Цікаво , що хотів розповісти Трамп і чим він шантажував Зеленського і не тільки …
Ответ дляLove_Love_Love_
росія сяде за цей стіл коли буде впевнена що ми дамо їм те що вони хочуть, а крім областей їм потрібне наше роззброєння. Європа навряд готова роззброїти Україну, їм це не вигідно, а путькі не вигідна одна із найсильніших армій під боком
Ви думаєте Зеленський цього не знає? У Трампа не погодився, а тут передумав?
Renesmeе 16• 04 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Теперь интересно , будет ли нагибать Трамп рашистов или с радостью отдаст им 4 украинские области, которые полностью не захвачены?
Посмотрим на рашистское миролюбие, о котором вещают республиканцы.
Він буде далі нас шантажувати, скаже віддайте Херсон і Запоріжжя і що Зеленський не хоче миру.
Love_Love_Love_• 04 марта 2025
Ответ дляWomAnn
Ну тут не він придумує чи передумує
Ответ дляPinkMa
интересно может ли быть такое чтобы армия не стала слушть трампа и полиция и его посадят?
А Голливуд предупреждал... Недаром, бедняги, пытались до масс донести... И все фильмы ’свежие’
Кто не смотрел, советую
Падіння імперії
Учень. Історія Трампа
І, навіть, епічний Бруталіст, там також є нюанс про те, що роблять великі гроші з бізнесменів
Кто не смотрел, советую
Падіння імперії
Учень. Історія Трампа
Ответ дляluizka
Что ж вы не переживаете когда рашисты пленных наших расстреливают, катують в плену. Знаете сколько таких случаев?
До чого тут це ?
Ответ дляPinkMa
я так понимаю там Стармер уговаривает Зеленского.
Кто-то писал что Британия все еще не поняла что США уже больше не союзники и не друзья
Так багато підкилимових контактів, вранці була новина що Єрмак мав з респом теж домовленості. Все так міняється, що те що час назад, може бути неактуальним
Ответ дляLove_Love_Love_
Хтось тут говорив що то взагалі не стосується України ! На неї уваги ніхто не звертає , ну що ?
Якби Зеленський не погодився б , ми дізналися б щось таке 🙈… а так , шантаж все таки спрацював
Це означає , що ми і далі як вівці будемо вірити тільки в пропаганду
Ирина-bbd0• 04 марта 2025
Ответ дляIn limbo
А от одягнув би фліску, тада би да… порядочєк.
Интересно.а если бы мировой флеш во флисках))))))
Ответ дляFeel good
Ну то ж були слухи, чим саме.
Причастність Зеленського до другого посягання на життя Трампа.
При необхідності, США шиє липові справи на раз. Як і росія.
Аааа , точно , наша влада ще з 91 біла і пухнаста , то все Америка і Росія пришивають їм..
І наші депутати бідні .. то все брехня що вони багаті