Нервогенератор• Изменено 03 марта 2025
Батьки розказують, що жили при СССР добре
У мене досі якийсь дисонанс у голові. батьки не були у партіях, мама бухгалтером працювала на атомній станцій, дійшла до головного, тато інженер звичайний на заводі . дали 4 кімнатну квартиру на двох дітей у 1980 роках десь
купили машину, купували імпортний одяг, золото, їздили у санаторії відпочивати і якось не було страшно, що залишаться без роботи, грошей, що про них не потурбується влада
а зараз батьки кажуть, що ти потрібна тільки коли здорова і пашеш як коняка, що на житло все життя збираєш, що все гарне і якісне коштує неймовірних грошей, що у людей інші цінності з демократією, кожен сам по собі і кожен другий нещасний
У чому вони не праві? Чому вони як звичайні люди розказують таке, а хтось зовсім інші історії?
Затишне кубло• 03 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Мне интересно, с чего это на двоих детей дали 4-хкомн. квартиру? У нас такой же состав, но 3-хкомн., и то, за взятку, иначе бы в очереди стояли долго и нудно, а кто не получил до Чернобыля, те в пролёте остались, у некоторых даже забирали ордера на квартиру, отдавали чернобыльцам. Это Киев
Якщо діти однієї статі були, то більше 2-ки взагалі не світило.
Автор троляка і провокатор, звичайно, але промахнулась с ’звичайною мамою’ - главбухом з аес. Я з області, де є аес, і знаю, які там зарплати були завжди, а главбух ще й мутила непогано.
Нервогенератор
• 03 марта 2025
Ответ дляОце так цабе
Потому что главбух..
так вона стала главбухлм далеко не в перші 10 років роботи
Мальдивирую• 03 марта 2025
Ответ дляДаю справку
Ну например когда взорвется Чернобыль, всех отправят на демонстрацию, ходить с транспарантами. Чем не забота?
А сейчас всех в бусик, вот это демократия и забота)))
Даю справку• 03 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку
Так и было
Да, да так и было. Галина Брежнева с подружками дочками партийных начальников жила точно так же как техничка из школы. Как она еще могла жить?)
ПесиКот• 03 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
мама каже, що тоді жили всі +- однаково, не було оцих порше, мільйонних котеджів, всі робочі люди могли собі дозволити відпочинок, нормальну їжу, одяг, давали житло з дітьми
Ну это мама ваша так говорит.
Обычный инженер не мог многого себе позволить, чем главбух.
В принципе как и сейчас. Ничего особо не изменилось.
наКоблучках• 03 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
Не выдумывайте, мой дядя (обычный работник шахты) ездил по путевке на Кубу) про санатории по всему СМСР вообще без проблем - Крым, Сочи, Кавказ
И прямо вот все абсолютно работники шахты ездили на Кубу и по всему совку? Прямо каждый советский гражданин? Или только ваш дядя и еще пару человек на одну область?
Затишне кубло• 03 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку
Мы тоже жили хорошо,бабушки дедушки обычные работяги на заводе.Дали трешку квартиру,потом машину по льготной цене,надел в дачном поселке,на море на 21 день в Крым ежегодно,а зимой даже на Кавказ,в Адлер попали.Питались скромно,но иясо,колбаса всегда были.В школу только портфель,пенал и канцелярию покупали.Вообщем,кроме плохой стоматологии и гинекологии,больше особо придраться не к чему.Ну в Египет не выпускали,это да,но на фоне постоянных заездов то в Крым,то на Азов это не ощущалось как проблема
Гола в школу ходила, що форму не купували?
Протру пилюку• 03 марта 2025
Ответ дляДаю справку
Зачем крайности,основная масса одинаково жила
Даю справку• 03 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
А тогда красную дорожку стелили и только так на фронт отправляли. А в войну на пособия в Польшу.
Кому там слова не давали• 03 марта 2025
Ответ дляФайна пані
Так они были достаточно зажиточными, по вашему описанию.
4 к кв, машину, імпортний одяг, золото, їздили у санаторії відпочивати.
Санатории вообще были для высшего общества.
Насмешили про санатории
Даю справку• 03 марта 2025
Ответ дляПротру пилюку
Не жила масса одинаково. Никогда
Протру пилюку• 03 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Да,форму покупали,как и трусы.
Кому там слова не давали• 03 марта 2025
Ответ дляФайна пані
И то 3 к, это если 2 детей разнополых.
А так, привет двушка.
У моей бабушки двое однополых детей, тоже 3к дали
Мальдивирую• 03 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
Мама права) но сейчас скажут «клятый совок» и т.п.
У меня простая семья - мама работник почты, папа инженер. Все было, квартиру дали, отдыхать ездили, вера в будущее была. Мне 38, я жена айтишника, достаток семьи выше среднего, и то думаю что раньше в целом люди лучше жили и счастливее
Дякую_аж_підскакую• 03 марта 2025
Если ваши родители ещё в совке карьеры построили, вам же самой дофига уже лет, к чему эти анализы, вы уже свою прожитую большую часть жизни анализируйте
ФруктЕщеТот• 03 марта 2025
не вірю, що людина могла без партії потрапити на атомну станцію, та ще й в бухг-ю.
і тому не вірю в усе інше.
Нервогенератор
• 03 марта 2025
Дві дитини різного полу. Брат ще є .у будинку були або однушки, двушки, або чотирьох кімнатні
я про те, що мама казала, живешь собі, працюєш, маєш нормально
з книжками їх кинули так, але це було наче на розвалі союзу
Союзу не буде і я не плачу за ним, бо і не застала його майже, але ж тим не менше такі історії є, дідусі і бабусі не мали ні зв´язків ні освіти, діти все самі робили
Даю справку• 03 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Людям хочется вернутся в вымышленное прекрасное прошлое, где за них решали все их проблемы.
Кто крайний?• 03 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
Это не исключает блата в те времена. Вопрос, за какие заслуги вам дали 4-комн остаётся открытым)))
Затишне кубло• 03 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
До русні питань немає?
Не було б йоб**тих сусідів, не було б бусів.
Оце так цабе• 03 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
Маешь, если есть связи и блат, это не рассказала Вам?
Глаголиця• 03 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
Ви розумієте яка кількість санаторіїв в Сочі і Криму і скільки населення жило в СССР, чисто технічно не могли ВСІ їздити БЕЗ ПРОБЛЕМ в санаторії.
Станом на 1959 р -208 мільйонів, станом на 85 рік -276.
Не могли вони всі навіть раз в житті поїхати в ті санаторії та ще й БЕЗ ПРОБЛЕМ.
Без проблем їздили вибрані-партійна верхівка, всі інші може один разок в житті, якшо повезло і тепер розказують про цей разок з капаючою слиною з рота.
Кто крайний?• 03 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
Тогда был Афган
Дякую_аж_підскакую• 03 марта 2025
Ответ дляДаю справку
Так это было уже 100 миллионов лет назад
ФруктЕщеТот• 03 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
піліть, ви хоч історію почитайте - рашка забрала вночі після підписання документів про вихід України з срср ВСІ кошти на ВСІХ рахунках.
Просто в одну мить після обробки даних Україна залишилася гола і боса, не тільки люди - всі контори, виробництва, магазини, ВСЕ повністю, жодної копійки.
Оце так цабе• 03 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Мы никогда не ездили, когда давали путевки на бригаду например у отца на заводе, сначала их раскидывали на начальство и пару по блату ( кумовство и т.д)
ФруктЕщеТот• 03 марта 2025
рашка кинула, а не хтось невідомо хто.
троль якйсь.
Оця з рукою - н.р там, всі причетні до роботи в НБУ знають, як це було зроблено - в одну мить ніде ні копійки, просто обнулили всі рахунки після обробки нової дати.
рашка кинула, а не хтось невідомо хто.
троль якйсь.
Безсовісна кума• 03 марта 2025
Мої бабусі, дідусі по маминій та татовій лінії також розказували, що жили добре при СССР, була стабільність, працювали бухгалтерами на заводі, одна із бабусь була вчителем. Мама та тато також люблять ті часи.