Кукусики• 02 марта в 22:33

Чи була в когось дуже сильна носова кровотеча?

Робили вам тампонаду? Як все проходило?
Чи маєте якісь сист.захворювання?
Аль де Барановна• 02 марта в 22:37
В детстве и подростковом возрасте регулярно. Причина: слабые сосуды.
Черпак_для_фантазий• 02 марта в 22:37
Говорят это хорошо, иначе был бы инсульт.
Но вы сходите к врачу лучше.
автор Кукусики • 02 марта в 22:44
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Но вы сходите к врачу лучше.
Регулярно хожу..
Невгамовна• 02 марта в 23:25
Ответ дляКукусики
Регулярно хожу..
І що кажуть? Знайшли причину? Я якось і не знаю до кого ще звертатись.. слабкі сосуди , стрибки тиску. А що робити з тим, ніхто з лікарів поки не сказав. Міряйте тиск, мазьку кровоспинну в ніздрі і аналізи раз в пів року сдавати от і всі поради .
неДодекаэдр• 02 марта в 23:34
У папы было носовое кровотечение,самостоятельно не удалось остановить.врачи скорой делали тампонаду.Причина-препараты кроверазжижающие.
автор Кукусики • 03 марта в 09:46
Ответ дляНевгамовна
Так само і в мене. Трохи тиск, трохи тромбоцити, думали вакуліт, але так і діагноз не виставляють..Лікувати немає чим, тільки місцево, мазьки, каплі не допомагають, припікати кожну судину - одну припечеш, інша
вилазить..Кріо хз чи щось дасть..

А ви як справляєтесь? Сильно кровить?