Лика-прилипка• 04 марта в 21:53
Експульсія Мірени. Двічі.
Аденоміоз в анамнезі. Перша Мірена випала через 3 тижні. Через декілька місяців інша лікарка поставила знову. Випала через 8 місяців. Рекомендація лікарів знову ставити, але пояснення, чому не приживається ніде не знаходжу.
Альтернативи спробувала всі: від Дуфастону, КОК до регулярних видалень поліпів....
Можливо, у когось є подібний досвід
Ms. При теле• 04 марта в 22:03
Ппц. А почему выпадают? В какой день цикла ставите?
Пс мне 2 недели как поставили. Как вы поняли что выпала? Поймали?
Лика-прилипка
• 04 марта в 22:37
Ответ дляMs. При теле
Дискомфорт + темно-насичена кров. Спіраль спускається і під час гігієни вусики ’лоскочуть’ руку, витягаю((
На 3ій день циклу ставлять
Все питаю зарання• 04 марта в 23:08
Ответ дляЛика-прилипка
На 3ій день циклу ставлять
Так может перестать издеваться над собой и подобрать с гинекологом КОК ? Они не выпадают и усиков нет)
Метровий сантиметр• 04 марта в 23:47
Перша випала, навіть не знаю коли - лікар подивилась сказала що немає.
Другу зловила, випадає під час КД. Вони в мене дуже сильні, а як поставили ще сильніше стали.
Хоча лікар сказала що мали навпаки зменшитись.
Чумачечая_• 04 марта в 23:55
Ответ дляЛика-прилипка
На 3ій день циклу ставлять
Як це лоскочуть? Підмиватися треба лише ззовні, не треба лазити пальцями у піхву. Можна попросити підрізати нитки коротко, хоча досвідчені лікарі і так залишають 2-3 см і вони підгортаються під шийку.
У вас скоріш за все істміко-цервікальна недостатність, тому й експульсіі. Вам є сенс обговорити з гінекологом курс лікування Візаном.
Лика-прилипка
• 05 марта в 08:52
Ответ дляВсе питаю зарання
КОК не призначають через мігрені в анамнезі. На Клайрі посилюються кровотечі
Лика-прилипка
• 05 марта в 08:55
Ответ дляМетровий сантиметр
Яке у вас на зараз рішення?
Все питаю зарання• 05 марта в 09:24
Ответ дляЛика-прилипка
Я пью Ярину. Никаких побочек не увидела.
Лика-прилипка
• 05 марта в 11:07
Ответ дляВсе питаю зарання
Ярина у вас призначена через аденоміоз чи поліпи?
У мене мігрені, які посилюються під час прийому КОК. Але саме Ярину не призначали