На думку військової Лейли "Сарацин", це може стати ключовим фактором для захисту країни. Вона наголошує, що без цього війна може дістатися навіть заходу України, повідомляють в інтерв´ю "Громадське радіо".
Залучення жінок до війська – не питання бажання, а питання необхідності. Від цього залежить майбутнє України.Україна веде боротьбу за своє існування, і мобілізація – необхідний крок для виживання. ТЦК лише виконують свою роботу, адже якби росія не розпочала війну, повістки ніхто б не вручав. Росіяни не сприймають українців за рівних, вони прийшли вбивати, а ми змушені захищатися.
Птичка_улитка• 04 марта в 18:55
Дітей куди?
Якщо чоловік воює, батькиживуть в інших містах і країнах. В дитбудинок?
Vlada-Maria• 04 марта в 18:56
у маньки, беговеліка і лілу з’явився серйозний конкурент по плодовитості)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2159025
сторія доводить, що коли Україна складала зброю, росія використовувала це проти нас – так було після Першої світової, так сталося перед Голодомором. Ворог не змінюється, тому єдиний спосіб врятувати країну – боротися разом. ЗСУ воюють заради нашого майбутнього, і кожен має допомагати - донатами, волонтерством чи іншими способами.
Olivia 666• 04 марта в 18:57
Цікаво,а вона вже загітувала воювати своїх сестер,маму? Чи воює сама,злиняти немає можливості то думає хай всі жінки йдуть?
Про те, як потрапила до війська
Аліна Сарнацька: До 2022 року ти була цивільною. Чим ти займалася?
Лейла «Сарацин»: Працювала в теплій ламповій айтішечці, старшим технічним програм-менеджером.
Аліна Сарнацька: У тебе була інженерна освіта якась технічна?
Лейла «Сарацин»: Ні, у мене була абсолютно не профільна освіта: англійська і німецька філологія. Тобто я була несправжнім айтішником, а тепер я несправжня військова.
Аліна Сарнацька: І після цього ти долучилася до війська. В який день це було? Які були тоді події?
Лейла «Сарацин»: Це було 29 серпня 2022 року.
Аліна Сарнацька: А що ти робила з 24 лютого?
Лейла «Сарацин»: Пробувала потрапити до війська, паралельно вчилась літати на дронах і волонтерила.
Аліна Сарнацька: Бачиш, ти обрала розумний шлях. Не такий, як я, «дурацький». Ти навчилась і пішла. І як це сталося?
Лейла «Сарацин»: Це була багатоходовочка, тому що хотіла йти в піхоту, а мене не брали.
Аліна Сарнацька: А чому ти хотіла в піхоту?
Лейла «Сарацин»: У мене не було ніякої військової спеціалізації, військової кафедри. Тобто я не офіцер, не готовий танкіст чи артилерист. Як абсолютно непрофільна людина, я вибрала шлях піхоти. Мене не брали. І я зрозуміла, що там має бути якийсь поріг входу для жінок, треба чогось навчитися і з цим прийти.
Аліна Сарнацька: А що тобі говорили? От які слова? Мені просто сказали, що треба тільки кухарі й медики, якщо дівчина. А тобі?
Лейла «Сарацин»: У мене було багато спроб мобілізуватися. Говорили мені абсолютно різні речі: від того, що там людей достатньо, нікого не беруть до того, що не беруть саме жінок. Був момент, коли я проходила успішно декілька співбесід в підрозділі, а на момент вже оформлення документів «дізнавались», що я жінка.
Аліна Сарнацька: Чому ти так твердо вирішила, що робила стільки спроб? Що було основним аргументом?
Лейла «Сарацин»: Основним аргументом було те, що я не можу собі знайти відповідь на питання «што ви дєлалі 8 лєт». Мою дупу 8 років прикривали інші хлопці та дівчата, військовослужбовці, коли я жила собі своє життя, робила кар’єру, подорожувала і так далі. Тому вже пора включатись і так само йти до війська, а більшого знаку вже не було, чим повномасштабна війна.
IndividualForce• 04 марта в 19:12
Прощупуєте настрій жінок, чи вдасться продавити? Йди і воюй як так хочеш, покажи приклад. Нехай спочатку дружини депутатів йдуть на фронт.
Color never seen before• 04 марта в 19:14
Спасибо, но нет. Я пока останусь в своей ламповой айтишнчке. А у мадам Сарацин пусть все будет хорошо, удачи ей
Ответ дляНіка Найз
Про те, як потрапила до війська
А пішла б у піхоту, як хотіла, то уже б ні на чому не наполягала....