А я з косою• 09 февраля 2025

У кого проблемы с носовым дыханием? Вы делали операцию, помогло ли вам?

У кого нос плохо дышит или кто годами сидел на сосудасужающих каплях, вы делали операцию, помогло ли вам?
Напланетянка• 09 февраля 2025
Искривлленная перегородка?
Я меня была. Оперировали. Счастлива. Жалею что долго тянула.
60 метрів сметани• 09 февраля 2025
Сделала к-т, завтра пойду забирать результат и на консультацию к лору, может решим что-то. Надоело уже дышать через силу.
автор А я з косою • 09 февраля 2025
Ответ дляНапланетянка
Искривлленная перегородка?
Да искревлена перегородка из-за этого сижу на каплях (((
Скажите пожалуйста, реабилитация сложная?
Напланетянка• 09 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
По разному у всех. У меня было реально тяжелых дня 3-4. Знакомого выписали толи в тот же толи на следующий день и ему вообще отлично было.
По жалобам - тоже не дышала без сосудосуживающих. Даже в кафе с мужем не могли сходить, если я забыла капли. А если заболевала то вообще хоть вешайся. После операции забыла обо всем этом, даже когда болею с насморком то понимаю, что дышу лучше чем раньше здоровая.
Кофе в лобби• 09 февраля 2025
Прооперировалась комплексно - прямо с гайморитом, полипозом, постназальным синдромом, разросшейся слизистой, аллергическим ринитом, и кучей сопутствующей хрони. Счастлива 7 лет :)
автор А я з косою • 09 февраля 2025
Ответ дляНапланетянка
А вы не в Киеве? Могли бы написать фамилию вашего врача который оперировал, пожалуйста?
Ошеламиссимо• 09 февраля 2025
Ответ дляКофе в лобби
А як сама операція і постопераційний період ? У сина алергічний поліноз з самого дитинства, період з червня по листопад, любе ОРЗ - це катастрофа, яка швидше за все закінчуєтья гайморитом, слизова дійсно розрослася і майже перекриває носові ходи. Якщо все це зробити, але алергія нікуди не дінеться, чи не буде з часом знову все так само. Де ви оперувалися і в кого ?
Кофе в лобби• 09 февраля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Скільки років?
Ошеламиссимо• 09 февраля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Скільки років?
Буде 19-ть цього року.
Кофе в лобби• 09 февраля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Буде 19-ть цього року.
Думала, що ще малий:)
Все добре. Але потрібно знайти свого лікаря.
Ошеламиссимо• 09 февраля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Думала, що ще малий:)
Поки був малий, нічого окрім назонексу не радили, якось звучало ’кріо’ але потім прочитала, що знову наростає гіпермована тканина і не наважилася. Думала може перехіднйи вік змінить ситуацію стосовно алергенів, нажаль ніяких змін. І це жахливо, бо фактично пів року на препаратах, у нього алергія від злакових до амброзії. Під час хвороби то ще той квест з носом.
Кофе в лобби• 09 февраля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Кожен випадок індивідуальний, звичайно. Я можу казати тільки про себе. Страшенний алергік з понад 20-річним ’стажем’, і щодо алергії на деякі види рослин, і було кілька випадків по півроку нашкірних висипів. Щодо дихання - то навіть згадувати не хочу. З дитинства залікована антибіотиками. Ніс не дихав, запахів жодних не відчувала.
Щодо післяопераційного періоду - в мене було трохи важче, ніж у інших, бо багато чого виправляли під час операції. Але все нормалізувалася з часом. Сприйняття запахів з´явилося як тільки вийняли сплінти. Я навіть плакала))
Першу весну після операції у місті дуже пушилися верби і тополі - я навіть цього не помітила))
Напланетянка• 09 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
В Киеве. Я оперировалась у Мельниченко Леонида), но это был ведомственный госпиталь.
Могу поделится контактом классного молодого опрерирующего Лора в ДОБ2 на Воздухофлотском - очень хороший специалист - была у него много раз на приемах и дочь водила и мужа. Слава Богу до операций больше дело не дошло, но он их проводит достаточно часто - очень толковый специалист Павлишин Владимир Олегович.
Ошеламиссимо• 09 февраля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Дякую, ваш досвід - це моя надія, все життя шкода дитину.
Incol• 09 февраля 2025
Ответ дляНапланетянка
Так, Київ, буду дуже вдячна за контакти, напишіть в приват, у мене ще й менша така ж з алергіями але там полегше трохи ситуація.
Напланетянка• 10 февраля 2025
Ответ дляIncol
Я вище ПІБ написала - знайдіть його на фейсбуці;)
Incol• 10 февраля 2025
Ответ дляНапланетянка
Дякую, зрозуміла, знайшла його в якійсь приватній.