75В• 04 марта в 12:47
Добрий день. Хто робив собі груди? Чи були ускладнення?
Давно мрію собі груди зробити. Після ГВ пройшло 15 рокив. В мене шкірка висить то жах. Підтягнути не вийде бо пусто , треба наповнювати пустоти. Маю аутоімунне захворювання. Но зубний емплант прижився дуже добре. Дивлюсь інсту знайомих то багато хто собі зробив і не нарадуються. А від багатьох чую що прийшлось діставати робити повторні операцііі що багато ускладнень. Поділіться своїм досвідом , варто чи ні? Дякую
75В
• 04 марта в 12:49
Багато! Невже не зрозуміло що то помилка? Чи то тяжко так зрозуміти
75В
• 04 марта в 12:52
Ответ дляАлесс
Там все зрозуміло.
А що бідні роблять груди?
Удалено администрацией...
Я_не_аноним_100%• 04 марта в 12:53
Когда имею проблемы с грудью, то думаю, главное, чтоб была здоровая, все остальное фигня
Весела моль• 04 марта в 12:54
Ответ для75В
Удалено администрацией...
Автор, я по ту сторону баррикад) я в свое время видела как они делаются (полимерные материалы) и тестируются. Скажу так - себе никогда!
Я_не_аноним_100%• 04 марта в 12:54
Мне надо делать по мед показаниям, но я даже боюсь узнавать стоимость. И не хочу инородное тело(.
Но что будет пока неизвестно(
75В
• 04 марта в 12:55
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Це правда
75В
• 04 марта в 12:56
Ответ дляВесела моль
В принципі в зубах теж полімери , то незнаю навіть
75В
• 04 марта в 12:56
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Но что будет пока неизвестно(
Під ключ 3000-4000€
Комиссия50%• 04 марта в 12:57
Точно такая\ же проблема , ищу и безрезультатно. Подтяжка гораздо сложнее, чем увеличение. Раньше хотела к Патлажану, а теперь хочется по месту найти доктора, чтоб решать все вопросы быстро .
75В
• 04 марта в 12:57
Ответ дляКомиссия50%
Тож так, там ще ж реабілітація
Я_не_аноним_100%• 04 марта в 12:57
Ответ для75В
Під ключ 3000-4000€
Это если здоровая грудь наверно(
вкрации• 04 марта в 12:58
Ответ дляАлесс
Хочеться що? Груди зробити? Свої є😂
Нічого не тригерить. Я на загальному форумі,а не в вашому приваті.
А вас що так тригерить,що кидаєтесь на людей?
Більше , ніж впевнена, в чоловіка коханка.
Авторка думає, що нові цицьки повернуть його в сім´ю.
Але ж ясно, що буде все заперечувати.
Дама с собачкой• 04 марта в 13:01
Ответ для75В
Під ключ 3000-4000€
Якщо це з підтяжкою плюс імпланти, то ціна занизька для гарного спеціаліста.
75В
• 04 марта в 13:02
Ответ дляДама с собачкой
Чому занизька? В Люксембурзі я теж взнавала, така сама ціна.
Комиссия50%• 04 марта в 13:03
Ответ для75В
Тож так, там ще ж реабілітація
То что смотрела красиво вышло , только у тех кто изначально имел хороший исходник. Разные профили смотрю в инсте, выставляют даже 60+ с растянутостью до пояса и большим весом. Изменения конечно же есть, но не супер кардинальные. С десятки двойку не делают. И форма не очень красивая. Но то что легче стает на позвоночник нагрузка - факт.
Но сомневаюсь что это не выставлена в витрину самая удачная работа, а сколько неудачных. В их число попасть за немалые деньги и риски не особо хочется.
Так же в Одессе нашла и хорошо сделанные зубы по приятным ценам. У нас же в Киеве тоже прорвало реклама на рекламе, но ценник неадекватный. Промониторила клиник 30, одни вообще композитный!! ( не керамику) винир ставят за 800 евро один))
75В
• 04 марта в 13:03
Ответ дляДама с собачкой
Ну і для мене це без підтяжки , бо там немає що підтягувати)
Кашка-маняшка• 04 марта в 13:03
Мы тут поделимся и тоже всего лишь попадем в категорию: у одних норм, у других осложнения…. Смысл этого всего, если у вас будет свой собственный опыт…
75В
• 04 марта в 13:05
Ответ дляКомиссия50%
Мені імплант обійшовся в 800€ це разом з операцією , але то було три роки назад , зараз вже дорожче мабуть
Дама с собачкой• 04 марта в 13:05
Ответ для75В
Я два роки це питання досліджувала перед тим як наважитись на операцію. В першу чергу, вивчала негативний досвід.
Хірурга ретельно обирала, була на консультаціях в 7 різних клініках. Результатом задоволена. Після мене в цього ж хірурга робили операцію ще дві мої подруги. Тій що знадобилась підтяжка, реабілітація була довшою.
Така ціну яку ви вказали в Україні, як правило, в менш досвідчених хірургів.
75В
• 04 марта в 13:06
Ответ дляКашка-маняшка
Цікавий процент
Треба ось так• 04 марта в 13:06
если бы у меня были деньги- я бы уменьшила грудь и сделала бы абдоминоплатику
75В
• 04 марта в 13:08
Ответ дляДама с собачкой
Можливо, так ретельно я ще не вивчала . І незнаю ще де робити, чи в Україні чи закордоном , бо ціни одинакові
Бегущаяпо• 04 марта в 13:10
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Но что будет пока неизвестно(
Какие медпоказания для вставки инородного тела могут быть
75В
• 04 марта в 13:10
Ответ дляБегущаяпо
Може рак в людини( не дай Бог) ми ж незнаємо