Руслана Бойко• 04 марта 2025

Дівчатка допоможіть розібратися оригінал чи підробка Pacco Rabanne elle metal

Купила парфуми, оплатила відразу, прочитала хороші відгуки на олх. Прийшли упаковка і флакон як і потрібно, все вказано як на оригіналі. Розпилила раз зараз різкий їдкий аж в горлі осіло. Трішечки згодом ніби щось стало схоже на мій колишній аромат. Але зрозуміло що зіпсований. І продавець стверджує що оригінал. Але флакон відрізняється трохи. Думала лімітка. Але здається підробка. Хто має цей аромат в оригіналі попрошу фото
Капризуля• 04 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Я с негативом и злобой? Вы там выше человека говном называете, если че)
только за то, что продал вам за три копейки пузырь жидкости для мытья окон, воспользовавшись вашей жадностью))
Подождите, ну почему жадностью? Мою любимую версию Instant Magic переделали до неузнаваемости. Из только с рук и можно купить. Вот что мне делать?! То, что в магазине, скучно и платить за него не хочу, а покупать с рук лотерея. Вот как быть?
автор Руслана Бойко • 04 марта 2025
Ціну написала щоб зрозуміло було що не за 500 грн я тут написала. Хотіла зрозуміти для себе, чи дійсно оригінал чи ні.
Пупуговка• 04 марта 2025
Ответ дляКапризуля
Как это как быть? Идти на олх, как автор
автор Руслана Бойко • 04 марта 2025
Ответ дляКапризуля
От і я в таку лотерею зіграла)) і проліт. Вам не раджу грати))
автор Руслана Бойко • 04 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Так і зроблю)) хто хоче оригінальний Pacco Rabanindze))) ссилку в олх скину
Капризуля• 04 марта 2025
Ответ дляРуслана Бойко
Я на кремчике брала на разлив. Нормальный запах.
Щира українка• 04 марта 2025
Может ещё отстоится и запах станет лучше.
Мстящий за Зайца• 05 марта 2025
Пшикните ещё несколько раз. Может застоялся запах в трубочке.