МЕСТО_Встречи• 05 марта в 20:42
Новий перукар пропонує зробити реконструкцію, що це за звір?)
Вирішила змінити майстера . Скинула фото що зараз,хочу інше фарбування . Майстер написала,що буде робити стосовно фарбування і каже що ще потрібна холодна реконструкція волосся. Що це за процедура? Щось є відчуття, що це як нав´язлива додаткова послуга? Чи дійсно потрібно робити таке. В день візиту ще спитаю у майстра, але хочу бути більше "підкованою" з вашою допомогою
КоКоКоКоКоКо...• 05 марта в 20:44
Це процедула на полекшення гаманця, і дуже помагає тому хто її робить
Прилипало• 05 марта в 20:51
Шукайте іншого перукаря, або поверайтесь до ’старого’. Ця вас обдере як липку.
МЕСТО_Встречи
• 05 марта в 20:51
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ось і я чомусь так вирішила (( а вона одразу в описі її вказала, коли спитала скільки буде все коштувати .
Душка-свекрушка)))• 05 марта в 21:49
Если у Вас блонд и/или объективно в плохом состоянии волосы, то есть смысл сделать реконструкцию (я бы сделала дома, все составы продаются в интернете)