Куда ж без меня• 02 марта в 18:53
заморозила ікру - скільки зберігати?
не закрита упаковка, а ми їли її і коли я зрозуміла, що не доїмо - заморозила в банці.
скільки може зберігатись в морозилці?
Файна_зупка• 02 марта в 18:54
Если не будет отключений света, то месяца два точно может спокойно стоять.
Червона ікорка• 02 марта в 18:57
Ответ дляКуда ж без меня
червону ікру
Якщо включали швидку заморозку і у вас там минус 20 , то можна до пів року
бифидобактерияЖоржик• 02 марта в 19:11
Скільки мені треба, стільки і зберігаю.
Нормальна ікра до нас і приходить у заморозці. У фасованій виробником ви хоч бачите, коли її заморозили.
А наші вже ділки викуповують просрочку чи некондицію брикетами і в баночки фасують. Тоді по акціям ту жижу продають за дурні гроші, а насправді там саме дороге - жестяна баночка)
Куда ж без меня
• 02 марта в 21:44
Ответ дляФантазерша
В мене рік лежить. Морожена солена
але може Ви закриту упаковку морозили?
Фантазерша• 02 марта в 22:10
Ответ дляКуда ж без меня
але може Ви закриту упаковку морозили?
Ні. Я сама солю і морожу