Сил уже нет читать эти новости. Кажется, что раша крепко взяла Штаты в оборот
Стрекоза любви• 04 марта 2025
Не впевнена, що з тією політикою, яка є зараз, він довго протягне, як президент. Робить реально багато абсурдних речей.
Ananasprotivogaz• 04 марта 2025
Ответ дляcoch100
Сегодня подпишут договор про копалини. Потом будут решаться вопросы с Ираном, потом с нами.
А смысл тогда того цирка с Зеленским?
Ответ длявсем надо
Пожалейте лучше людей и не заставляйте их погибать. Нашли кого жалеть.
Мені людей найбільше жаль. В сім´ї двоє воюють. Але, ви ж розумієте, що пуйло не зупиниться в один момент. Буде на радощах бомбить Україну. А ППО не зможе збивати навіть так , як зараз. Бо працює на американських снарядах, які руде старе не хоче поставляти
Мама Никитки-2• 04 марта 2025
Ответ дляIndividualForce
Мені зовсім не зрозуміло, чому його дії настільки топорні і грубі, рубає все дуже різко. Навіть росію втягували повільно у авторитаризм. А тут за два місяці все з ніг на голову. І хіба у Сша нема організації, яка стоїть за президентом і дивиться, щоб він не творив шкоди для своєї країни? як кгб на росії. Трамп же прямо зливає штати росії.
Ті хто стоїть за Трампом, вірніше, хто його привів до влади, насправді його не хочуть. Їм потрібен Венс. Молодий, слухняний і передбачуваний. Те нещадне і поспіхом знищення державності, удари по найбіднішим слоям таки приведуть до імпічменту. Під удар попадуть вискочки Трамп і маск.
Все буде. І суд за державну зраду, і пожиттєве.
Мама Никитки-2• 04 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Шо, і костюм не допоміг?
Ответ длявсем надо
Зеленский каждые 2 часа меняет заявления. Это не цирк? Днем он заявляет - мы за мирную инициативу США, со всем согласны. Без США нам не выжить. Потом по пунктам перечисляет как это осуществить. Проходит пару часов и выкладывает ролик и разворот на 180 градусов - Мы и без США справимся. Справились в 2022 а теперь мы сильнее и т.д.
Если мы капитулируем, зачем нам ложиться и с себя снимать последнее.
Vittoria66• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
А що йому робити??? Я не була його прихильницею, але тепер співчуваю йому. За ним мільйони людей, і треба балансувати , що сказати, тепер ще й брендах розбиратися, щоб сподобатися старому маразматику
А він думав чи думає про людей, громадян та захисників воюючої країни, яку очолює, коли його оточення тільки те і робило, що обкрадало країну? Чи він в амнезії знаходиться усі три роки війни, вже четвертий пішов, що не знав і не знає діяння своїх поплічників-корупціонерів, які знищували та знищують країну зсередини.
Найстрашніший ворог зсередини, а не зовнішній - це аксіома.
Ответ дляTAM-rico
Где воюют дети Садового Порошенко Мосийчук ? Где воюют всякие Потапы и Влады Ямы? Мне жаль так жаль. Кого вам жаль? Их или тех кого закрыли в стране без права выезда?
Ответ дляIndividualForce
Вообще то у них есть система весов и противодествий (кажись так они это называют).
Но она не работает, когда везде свои люди, которые боятся сказать что-то , что не понравится Трампу.
Поэтому все «улыбаются и машут»
Ответ дляTAM-rico
А чому він має нам їх поставляти?
Ответ длявсем надо
Пустозвон..
Ответ дляNatka A.
Поэтому все «улыбаются и машут»
Так, всі бояться. Суди не працюють у певному сенсі. Це щось нагадує
Ответ дляlilu1990
Люди, усвідомте. Трампу не цікава наша війна, його не розжалобиш і не зворушиш. Він хоче закінчити. Всьо. Він так і каже: хвате мені заливать про Росію, мені вона цікава, з нею вигідно. Навіть якщо вони покидьки, так і я не сама благочестива людина на землі
Ну так нехай він це путе скаже , чи слабо?
Він тільки каже це тім хто слабше за ньго?
Так ми слабше , но хіба б´ють лежачого?
І в чому його сила, потужність?
Так ми слабше , но хіба б´ють лежачого?
І в чому його сила, потужність?
Навпаки- цікаво чим це врешті решт закінчиться. З мережі Інтернет:
Новые выстрелы в торговой войне 🔥
Тарифы Трампа вступили в силу:
📌 25% на импорт из Канады (10% для энергосектора)
📌 25% на импорт из Мексики
📌 20% на импорт из Китая (было 10%)
Ответ не заставил себя ждать:
🇨🇦 Канада ввела зеркальные 25% тарифы на американские товары.
🇨🇳 Китай повысил тарифы на американскую сельхозпродукцию (10-15%) и добавил 15 американских компаний в список экспортного контроля.
🇲🇽 Президент Мексики заявил, что ответит аналогичным повышением тарифов.
👉 Трамп как-то незаметно превратился из ’человека мира’ в ’человека войны’. Пока что — торговой.
Все, кто считал, что тарифы Трампа — это просто переговорная тактика, оказались неправы. Это его политика. Настоящая торговая война, какой мир не видел уже давно.
Новые выстрелы в торговой войне 🔥
Тарифы Трампа вступили в силу:
📌 25% на импорт из Мексики
📌 20% на импорт из Китая (было 10%)
Ответ не заставил себя ждать: