Білий Лосик• Изменено 05 марта 2025
Як сподобатися одному чоловіку і зробити так,щоб він закохався в мене?
Але є один нюанс - я йому взагалі не подобаюсь,я йому вже набридля як гірка редька(
У нас з ним поцілунків і сексу жодного разу не було.
Білий Лосик
• 05 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Сделайте его счастливым - отстаньте от него )
Это самый очевидный и правильны йпоступок с моей стороны был бы.Но я хочу его завоевать,чтобы он в меня влюбился.Как это сделать?
Білий Лосик
• 05 марта 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Насильно мил не будешь.
А я знаю случаи,когда женщину терпеть не мог мужчина,а по итогу женился на ней и любил.
Ручки-Крючки• 05 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
о, моя фраза сегодняшняя))
На_оба_рот• 05 марта 2025
Навіщо? З власного досвіду - з цього нічого не буде, поки не появиться той, хто сам закохається саме в вас
Білий Лосик
• 05 марта 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Я не хочу бути з ним.Але хочу,щоб він в мене закохався.
Алина-1240• 05 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
Да.
Врете)иначе бы на чела ,которому все равно на вас ,не обратили бы внимание)а то странно,себя вроде как люблю,но несусь за людьми которые вызывают негативные чувства и у которых надо выпрашивать любовь
Аноним ФЕЯ• 05 марта 2025
Напоите 😆 влюбиться вряд ли, но секс вполне возможно что будет. Это вам надо?
Бойова• 05 марта 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Насильно мил не будешь.
Чоловіки ,по іншому мислять ,такий примітивізм даний лише жінкам
Білий Лосик
• 05 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
А що ж ви таке робите, що обридли йому настільки?
Нічого такого,якщо бути чесною.
Білий Лосик
• 05 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну да,может.
Ненька наша• 05 марта 2025
Сделайте так, чтобы он начал вам помогать, вкладываться морально и материально. Тогда полюбит)
Білий Лосик
• 05 марта 2025
Ответ дляНенька наша
Я себе представляю.Звоню я ему такая и прошу денег)
Он даже говорить со мной не хочет,какое вкладываться))))))
Апофиозная• 21 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
так проаналізуйте їхній досвід
Ответ дляАпофиозная
так проаналізуйте їхній досвід
Їх в живих немає
Рожайтретьего• 21 апреля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Почему? :-(
Я так зробила, через 20 років вже жалкую. Думаю, він теж. Спільна тільки донька, машина - його, так завжди . Дивитись вже не можу на нього
Білий Лосик
• 21 апреля 2025
Ответ дляРожайтретьего
Добились типу свого.
oksana_kseniya• 25 апреля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Це ви в кіно побачили?
Ответ дляoksana_kseniya
Це ви в кіно побачили?
Ні.В реальному житті.
oksana_kseniya• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Ні.В реальному житті.
...ну то ’дерзайте’, тим паче у вас вже є кейси таких історій, досліджуйте їх досвід і втілюйте у своє життя, успіхів))))