Козачка• 03 марта в 14:52

Освіта в Автрії. Поділіться досвідом, будь ласка.

Вітаю, донька наразі закінчує 10, дуже нам радять Австрію для вступу. Кажуть майже безкоштовна освіта. Оцінки мають бути нормальні, але навчання німецькою дуже лякає. Хіба можна вивчити мову за півтора роки? Думали обирати технічний вуз, цікавить чи можна подивитись приклади екзамену з математики, наприклад? Може є якісь блогери, що докладно про все можуть розказати? Буду вдячна за будь яку інфу.
from Ukraine• 03 марта в 15:03
Пошукайте спільноти мам студентів в Австрії, бачила і в ТГ і в ФБ, або агенції, що супроводжують вступ. Наразі плата скасована для українських студентів, тільки внесок. Для подачі заявки на вступ пострібний а2, якщо нічого не змінилося, а далі так, інтенсивно вчити, до регулярних занять допускають з С1. Але нещодавно в новинах було, що відкрито якусь англомовну програму на рівні бакалаврату.
Птица секретарь• 03 марта в 15:03
Німецька зараз повний нуль? Тоді це майже нереально. Шукайте з англійською мовою викладання
Пекельнi Борошна• 03 марта в 15:04
Мову треба вивчити до С1 , Австрія та Польща багато вузів де вчаться українці .
автор Козачка • 03 марта в 15:05
Ответ дляПтица секретарь
Так, нуль. Але як кажуть є півтора року на А1 і ще рік для підготовчих курсів. Я вчила до b2 2 роки,,але це дуже давно було.
Пекельнi Борошна• 03 марта в 15:05
За 1.5 роки ну майже можливо , якщо займатися кожного дня по 6 годин .
КоКоКоКоКоКо...• 03 марта в 15:05
За рік до потрібного рівня мови ви не зможете вивчити. А без знання хоча В2 вчитися не зможе
Чупокабра• 03 марта в 15:06
Вчитися важко - дуже важко. В мене племіниця в цьому році закінчує бакалаврат. І в неї була дуже гарна німецька
автор Козачка • 03 марта в 15:07
Ответ дляЧупокабра
А яка спеціальність якщо не секрет?
Чупокабра• 03 марта в 15:08
Крім того, якщо Ви розглядаєте Відень, то повинні розуміти що гуртожиток страртує від 500 євро за місяць.
Чупокабра• 03 марта в 15:08
Ответ дляКозачка
А яка спеціальність якщо не секрет?
Економіка
from Ukraine• 03 марта в 15:08
WIRTSCHAFTS- UNIVERSITÄT WIEN Business and Economics (Bachelor) Бізнес та Економіка (Бакалавр) 6 семестрів,
Мова: англійська, Вступний іспит: так. Щодо оплати за англомовну програму треба окремо дізнаватися.
90x60x90• 03 марта в 15:09
Ответ дляfrom Ukraine
на английский поступить оочень сложно, большой конкурс
автор Козачка • 03 марта в 15:10
Ответ дляЧупокабра
Економіка
Є перспективи працевлаштування? Думаєм що краще обрати економіку чи ІТ. Донька більш схильна до економіки, але мені здається зараз ІТ переспективніше
from Ukraine• 03 марта в 15:11
Ответ для90x60x90
Мое дело поделиться информацией, автор пусть решает, где проще, в пабликах полно данных кто куда поступил при каких условиях.
Чупокабра• 03 марта в 15:12
Ответ дляКозачка
А дочка витягне ІТ німецькою?
90x60x90• 03 марта в 15:13
смотрите, формально вы успеваете подтвердить А2 до подачи документов. На подготовительное отделение есть в целом 2 года и теоретически за это время можно выучить с А2 до С1. Практически... мммм... Это действительно реально, но оооочень сложно. И учиться сложно, мало поступить ) Моя дочка учится в Экономическом сейчас.
автор Козачка • 03 марта в 15:13
Ответ дляЧупокабра
А дочка витягне ІТ німецькою?
Хз, у мене багато питань і мало відповідей, ось прийшла з усім сюди. Бо в голові кавардак.
Соседушка• 03 марта в 15:13
Автор, ну таке...
Мы вже 2 роки в Німеччині. Мова дуже складна. Я зараз на В2 курсі, то жопа (( Хоча я не тупа, школу гарно закінчила , у ВУЗі червоний диплом. Так , дітям мова діється легше. Син зараз в 9 класі з німцями, розуміє їх. Але має проблеми з хімією нажаль через мову. В Німеччині для вступу з українським атестатом ще треба пройти один рік підготовки при Вузі. І ще не забувайте, що у Вас підліток, вони дуже важко адаптуються, дуже. А німці це зовсім інший менталітет. А ще відсутність первинної медицини , нажаль
автор Козачка • 03 марта в 15:15
Ответ дляСоседушка
Автор, ну таке...
Що маєте на увазі під первинною медициною? Поясніть будь ласка, не зовсім зрозуміла.
90x60x90• 03 марта в 15:17
Ответ дляСоседушка
Автор, ну таке...
В Австрии условия поступления отличаются от Германии, есть два года подготовительного,а не год. Адаптация такое, индивидуально, у нас как раз с этим вообще не было проблем. Но основное - язык, да
Соседушка• 03 марта в 15:18
Ответ дляКозачка
Німці вони як спартанці, ходять у школу та на роботу з температурою та кашлем. Лікують все парацетамолом. Антибиотик випишуть у крайньому випадку. На рентген направлення, то взагалі з області фантастики. Тому Вы повинні розуміти, хто там буде лікувати вашу дитину. Приватних лікарів тут немає
Соседушка• 03 марта в 15:20
Ответ для90x60x90
У мене у сина спочатку теж було все гуд. А через два роки , ниє що хочу додому
автор Козачка • 03 марта в 15:22
Ответ дляСоседушка
Ну таке собі, донька влітку кашляла, я думала просто застуда, але кашель довго не проходив. Лікарка назначила рентген, виявилось запалення. Тепер у мене на одну фобію більше.
Соседушка• 03 марта в 15:23
І ще не забувайте про мову - бо є Hochdeutsch und Straßendeutsch. Ти вчиш роками той хохдойч, а німці розмовляють як їм зручно, ковзають слова , багато діалекту.
автор Козачка • 03 марта в 15:24
Ответ дляСоседушка
Та, так само як Basic English і проста розмовна мова. Так мабудь всюди.
Соседушка• 03 марта в 15:24
Ответ дляКозачка
Ось і я про те...
Поліцейський патруль• 03 марта в 15:25
Освіта може й умовно безкоштовна, але вартість утримання на місяць для студента мабуть від від 800-1000 євро місяць, можливо мене поправлять ті, у кого діти навчаються, врахуйте проживання+харчування+якісь особисті потреби.
Соседушка• 03 марта в 15:26
Ответ дляПоліцейський патруль
Так і є. Мы були Університеті в Німеччині то від 800 -1200 євро
Соседушка• 03 марта в 15:28
Автор, доньці треба поїхати туди влітку подивитися. Ще не забуваємо про радикальні партіі типу AFD , що зараз набирають популярності саме в Німеччині та Австрії .
автор Козачка • 03 марта в 15:29
Ответ дляСоседушка
Так, думала про це.