Гарнюнька• Изменено 05 марта в 10:48

Віктоза чи Саксенда?

Віктоза дешевша, виробник той самий, кількість речовини та сама, перше покоління глутидів.
Хто мав досвід? Переддіабету немає, діабету немає, є ІР та РПП КП. Вага 100+
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 14:27
Ответ дляГарнюнька
Я навпаки читала, на реддіті і ще на одному форумі, де наші з кіда тусуються.
Ну у мене зараз Саксенда і Вегові в холодильнику. Саксенда 3 ручки в упаковці - одна ручка на 6 днів ( бо колоти кожен день) Ціна близько 6 тисяч. Тобто Саксенда менше ніж за три тижні закінчиться. Оземпік - одна ручка тисяч 8-9 грн, але ви робите один укол в тиждень, там 4 уколи, тобто одна ручка на місяць. Але виробник доливає екстра дозу, тому ручки Оземпіка в дозуванні 0,25 чи 0,5 вам вистачить на 5 тижнів. А Саксенду треба буде докупляти. Реально краще й вигідніше купити Оземпік. Плюс краще зробити один мікроукол на тиждень, чим колоти себе кожного дня.
автор Гарнюнька • 05 марта в 14:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую за інформацію.

Оце ще з´явився глутид третього покоління, ретатрутид. 1 ручка 18 000, але там 20 мг і укол як в оземпіку - раз на тиждень. Тобто, має вистачити надовго. Але він свіжесенький і ще немає такої бази по побочках і дії як з ліраглутидом і семаглутидом.
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 14:35
Ответ дляЛюбовь_Р
Добрий день. Після комплексного обстеження (з листопада потроху ходила по лікарях і всі в один голос ВАГА) навіть протизаплідні не можна…
сьогодні лікар ендокринолог призначив саксенду, хоча я хотіла або оземпік або мунджаро. Вона мене попередила, що зараз багато підробок і за саксенду точно може сказати, що дієва штука і продається в аптеці. Тому вирішила спробувати її. Я перепитала, що якщо, я десь точно знайду сертифіковане мунджаро, то можна буде перейти на нього. Сьогодні день намбер ван))) початкова вага 116,1 кг.
Український лікар не може виписати вам ліки, які ще не сертифіковані в Україні. Але ніхто вам не заважає купити ліки сертифіковані в ЄС та вироблені там. Є багато аптек, які доставляють в Україну.
Любовь_Р• 05 марта в 14:36
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я б теж хотіла оземпік спробувати або мунджаро, але ж де їх придбати, щоб точно знати, що препарат справжній. Читала тут відгуки, то писали, що результат 0. Можливо була підробка.
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 14:49
Ответ дляЛюбовь_Р
Мунджаро, як на мене, занадто дорогий. Але річ не у підробках, а в індивідуальному ефекті. Не можна взяти максимальну дозу Оземпіку і почати колоти - це удар по підшлунковій, не робіть так. Треба починати з мінімальної дози - 0,25, перша ручка, місяць чи 5 тижнів. І у вас не буде ефекту, організм поки звикає, може буде трошки нудити. Потім дозу треба збільшити до 0.5, ще місяць, потім 1, ніхто не знає на якій дозі і в який час ви будете худнути найефективніше. Комусь досить 0.25 и результат за місяць, у когось організм чутливим до ліків стає на дозі 1.5 через 4 місяці. Люди хочуть результату зразу. А коли не отримають, скаржаться на підробку. Не буде так. Це процес на півроку і все одно треба і фіз активність підключити і раціон переглянути. Від цього теж залежить швидкість результату. З мого досвіду, лежачі дома і нічого не роблячи на Оземпіку пішло 5 кг за 2 місяці. А якби я підключила хоч трохи спорту і перестала заїдати новини цукерками Шарм? 😀 Коротше Оземпік це костиль вам допомогти, а не чарівна паличка.
Погугліть Tiva farm.
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 14:54
Ответ дляГарнюнька
Дякую за інформацію.

18 тис це як Мунджаро по ціні. Я читала, що Новонордік хоче робити таблетовану форму, щоб нічого не колоти, тому будує новий завод.
автор Гарнюнька • 05 марта в 14:56
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так вже ж є семаглутид в таблетках, ребелсас. Тільки його хтось інший випускає, здається.

Мунджаро не 20 мг в ручці, ніби, і доза мінімальна вища.
Біле пальто• 05 марта в 15:17
Ответ дляТа прям багіня
Знакомому урезали. Через год надо опять операцию делать. Растянул желудок. Да похудел, сейчас набирает.
Значит он слабый человек без мотивации и еда одна его радость. Надо бы голову лечить.
У меня 4.5 года, ни кг не набрала и ем мало как и в первые полгода
Любовь_Р• 05 марта в 16:56
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Погугліть Tiva farm.
У мене зараз шість ручок Саксенди😅 дам їй шанс 🥰 але дякую за інформацію
Попразендовна• 05 марта в 18:28
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Погугліть Tiva farm.
А що тіва фарм? Там у них сайт з бадами
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 19:30
Ответ дляЛюбовь_Р
Нехай у вас все вийде! Головне не здаватися
Не пью, не курю• 01 апреля в 17:11
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так. І Вегові і Оземпік. Замовляю через інтернет-аптеку.
Які у вас результати?з оземпіком?
Бо зараз це питання вже гостро стоїть для мене.
Дякую.а ще вартість приблизно яка на місяць виходить?
Не пью, не курю• 01 апреля в 17:13
Ответ дляЛюбовь_Р
Скажіть,будь ласка,як ваші результати на саксенді?
Любовь_Р• 02 апреля в 16:39
Ответ дляНе пью, не курю
Добрий день. За 29 днів мінус 3,8 кг. Було 116.1 зараз 112.3. Декілька разів був присутній алкоголь, то був +. Якщо чесно очікувала більшого результату. Бо рахую калорії, все зважую і записую в застосунок. Побочки: сухість в роті, закреп, один раз були коліки жахливі. Лікар назначив лікування. Тому подумайте чи Вам таке підходить. Апетит дійсно зменшився особливо перед місячними.
Не пью, не курю• 02 апреля в 16:41
Ответ дляЛюбовь_Р
Дякую,я буду починати,без варіантів.
Ендокринолог призначив.Та і сама вже більше не можу так.
Вам бажаю гарних результатів!
Любовь_Р• 23 апреля в 08:06
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую,я буду починати,без варіантів.
Вам бажаю гарних результатів!
Вітаю. Як Ви?
Наивная Хо• 26 апреля в 22:36
Ответ дляЛюбовь_Р
Вітаю. Як Ви?
Як Ваші успіхи?
Борщичок• 14 мая в 19:16
Ответ дляЛюбовь_Р
За місяць майже 4 кг теж непогано. Я б не відмовилась бо я місяць тренуюся кожен день і зменшила калорії, а вага взагалі стоіть☹️ Лише об‘єм живота трохи зменшилися і шкіра підтягнулася
Любовь_Р• 28 мая в 23:40
Ответ дляБорщичок
Вітаю. Хочу сказати, що зараз лікуюсь на Мунджаро. І різниця просто колосальна! На саксенді було реально не дуже, навіть коліки були. А от Мунджаро це топ! Взагалі супер. Ніяких проблем. На сьогодні я вже рівно 107. Так потроху скидаю. Але ж на скільки стало легше!