Сил уже нет читать эти новости. Кажется, что раша крепко взяла Штаты в оборот
Ответ дляcoch100
Сегодня подпишут договор про копалини. Потом будут решаться вопросы с Ираном, потом с нами.
С Афганистаном тоже подписывали...
Я не Сірожа• 04 марта в 22:12
Ответ дляИрина_Б_
а вы на ядерку скинулись?
Екзорцист реальніше.
Зеленский каждые 2 часа меняет заявления. Это не цирк? Днем он заявляет - мы за мирную инициативу США, со всем согласны. Без США нам не выжить. Потом по пунктам перечисляет как это осуществить. Проходит пару часов и выкладывает ролик и разворот на 180 градусов - Мы и без США справимся. Справились в 2022 а теперь мы сильнее и т.д.
syperrizhik• 04 марта в 22:15
Ответ дляМодная и Голодная
Нашей капитуляцией
К сожалению, мне кажется это действительно дело времени (((
Ответ длявсем надо
Кручу верчу запутать хочу
Модная и Голодная• 04 марта в 22:18
Ответ дляsyperrizhik
Вам кто то плохие смайлики поставил.
Эти люди живут в каком то своём мире не видят очевидного.
Нічим добрим у нас не закінчиться з США. Бо Трамп привселюдно показав, що у них віднині інша політика, проти лібералів, демократів. Подібно до рашки. Він показав, з ким він тепер буде грати. А як же, то єдиний союзник, щоб послабити єдиного його ворога у світі-Китай.
Love_Love_Love_• 04 марта в 22:20
Ответ дляVoblochka-26
надеюсь, что импичментом или около того
Не буде ніякого імпічменту, америкоси недозрілі
Ответ длявсем надо
А що йому робити??? Я не була його прихильницею, але тепер співчуваю йому. За ним мільйони людей, і треба балансувати , що сказати, тепер ще й брендах розбиратися, щоб сподобатися старому маразматику
Ответ длявсем надо
Ну о треба щоб ніхто не брав у нього інтерв‘ю ніякі. Засерає ефір, то одне, то протилежне. От як розродиться, то хай би і заяви заявляв, полудурок
Ответ дляTAM-rico
Пожалейте лучше людей и не заставляйте их погибать. Нашли кого жалеть.
Мама Никитки-2• 04 марта в 22:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Скоро дозріють. Вже попереджають про затримку пенсій на 2-3 місяці.
Такого в штатах зроду-віку не було
IndividualForce• 04 марта в 22:27
Мені зовсім не зрозуміло, чому його дії настільки топорні і грубі, рубає все дуже різко. Навіть росію втягували повільно у авторитаризм. А тут за два місяці все з ніг на голову. І хіба у Сша нема організації, яка стоїть за президентом і дивиться, щоб він не творив шкоди для своєї країни? як кгб на росії. Трамп же прямо зливає штати росії.