Шальная коклетка• Изменено 03 марта 2025

Ті задачі, які ви ненавидіте виконувати, але виконати всеодно треба?

І від цього нікуди не подітись.Які лайфхаки вам допомагають прискорити процес,або зробити його не таким нудним і болісним?
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляТантрический кекс
Прибирати
А лайфхак?
ПадаюВреверансах• 03 марта 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Организовывать кормешку семьи из 4х человек. Т е не только готовить, а помнить что есть в холодильнике, придумывать что приготовить, покупать продукты, непосредственно готовить, и так 3 раза в день всю жизнь. Застрелиться
Саме готовить 3 рази в день не обовязково, але щоб їжа була на 3 прийоми, щгодна обовязково.
Суп і борщ я на 2-3 дні варю на обід.
М´ясо теж на 2 вечері запікаю куском чи варю, чи тушу. Тільки гарніри підварюю і салати роблю. Це не довго.
Вранці омлети, або лишки вечері, або просто бутерброди
Ласую колобками• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Я ненавижу визиты к гос врачам.Вечно очереди,они злые,неприятные к тому же.А к частым наоборот приятно ходить,хоть и дорого,блин!
Я их всех дико боюсь с детства. Моя семейная в гос.клинике - милейшая женщина,. Частные врачи - тоже, по большей части . А у меня в голове гигантские тараканы.
На прошлом визите меня типало так, что пришлось пить успокоительные.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Суп і борщ я на 2-3 дні варю на обід.
Мій син принципово не їсть нічого з холодильника.Тільки все свіжеприготовлене.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляЛасую колобками
Значит с дества или подросткового возраста у вас скорее всего травма.Какой-то злой врач вам сделал больно.
Глубоководная селедка• 03 марта 2025
Ненавижу убирать. Купила робот пылесос, запускаю. Но унитаз и ванну робот не помоет. Окна мою когда уже солнца не видно.
Нетутешня• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Так разогрейте в микроволновке и скажите что только приготовили) Вы сами разбаловали его, потом жене на 1 проблему больше будет.
ПадаюВреверансах• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Зачем перерывы делать?Сделали и забыли.А во время перыва вы тупо не отдыхаете,а думаете - О боги,ещё то,это надо сделать.Когда же я нормалтно отдохну наконец-то,блин?
Тут кому як. Мене прибирати мама вчила по суботам один день, але вимити кожний пройом двері, кожну батарею, ванну кімнату скрізь до блиску натерти плитку і крани.
Я клянусь, поки мене не забрали заміж з баттківського дому, то я 4 год щосуботи прибирала. Це нормально?
Як ствлв розбивати прибирання протягом тижня по трохи там і там, то в день 30 хв неспіша і пританцьовуючи, аое таки майже щодня треба цих 30 хв виділить
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляНетутешня
Иногда так делаю,но не всегда прокатывает(Иногда он понимает,что еда только с микроволновки.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляНетутешня
А по поводу жены - ему сейчас 10 лет,ещё далеко до женитьбы)Лет 20 как минимум,я думаю.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
В мого чоловіка мама така (з його слів),що якщо за день не заї...лася,значить нічого не зробила і день пройшов впусту.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Краще щодня потрошку,ніж один день і весь день убити тупо.
Нетутешня• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
вот пока не поздно приучайте к тому, что разогретая еда это нормально))) Если только у него нет тяги к кулинарии и он сам не станет поваром, чтоб себе готовить) У меня подруга так живет и мучается уже 7 лет. Мужа свекровь приучила кушать все с пылу с жару, она ему готовит, соответственно и сын в этом растет. Она постоянно жалуется, что устала... Нах такое счастье?)
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляНетутешня
Пусть отправит его к маме назад.А мама его пусть дальше мучается.
Смайлик• 03 марта 2025
Чекаю натхнення😹😹
Нічого не можу робити коли не хочу, чи коли погано почуваюся. А погано почуваюся майже весь час. Їсти готую, бо треба, а прибирати щотижня це не моє, не вистачає сил. Просто не прибираю. Іноді як зійдуться зорі в небі 😹😹 і я маю добре самопочуття, тоді і прибираю і роблю все набагато швидше, ніж коли змушую себе.
Нетутешня• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
мама в другой стране)
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляНетутешня
мама в другой стране)
Какая хитрая женщина.Женила сына и свалила в закат)
Нетутешня• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
дада)
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Чекаю натхнення😹😹
Вам закохатися треба в когось.А якщо серйозно - чи немає у вас гіпотиреозу?Це явні симптоми.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляНетутешня
дада)
А моего сына вроде как никто и не приучал этому,не знаю откуда его так заклинило(
ПадаюВреверансах• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Ви допустили таке, я вам співчуваю.
Мої діти тоже вибірково їдять і я від цього страждаю. Аье щоб тільки свіже, то занадто.
Комусь де і чоловік таки попадеться
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ви допустили таке, я вам співчуваю.
Комусь де і чоловік таки попадеться
Я не привчала спеціально його цьому.І ніхто не привчав.
Смайлик• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Думаю, чоловік буде проти, якщо я в когось закохаюся 😹😹
В мене інший діагноз, який забирає всі життєві сили. Але в домі не брудно, щоб прям аж так сильно, що патьоки бруду)), пилюка, павуки, але ж іноді і до них доходять руки)). Якщо не придивлятися, то може з першого разу показатися, що й наче чисто)), я ще й погано бачу, то часто не добачаю з першого разу, що десь павуки чи пил. Потихеньку, помаленьку прибираю.
автор Шальная коклетка • 03 марта 2025
Ответ дляСмайлик
А що за діагноз?Якщо не хочете,то можете не відповідати на це питання.
Я шалунья• 03 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
Допомогають заплющені очі?) у мене таке зі звичайними щітками. Електрична з невеликою голівкою вирішила проблему
Ага, мені краще не бачити ту щітку.
На електричну все ніяк не наважусь. Боюсь, буде те саме.
Смайлик• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Інсулінозалежний цукровий діабет, з дитинства на інсуліні. Постійна втома, відчуття, що немає сил.
Я шалунья• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
За 20 лет у него в голове ещё больше тараканов поселится.
Таки бедная невестка.
Баррикадница• 03 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Почему ваш сын не готовит сам в таком случае?
Вы понимаете, что для того чтобы абы какая девушка согласилась жить с ним и готовить каждый раз свеженькое, он должен зарабатывать как минимум 80 тысяч гривен, чтобы она не работала?
На такие зарплаты люди выходят набираясь опыта, а вот лет в 30 для большинства это нереально.
Ваш сын с такими замашками может вообще никогда не жениться.
Воленс-неволенс• 03 марта 2025
Ну, для початку, я все-таки намагаюсь знайти рішення, як спихнути з себе щось, що я ненавиджу робити. Це може бути купівля техніки, яка автоматизує, або купувати самість робити самій, або доручити іншим, треба дивитися по ситуації.

Але, якщо ну ніяк інакше, тоді роблю так:
Виділяю в цій задачі щось перше маленьке, перший крок (хай це навіть, наприклад, відкрити програму на комп´ютері чи там пилосос витягти і поставити по центру кімнати і т.д.), або просто кажу собі, що зараз виділю на цю задачу лише 5 хвилин, і все.
На таке, як правило, моральних сил вистачає завжди.
Роблю оце маленьке.
Потім часто буває так, що раз вже почала, то воно вже якось і пішло саме. Бо найважче у таких справах - це почати.
Якщо не пішло сразу, то чесно завершую цей маленький крок на 5 хвилин, і роблю паузу. І знову повторюю наступний маленький крок.
І ось так цього слона по шматочках поступово ’з´їдаю’.

Звісно, бувають справи великі, які неможливо розбити ну аж ніяк. Але таких справ в реальності дуже мало, і для них вже просто набираюсь сил наперед, і обіцяю собі компенсувати чимось приємним для себе.
фрау Гітта• 03 марта 2025
ходить в офис и работать. тут помощницу не наймешь