить надо сразу все это, в зародыше.
Пусть они потом своего Гэшу с учёта снимают если поступать или эмигрировать будет.. раз дебила родили и воспитали
Давить надо сразу все это, в зародыше.
Это Вы сейчас коверкали украинский язык?
БЦАшка• 02 марта в 19:50
А по теме (автору) я бы во-первых подошла к родителям обидчиков. Не факт, что они невменяемые и в курсе, что их дети творят. Подростки иногда творят глупости, не понимая последствий. Если не помогло бы, то писала бы в школу офиц. заяву на буллинг, пусть проводят свои манипуляции, которые они там могут проводить.
Нет, тогда полиция и заявление туда. Но я думаю решить на уровне родителей будет достаточно, объяснив им что Вы намерены идти до конца
Дідова баба• 02 марта в 19:53
Ответ дляМerida
А сейчас она не изгой? Вся школа, включая учителей и директора издеваеься. Этого мало?
Жа, я бы боролась. Чтоб показать ребёнку, что они ничем не лучше неё- это раз. Что за каждое преступление следует наказание.
И вот это про шушуканья селом, почему? Потому что начнут парочку малолетних дегенератов,? Так вы ж не знаете, скольких они уничтожают морально.
Почему должно быть домашнее обучение? Ну почему? Наказать всех, с директором в том числе. Почему везде это работает , а там не должно? Показать ребёнку, чьо она груша для битья? И лучше продолжать быть тихой, можно вкусняхи и сигареты обидчика носить, чтоб не били. Что вырастет потом с этого реьенка? Она своей тени будет бояться. Булет жить с пониманием, что она ничто. Что другие лучше.
Ви пишете про абстрактну дитину, тому в вас говорить амазонка, а автор - про власну, рідну, єдину. Це лише в кіно комісар Катані перемагає спрута... а життя - не кіно.
Редисочка• 02 марта в 19:54
Ответ дляСиреневенькая
что она напишет в заявлении?
ну про детей - понятно
а про руководство
ну про детей - понятно
а про руководство
Що зверталася до адміністрації школи, такого-то числа до директора, ніяк х виховних заходів проведено не було, булінг продовжується. Там не лише батькам білетів прилетить, але й директору школи
Редисочка• 02 марта в 19:56
Ответ дляШанельКуКу
Я так понимаю, что это село, если одна школа. В полиции работают отцы/ братья/ дяди тех, кто травит. Отсюда вывод напрашивается сам собой.
Але це не причина не писати заяву, паралельно звернутися можна і до уповноваженого з прав дитини, і до освітнього омбудсмена, всюди, де можна далі, щоб не зам´яли. І далі всі розмови. Фіксувати, прямо попереджати, що ведете запис і все або письмово,або під запис . Дитині теж сказати, зо тепер бесіди з нею завучів,вчителі,психологів - лише у присутності мами...
Редисочка• 02 марта в 19:57
Ответ дляДідова баба
В селі, якщо немає іншої школи, треба вирулювати з того що є - я б ініціювала батьківські збори разом з дітьми, представником поліції,класна керівниця має провести бесіду, пояснити наслідки, в тому числі правові, донести максимально, що так не буде - інакше відповідальність вже на рівні заяви в поліцію про булінг з усими випливаючими наслідками.
Сказати, що в кожної людини є недолік за який можна зачепитися, тому кожен може бути наступним, тобто варто кріпко подумати всім...
Спочатку заява, а потім оце все, бо так вони перекрутять так, що дівчинка ще і винна буде, напишуть заяву на неї
Редисочка• 02 марта в 19:59
Ответ дляНевісточка ж
Учителя не виноваты в травле, насколько я понимаю, они никак этому не способствовали. Но виноваты в том, что не сообщали маме ребенка о буллинге
Ага, тільки з того, що я бачила, в більшості випадків вчителі дозволяють або приховано ініціюють булінг. Тих, хто їм вигідний чи потрібний будити вони не дають і швидко присікають
Ответ дляДідова баба
Вы ж не знаете меня, на что я способна. Из последних примеров ’ у соседа изъяли животное, за ненадлежащий уход’. Украина. 6 тыс население. Вы с таким сталкивались? И сейчас процесс на второго запустили.
Действовать надо в рамках закона.
Как раз из-за того, что ребёнок свой и родной, порвать всех надо за неё.
Действовать надо в рамках закона.
Ответ дляElani
Давить надо сразу все это, в зародыше.
Согласна полностью
Ответ дляБЦАшка
Пока автор будет писать в школу, общаться, школа вывернуть все так, что автор и её дочь виновными будут. И сразу появятся классные часы задним числом и проделанная школьным психологом работа, и ещё много чего. Зачем?
Дідова баба• 02 марта в 20:07
Ответ дляМerida
Действовать надо в рамках закона.
Навіть, якщо мати переможе по Законам України, це не дорівнює ’перемогти все село’. Я не пропоную дивитись крізь пальці, просто є інші методи, які набагато більше допоможуть дитині.
Як то в приказці ’вам шашечки, чи їхати?’
Їм потрібно мирне тихе життя в своїй школі і селі, а не перемога, яку супроводжуватися ворожнеча оточуючих, повна соціальна ізоляція дитини, щоденні стреси, прокльони, підпалений паркан, г*вно щоранку на порозі будинку і інші мерзощі. Автор - мати одиначка, а ви її підбурюєте до такої тактики, яка зруйнує її життя й життя її доньки.
Це якась ’піррова перемога’ буде. Якщо буде.
Ответ дляДідова баба
Откуда у вас это в голове? Все мело ополчится. Вы себе придумали, что пацаны - это сын главы села? Говно, пожар, испорченная жизнь.
Она уже испорчена. И всем спать в том селе. А пирожное накащать так, что те сволочи, при всех на площади извинения просить будут. И тогда появятся те, кого они чмырили перед этой девочкой.
Какие методы ваши, я не понимаю. Быть тихой и стараться увернуться, если бить начнут?
Дідова баба• 02 марта в 20:14
Ответ дляМerida
Мій перший коментар.
Мудрість не в тому, щоб в кожній ситуації махати кулаками (метафора), а бути гнучкішим, хитрішим - влаштувати все таким чином, щоб все склалось якнайкраще для дівчинки, а не для паперових довідок.
Я не вірю, що Ви живете в малому селі, інакше не було б таких порад.
Чи потім все життябігати писати скарги ’на мене не так подивились’, ’з мене глузували’, ’мені обісцяли ворота’? В цьому щастя?
Ответ дляДідова баба
Мій перший коментар.
Село - не равно затурканный ослик. Пусть меня боятся.
Вы так про обоссаные, подпаленные заборы и тд.пишите, что мне страшно, в каком гетто живёте вы.
Дідова баба• 02 марта в 20:22
Ответ дляМerida
Бігти в бій, строчити жалоби - розуму багато не треба. Оце ’щоб боялись’ - дитячий садок просто, хто там кого боїться - це шлях до глузування та й годі))) В селах (не в котеджних містечках, не в елітних поселення з шлагбаумом на в´їзді, а саме в дальніх селах - пам´ятають хто що учудив в діда на весіллі! Вибудувати тактику і стратегію - отут треба розум, досвід, гнучке мислення.
Ось деякі з найвідоміших цитат із книги ’Мистецтво війни’ Сунь-дзи:
1. ’Війна – це шлях обману.’
(Щоб перемогти, потрібно вводити ворога в оману, приховувати свої наміри.)
2. ’Найкраща перемога – це перемога без бою.’
(Мудрий полководець перемагає, не вступаючи в пряму конфронтацію.)
3. ’Якщо знаєш ворога і знаєш себе, не страшна тобі жодна битва. Якщо знаєш себе, але не знаєш ворога, на кожну перемогу буде одна поразка. Якщо не знаєш ні себе, ні ворога – програєш у кожній битві.’
(Самопізнання та розуміння супротивника – ключ до успіху.)
4. ’Швидкість – це сутність війни.’
(Рішучі та швидкі дії дають перевагу.)
5. ’Якщо ворог сильніший – уникай його. Якщо він гнівається – провокуй його. Якщо він рівний – бийся з ним. Якщо він слабший – тисни на нього. Якщо він непохитний – підкупи його.’
(Гнучкість та адаптація – основа стратегії.)
6. ’Перемога досягається ще до початку бою.’
(Ретельна підготовка і стратегія визначають результат.)
7. ’Левова хоробрість без лисичої хитрості – це лише шлях до загибелі.’
(Сміливість без мудрості – небезпечна.)
8. ’Той, хто не передбачає, приречений на поразку.’
(Планування – ключ до перемоги.)
9. ’Воїн найвищого рівня – це той, хто перемагає без битви.’
(Дипломатія, психологія та стратегія можуть бути ефективнішими за силу.)
10. ’Велика перемога здається легкою, бо була добре підготовлена.’
(Успіх – це результат ретельної підготовки, а не випадковості.)
Ці принципи можна застосовувати не лише у військовій справі, а й у бізнесі, переговорах та особистому житті.
З цим також сперечатиметесь?
1. ’Війна – це шлях обману.’
4. ’Швидкість – це сутність війни.’
(Рішучі та швидкі дії дають перевагу.)
(Сміливість без мудрості – небезпечна.)
(Планування – ключ до перемоги.)
З цим також сперечатиметесь?
Соня-сонятко• 02 марта в 20:28
Ответ дляСиреневенькая
что она напишет в заявлении?
ну про детей - понятно
а про руководство
ну про детей - понятно
а про руководство
Что сообщала руководству но меры не были приняты
Сиамская сороконожка• 02 марта в 20:33
Ответ дляМerida
Ооой, ну кому эти разговоры помогли? Ну хоть раз? Ну не смешно. Это как малолетки , которые рашистскую музыку слушали в Киеве на полную катушку, и перекрывали движение. Когда им сказали - ай, я яй, у нас люди гибнут, что вы делаете? Они включили ещё громче песню ’ я узкий’. И в грубой форме попросили отвалить от машины( взрослые пытались утихомирить). Вот и разговор. Но когда забрали в участок, уже поросячим голоском пищали, что они не знали, что так нельзя. Когда админки посыпались. Сразу протрезвели. А до этого срали они на разговоры
Вы сами пишите, что разговоры не помогут. Штраф там от 850до 1700, не много , не страшно
Ответ дляДідова баба
1. ’Війна – це шлях обману.’
4. ’Швидкість – це сутність війни.’
(Рішучі та швидкі дії дають перевагу.)
(Сміливість без мудрості – небезпечна.)
(Планування – ключ до перемоги.)
З цим також сперечатиметесь?
1. ’Війна – це шлях обману.’
4. ’Швидкість – це сутність війни.’
(Рішучі та швидкі дії дають перевагу.)
(Сміливість без мудрості – небезпечна.)
(Планування – ключ до перемоги.)
З цим також сперечатиметесь?
А с чего вы взяли, что автор в глухим селе? До 10 класса там было 2 параллели. Это 40 детей, минимум. Это минимум 40 девятиалассников. Это огромная школа. Значит и не село ти дуба, где помнят, что у кого на свадьбе было. Поэтому да, вы теоретик-фантазер
Дідова баба• 02 марта в 20:39
Ответ дляМerida
Ви закликаєте автора до агресивної поведінки. Ви зараз просто націлені, щоб ваше було зверху та і все: стиль поведінки ’це так, бо я так думаю’
Бог Вам суддя. Хоча б просто не підбурюйте більше. Автор вирішить сама, як їй діяти.
Надобраніч (щиро)
Біле пальто• 02 марта в 20:59
Ответ дляСиамская сороконожка
Дети везде одинаковые. Просто там есть возможность реально наказать и дети это знают. А у нас от безнаказанности.
Канада. Ударил кого-то первый раз -отстранили на неделю от занятий и предупредили. Не помогло и повторится инцидент ? Добро пожаловать на семейное обучение. И соцслужбы проверят, что б родители прошли материал
так и я об этом. но все же спросите любого выехавшего - наши дети в своей общей массе очень отличаются от европейских. ((
Біле пальто• 02 марта в 21:00
Ответ дляМerida
Ей не откроют. Или обматерят. Или скажут разбирайся с дочкой сама. Дальше что?
а вдруг нет? почему не попробовать? бывают и адекватные родители
Сиамская сороконожка• 02 марта в 21:14
Ответ дляМerida
Да, директору тоже прилетит. И на контроль директора поставят. А она уже за жабры возьмёт остальных. Чтоб должности не лишиться.
Да ничего ей не прилетит. Покажет протокол комиссии, состряпанный задним числом, что работу провели, с детьми и родителями побеседовали. Все
prozerpina123• 02 марта в 21:14
Ответ дляДідова баба
1. ’Війна – це шлях обману.’
4. ’Швидкість – це сутність війни.’
(Рішучі та швидкі дії дають перевагу.)
(Сміливість без мудрості – небезпечна.)
(Планування – ключ до перемоги.)
З цим також сперечатиметесь?
1. ’Війна – це шлях обману.’
4. ’Швидкість – це сутність війни.’
(Рішучі та швидкі дії дають перевагу.)
(Сміливість без мудрості – небезпечна.)
(Планування – ключ до перемоги.)
З цим також сперечатиметесь?
О, диванные сельские философы подвалили
Сиамская сороконожка• 02 марта в 21:15
Ответ дляБіле пальто
Конечно, они привыкли к безнаказанности. Но их быстренько учат новым правилам и их родителей
Ответ дляДідова баба
Надобраніч (щиро)
А бога на кой тут приплели?
Наши люди как всегда....
Ответ дляДідова баба
Надобраніч (щиро)
Автор сама решит.
Я не пидбурюю, я защищаю девочку, которой только 15 лет