неДодекаэдр• вчера в 21:53
Розмови по телефону чоловіка з батьками
От і ніби нічого страшного не відбувається, і прикопатись немає до чого, але ситуація така:
Ми в шлюбі майже 10 років. Чоловік після роботи, як до джерела цілющої води біжить дзвонити батькам. Спочатку мамі ретельно розповідає про свій день, слухає про її справи. Потім - татові. Батьки живуть окремо.
І це ж непогано наче, вірно? Турботливий син, гарні родинні звʼязки. Він за них гори зверне.
Але іноді я годину можу втикати, чекаючи його увагу, і просто лягаю спати. А могли б попити разом чай, подивитись серіал і не тільки)))
Стосунки у нас хороші, є діти, до мене ставиться з турботою.
Розкажіть як у вас з цим? Ви б якось реагували чи нехай собі говорить?
(Батьки чоловіка активні, самостійні, забезпечені. 65 та 67 років)
Розумна Губка• сегодня в 00:40
Ответ дляnabludatel
Цей чоловік з автором завів дітей. І замість провести час з ними, він весь час говорить з батьками. Пора вже вставати батьком, не лише сином.
Ех, це насправді дуже важка проблема в людей середнього віку, хоч розірвися між батьками і дітьми((
А ще робота… я не знаю, треба бути якимось двужильним щоб бути в балансі і це все однаково успішно витягувати(((
Цветочница• сегодня в 03:21
Каждый день звонит в одно и то же время. Разговаривают минут 30-40. Я нормально отношусь и привыкла
Цветочница• сегодня в 03:24
Ответ дляMs. Сама прямота
Я тоже с родителями каждый день разговариваю но когда дети на кружках секциях и есть свободное время и тоже могу часами говорить , но не вечером когда все вместе дома
А вы работаете? Просто если вы дома сидите, тогда понятно. А если человек работает, то когда у него свободное время может быть, если не вечером дома?
Цветочница• сегодня в 03:27
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Теж чоловік говорить подовгу з мамою. Не кожен день, але часто. Але спочатку справи сімейні, потім дзвінки. Я б не змовчала, трішки то підкоригувала. Бо є і занадто нездраво. Коли, наприклад, наш друг не може говорити, коли вдома. От ніколи не візьме трубки і не передзвонить, і не напише. Бо дружина проти.
С приветом жена вашего друга 😂
Лгин• сегодня в 06:37
Ответ дляnabludatel
А тим часом діти виростуть без батьківської уваги. Годину ввечері кожного дня- це означає, що з дітьми нуль.
Тобто ваш чоловік , сім´ї і дітям приділяє рівно годину свого часу на добу?А де ще 23 ?
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 07:55
Зять тоже с мамой зависал подолгу, дочка жаловалась, на что я ей предложила как только он кладет трубку, набирай меня и общайся со мной при нем, отучили)))), общается теперь когда моя спит или вне дома, та и моему маман в свое время названивала, что ели, что будете есть, а по чем у вас капуста и прочая хрень))))
ХтоЯкщоНеЯ• 2 часа назад
Ответ дляЦветочница
С приветом жена вашего друга 😂
Та вона ніби і нічого, але ось таке є. Друг дзвонить завжди на обідній перерві або, як їде додому.
Цветочница• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Но есть в ней и плюс, не каждая так мужчину выдрессировать сможет. Конечно и не каждый мужчина дрессировки поддается, но тем не менее…