Некомильфо• Изменено 03 марта в 18:33
Долар євро
Який курс буде....тема поговорити, яким може бути курс?
Последний вагон• 03 марта в 18:33
Слухаємо вас) який?
Чи ви думаєте , що на форумі директорів НБУ?
Последний вагон• 03 марта в 18:35
Автор, читайте трохи не тільки порвдницю. Банк НБУ закладає курс до кінця року. До 45 буде долар, так вони заложили. Євро шукайте, мене воно не цікавило, але впевнена , що на той же відсоток піднімуть.
А порозмовляти звісно можна і до 65 і до 8.
Некомильфо
• 03 марта в 18:36
Ответ дляПоследний вагон
Євро купувати?
Куда ж без меня• 03 марта в 18:46
Піду собі зуби зроблю. Бо хз хто переможе, а зуби вони завжди з тобою
Куда ж без меня• 03 марта в 18:47
Ответ дляНекомильфо
Євро купувати?
Жарти жартами. Але якщо мова зберегти капітал то в теперішніх умовах я б золото купувала