З вишневого садка• Изменено 02 марта в 19:04

Ніяка покупка так не гріє душу, холодним сніго-дощовим вечором, як...

хоч кілька куплених шуршащих доларів😄
Їздила у ТЦ купити щось гарне з одягу, купила лише доларів і вернулась додому.
Дуже шкодую, що не відкладала зі студентських років, хоч по 10, хоч по 5 доларів.
Копієчка до копієчки, тай буде грошина))
А ви відкладаєте, по скільки?
Затишне кубло• 02 марта в 19:24
Ответ дляТеща дочки
Я б торта зараз купила і зʼїла , але не хочу виходити. Мені б це було краще і тепліше за долари)
А я б спекла банальний брауні, він мені за торт смачніший... Та мені не можна (холецистектомія 3 тижні як) тому зробила малиновий мармелад ... А душа все рівно просить брауні
Сижу_и_плачу• 02 марта в 19:27
Відкладаю : то зубного відклала, то тапці купити відклала...
Цукрові вишні• 02 марта в 19:27
Вчера купила 500€
Електрохарчування• 02 марта в 19:28
Зі студентських років вже все давно все потрачено
Пишу, не читаю• 02 марта в 19:32
Враховуючи політику трампа відносно багатьох країн, я б на долар вже не дуже сподівалась
Снідаю авокадо• 02 марта в 19:33
Ответ дляЯ вся ваша
І у мене була підвищена. 2000 роки. Плюс Чорнобильська . Мала стабільний бал «5». Моєї стипендії вистачало на одну банку лаку для волосся( всі тоді так вкладали волосся) і одну аудіокасету . Лишалася якась дрібнота типу на пачку зефір у чи пачку прокладок. Як можна було купити купу одягу та косметики зі стипендії - не розумію , бо її розмір не дозволяв цього зробити у мої студентські роки
В 2000ті все дуже стрімко розвивалося. Я студенткою була в 2003-2008, то десь з 2006 вже і диски заміст касет купляли, і лаком для волосся впринципі не так вже і користувалися.
Але так, стрипендії все одно не вистачало щоб відкласти. Вистачало на якусь дешеву підробку туалетної води за 10 грн, труси/шкарпетки/колготки нові, а от решту одягу вже з секонду купляла. Ну ще на ксерокопії навчальних матеріалів, диски для запису тих же матеріалів, іноді на якусь дрібничку на зразок кактусів чи книги. А от ход дог, наприклад, був недосяжною розкішшю.
Я вся ваша• 02 марта в 19:37
Ответ дляСнідаю авокадо
Моє студенство припало на 1996-2001
Пацан к успеху шел• 02 марта в 19:39
Нет не получается
ГендиреХтор• 02 марта в 19:41
Ответ дляИванка Бур
Рада за вас
У меня к сожалению нет возможности даже 100 грн откладывать
У меня тоже и минусы на картах (
автор З вишневого садка • 02 марта в 19:49
Ответ дляЯ вся ваша
Я вчилась з 2005, на 3 чи 4 курсі нам суттєво підвищили стипендії завдяки Юльці. У мене було дві по 700 грн, підвищена і також Чорнобильська. Жила у гуртожитку. Батьки їсти щось основне передавали, мені тих грошей було багато реально. За екзамени не платила.
Свідок Перемоги• 03 марта в 04:28
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Где?
На Темю.
Но я установила приложение Лети-шопс, теперь жду кешбек.
Рятівник Малібу• 03 марта в 09:26
Ответ дляСнідаю авокадо
+100. те же годы учебы. поступила на 1 курс - стипендия была 40 грн. потом уже Янукович в 2004 г. сделал кажется 210 грн. у меня была еще чернобыльская, то выходило вообще 420 грн. мажорка