Області пітьми• 02 марта в 20:54
Ваші фаворити в косметичці?)
В мене є трішки люксової косметики, трішки мас маркета. Тональний для мене ідеальний варіант це люксовий, мені подобається Dior Natural Nude, олівець для брів NYX/Maybelline автоматичні, перед цим були люксові YSL, Lancome, зрозуміла, що переплачувати сенсу немає. Туш аналогічно, повертаюсь до своєї L´oreal million lashes перед нею була Armani Eyes to kill, як на мене нічого особливого. Тіні були Макс Фактор, як на мене не стійки, подарувала сестрі, зараз Givenchy, не скажу що дуже класні, але норм. Помади були різні від LN та Avon до Lancome і Givenchy. Помада краще люкс для мене, більш комфортне відчуття на губах, від мас маркету губи пересихають часто, хоча тут як пощастить, Givenchy зволожуюча мені не сподобалась, не комфортна на губах. А які ваші фаворити?)
Завжди з рушником• 02 марта в 20:58
Помади Шанель і туш Кларанс - мої фаворити. Більше нічим не користуюся. Метеорити ще люблю
Суцільна зрада• 02 марта в 20:58
нет фаворитов
помады люблю лореаль и мейбелин, в люксе подобные живанши и диор, остальные вообще мимо
идеальный тональный до сих пор не нашла - в фаворе корейские
Скляна миша• 02 марта в 21:01
Помада Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine
тушь кико милано Extension Daily Treatment Mascara
Області пітьми
• 02 марта в 21:04
Ответ дляMs. Откровенность
Яка у вас зарплата?
А навіщо це?)
Забула що?• 02 марта в 21:05
Ответ дляОбласті пітьми
А навіщо це?)
Заздрісно.
Зараз Вам ще й рукаморду наставлять.
Ms. Откровенность• 02 марта в 21:06
Ответ дляЗабула що?
Заздрісно.
Зараз Вам ще й рукаморду наставлять.
Нє, смішно
Області пітьми
• 02 марта в 21:07
Ответ дляЗабула що?
Заздрісно.
Зараз Вам ще й рукаморду наставлять.
Чому заздрісно? Я косметику не за один раз купую, в мене більшість куплено 3,2 або один рік назад..
Хтомолодець? Я!• 02 марта в 21:09
Пудра Метеориты шикарная, помада Диор, летом блеск для губ Герлен. Румяна Живанши, дешёвых аналогов найти ей не могу
Хлопаю ресницами• 02 марта в 21:12
Я часто міняю косметику. З того що прижилося - база для повік Artdeco і Метеорити Герлен.
Пік Антна• 02 марта в 22:16
Ответ дляХтомолодець? Я!
Блески Guerlain - Вы имеете ввиду Gloss D´enfer?
Отличные, но их давно не выпускают. У меня было оттенков 7 или 8. До сих пор некоторые добиваю)