Воздух в банке• 02 марта в 21:45
Дочка підліток
Дочка підліток хоче подружитися з компанією, а вони з неї насміхаються. Я намагаюся це до неї донести, а вона мене не слухає. Як змиритися з ситуацією?
Бджолина королева• 02 марта в 21:46
Почему она хочет в их компанию? Что у них такого, чего нету в других ?
Посудомойка• 02 марта в 21:49
Ответ дляБджолина королева
Хочет чувствовать себя такой же крутой,ка к девчонки из той компашки.
Несу добро людям• 02 марта в 21:51
Автор, її пару раз відшиють, сама зрозуміє. Ви тут тільки потім підключайтесь, щоб пожаліти.
КинДза• 02 марта в 22:15
Ответ дляНесу добро людям
Тут може ще одна ситуація намалюватися-
вона не зрозуміє,а навпаки буде готова йти на будь що аби вони її вважали своєю. І це не завжди правомірні дії.