ТаЕщеОптимистка• 03 марта в 15:32
Дівчата СОС. Дитина розлила йод на кухні.
Йод на ліноліумі, на кухонній поверхні, фасадах потрапив на чайник. Дитина вдома сама, витерла вологою ганчіркою, але сліди лишились. Я сказала, щоб помила з засобом для посуду. Думаю, що не відітреться повністю, як прийду додому чим його можна буде видвлити.
ТаЕщеОптимистка
• 03 марта в 15:35
Ответ дляНе зацілована
спиртом надо
Дякую, зараз подзвоню, скажу хай візьме спиртом ще протре, як залишились плями.
ТаЕщеОптимистка
• 03 марта в 15:41
Ответ дляНе гоню
А що з дитиною, нащо їй був йод? Порізалась?
В неї запалились ясна, були вранці у стоматолога, вона прописала полоскання з додаванням йоду. Невдало відкрила.
Не гоню• 03 марта в 15:43
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви мене заспокоїли) здорових вам ясен і чистої кухні
когдадеЦкие• 03 марта в 15:48
Тіосульфат натрію в ампулах в аптеці, якщо зовсім нічого не допоможе.
Відповів всім• 03 марта в 16:49
Ответ дляНе гоню
Вы так беспокоитесь о чужих детях ? Хамас в плену убил двух маленьких рыжих мальчиков( задушили ) с их мамой , прислали мальчиков в гробах