Плекаю думи• 20 февраля в 13:16

Ніяк не можу вийти з кредитів, як та яма.

Кожного дня влажу в кредитку, раніше це не так відчувалося. Як почала жити сама, то це капець. Зп 25 тисяч(Київ), на квартиру разом з комуналкою 15 тисяч, на всьому і так економлю, купую лише саме необхідне+гроші на проїзд, на нігті, брови, вії не ходжу, все сама. Каву поза домом не купую, одяг раз в квартал і то не часто. Останнє що собі купила це зимові чоботи в грудні і сумку за 900 грн. Отримала зарплату, віддала за квартиру, позакривала борги, і на карті 700 грн, до наступного авансу 2 тижні, як вибратись з цієї боргової ями
So_so• 20 февраля в 13:18
Для начала начинайте искать другое жильё. Возможно Ваш вариант это комната.
Укр_жіночка• 20 февраля в 13:18
Найти квартиру за десятку
Santander• 20 февраля в 13:18
Зменшити витрати ( у вашому випадку кімната, а не квартира)
Збільшити доходи
Знайти спонсора
автор Плекаю думи • 20 февраля в 13:18
Ответ дляSo_so
Вже так звикла до цієї квартири, тут все комфортно і все радує око
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля в 13:19
вам нужно пройтись по барам в поисках хахаля)
Шкала Радощів• 20 февраля в 13:19
Ответ дляПлекаю думи
Значит искать работу с большей зп
Мотористка• 20 февраля в 13:19
Моя орендарка платить за квартиру 9.5 з комунальними. От вам і економія.
Та прям багіня• 20 февраля в 13:20
Ответ дляМотористка
МоЯ орендаторка платить до 7 тис з комунальними.
Я погнала• 20 февраля в 13:21
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Не поверите я так и сделала, потому что устала жить на копейки и залазить в кредиты
Шкала Радощів• 20 февраля в 13:21
Ответ дляТа прям багіня
В Киеве?
Та прям багіня• 20 февраля в 13:21
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Правильно, лише спонсорська допомога легко врятує
Та прям багіня• 20 февраля в 13:21
Ответ дляШкала Радощів
В Киеве?
Бориспіль.
автор Плекаю думи • 20 февраля в 13:22
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Мені немає що одягти в бар. Я з цією економією так обомжатіла. Єдине на чому не економлю це косметика догляд і декоративна, бо шкіра в мене проблемна , і не хочу її псувати. А одяг? На роботі в мене уніформа. На роботу їду дуже рано, дуже пізно повертаюсь, їду в чому небудь
автор Плекаю думи • 20 февраля в 13:22
Ответ дляЯ погнала
І як?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля в 13:22
Ответ дляЯ погнала
єто нормально, когда женщина живет за счет мужчины, но некот. женщины при этом говорят, что ’я всего сама достигла’.
автор Плекаю думи • 20 февраля в 13:23
Ответ дляТа прям багіня
Раніше мене братик спонсорував добре😊Тепер у нього є дівчина, і мені рідко що перепадає
Шкала Радощів• 20 февраля в 13:23
Ответ дляТа прям багіня
Бориспіль.
З Борисполя спробуй ще добратись наприклад на правий берег.
Краще вже бабушатнік, ніж по 4 години на дорогу кожного дня.
Перша скрипка• 20 февраля в 13:23
Ответ дляПлекаю думи
Оплата за кватиру теж радує?
viter33• 20 февраля в 13:24
Ответ дляПлекаю думи
Тоді - одне з двох: або ’радує око’ або ’на карті 700 грн, до наступного авансу 2 тижні’
Я погнала• 20 февраля в 13:24
Ответ дляПлекаю думи
І як?
Отлично, выдохнула
Та прям багіня• 20 февраля в 13:24
Ответ дляШкала Радощів
Та воно то так, але моя впо знайшла роботу поряд з тою квартирою, тому їй нормально
Аристократка-тунеядка• 20 февраля в 13:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
І гордо називають себе «самодостатніми» з зарплатою в 25000)
Перша скрипка• 20 февраля в 13:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
По барам?? И кто в период войны сидит по барам, дяди после 60 или инвалиды?
автор Плекаю думи • 20 февраля в 13:25
Ответ дляШкала Радощів
Хіба з Борисполя так далеко їхати? Там маршрутки часто ходять, 30 хв і до метро доїхав. Я коли жила в селі за Борисполем, то в мене на дорогу в два боки 4 години і виходило
автор Плекаю думи • 20 февраля в 13:26
Ответ дляПерша скрипка
Напевно це образно сказали так) зараз більшість на сайтах знайомств знайомляться
Не гоню• 20 февраля в 13:26
Ответ дляПлекаю думи
Так вы определилитесь, радует око яма, или не радует
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля в 13:26
Ответ дляПерша скрипка
ну, хотя бы быть готовой обаять кого-то.. включить свою жен. притягательность.
к инвалидам нужно полояльнее..
Перша скрипка• 20 февраля в 13:26
Ответ дляviter33
Тоде непонятно? Так все плохо но за квартиру буду платить 15000!
Чарівне зіллячко• 20 февраля в 13:27
В мене власне житло в Києві і не вистачає з.п. Я взагалі ніяких манекюрів т.п. не роблю. Не курю і алкоголь не пью. Ціни в нас дуже високі по відношенню до з п. Не була у відпустці багато років і мабуть вже не буду ніколи нікуди їздити.
Я постійно думаю як ще можна економити, але вже не знаю що придумати.
Мені радять одразу розділяти гроші на різні потреби і тоді легше контролювати витрати. Таким чином я зрозуміла, що витрачала зайве на солодощі. Зараз купую менше, але якось не відчула збагачення.
viter33• 20 февраля в 13:28
Ответ дляПерша скрипка
Думаю, на Троєщині кімнату зняти за 5 тис/міс. реально