Давно без алко• 05 марта в 17:16
Хтось продавав квартиру по держ програмі?
Чи це безпечно?
Давно без алко
• 05 марта в 18:15
Ответ дляНесу добро людям
Продавали по житловому сертифікату. Все ок
А як це проходить? Дякую
Вся в кредитах• 05 марта в 18:58
Ответ дляДавно без алко
А як це проходить? Дякую
Вам на карту зайдуть гроші в грн.
Давно без алко
• 05 марта в 19:11
Ответ дляВся в кредитах
Вам на карту зайдуть гроші в грн.
А якщо я хочу в валюті?
Несу добро людям• 05 марта в 20:20
Ответ дляДавно без алко
А як це проходить? Дякую
Покупець дає завдаток, і чекаємо, поки йому прийде повідомлення, що кошти заброньовано. Ми чекали два місяці десь.
Коли кошти вже заброньовано, є місяць на переоформлення. У продавця має бути відкритий рахунок (в нашому випадку приватбанк, і в продавця вже була там картка для виплат). Нотаріусу надаються всі правоустановчих документи, рахунок, на який надійдуть кошти. І все. Відбувається угода. Через добу заходять кошти.