За словами Балу, середній вік військовослужбовців у мотопіхотному батальйоні - 45+ років, що має за собою наслідки.
На думку військового, молоді люди ефективніше виконують завдання.
Війна - справа молодих, адже в 50 років ’немає ефективного виконання завдань’.
Про це в інтерв’ю ’Армія TV’ сказав Балу, командир спеціалізованого штурмового батальйону 59-ї окремої штурмової бригади Сил безпілотних систем.
Говорячи про якість виконання завдань та мотивацію, він зазначив, що до армії ’багато хто просто приходить у віці’. ’У нас мобілізація ж із 25 років, то зараз мобілізують, мені здається, з 59-ти. Щось я дивлюся, чесно, середній вік мотопіхотного батальйону - це 45+. З усіма витікаючими наслідками’, - сказав Балу.
Командир додав, що людина в 55 років ’не протягне той рюкзак по ріллі, по пашні’.
’Розумієте? Чисто фізично. Може, він і хоче’, - зауважив командир.
На запитання щодо обговорення зниження мобілізаційного віку, Балу сказав:
’Я вважаю, що це необхідно. Війна - справа молодих’.
На уточнення, чи має він на увазі мобілізацію з 18 років, військовослужбовець сказав, що так.
’Я розумію, що це діти. Ви розумієте, що в 50 років немає ефективного виконання завдань? Дуже рідко такі екземплятри попадаються’, - сказав Балу.
На думку командира, мобілізація з 18 років покращить ситуацію.
’Чим молодший, чим здоровіший солдат… Чим молодший, тим він легше сприймає інформацію, легше запам’ятовує, його легше навчити, його легше перевиховати і так далі… Фізично витриваліший, звісно’, - сказав він.
Військовослужбовець також висловив думку, що контрактна армія, яка була раніше, ’була крута’.
’Через те, що мало часу надається на підготовку у зв’язку з такими умовами, в яких ми зараз знаходимося, - звичайно, хотілося б крутіше готувати, і низькою мотивацією особового складу, на жаль, то, звісно, якість виконання завдань менша’, - сказав Балу.
У ТЦК пояснили, чому не можуть припинити свою роботу
Як повідомляв УНІАН, раніше оператор відділення призову Салтівського територіального центру комплектування у Харкові Анатолій Бакиновський зазначив, що бригади, які зараз перебувають на фронті, отримують поповнення винятково завдяки роботі ТЦК. За його словами, якщо вони не постачатимуть ЗСУ нових людей, ’бригади будуть знекровлені’ і не зможуть стримувати натиск ворога на різних напрямках.
Will_Be...• 06 марта в 08:07
Слишком молодой - слишком дурной.А в нынешнее время,ещё и, вероятно, нифига не приспособленный к жизни вдали от мамы. 25-47 -годится, меньше/больше- нет.
Will_Be...• 06 марта в 08:12
Ответ дляНіка Найз
От молодого в общем то много и не требуется! Бегать! Стрелять! Копать!
А он умеет, например,копать? 70% молодых парней не знают,как пользоваться лопатой, первая мозоль = вызову скорой.
Ответ дляWill_Be...
Что -бы научиться копать нужно учиться 5 лет в копательном вузе,а потом еще закончить магистратуру по копке и стаж на кладбище года 3 нужен не меньше!
Blackwater• 06 марта в 08:16
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
FightingFox• 06 марта в 08:19
Ответ дляНіка Найз
Пехота после 25 это уже не пехота,а старперы! Пехота это 18- макс 22 23 не более!
а если 18-20 не мотивирован? хрен он будет бегать и стрелять. Не выдйет нам тут Израиль-2 устроить. Не выйдет у зелебобы ничего
Sova splushka• 06 марта в 08:19
Так давайте вже текст пісні Цоя повністю.
Война - дело молодых,
Лекарство против морщин.
Треба пояснювати, що це означає їх смерть, чи самі здогадаєтеся?
Война - дело молодых,
Лекарство против морщин.
Ответ дляBattleBunnyInAction
А если 25-30 не мотивированы? А 30-50 не мотивированы? Что не мобилизовать? Сдать Украину фашистам? Дать возможность убить всех украинцев и сжечь их дома?!
FightingFox• 06 марта в 08:20
Ответ дляНіка Найз
а зачем копать?
наши уважаемые партнеры сказали что это последняя окопная война.
21 век на дворе, ептель
FightingFox• 06 марта в 08:22
Ответ дляНіка Найз
мобилизованный немотивированный сдаст и себя и своих побратимов.
Blackwater• 06 марта в 08:23
Ответ дляНіка Найз
Я отвечаю только на вопросы, задаваемые по существу!
Так а где ж не по существу? Или вы старушка уже?
Ответ дляBattleBunnyInAction
а зачем копать?
21 век на дворе, ептель
Пехота м за 500 лет своего существования мало изменилась по функционалу! Бегать, стрелять, копать, ну разве что еще иногда ездить на БМП или машине! Все старо как мир! Царица полей!
Will_Be...• 06 марта в 08:38
Ответ дляНіка Найз
Нужно не быть рукожопом, среди современных молодых парней таких единицы.
Ответ дляWill_Be...
С сентября еще начинается военная подготовка в ВУЗах, так шо все будет Ок! Не хотела молодежь служить срочку в мирной Украине-будет теперь изучать военную науку в полях-как завещал Цезарь!
Will_Be...• 06 марта в 08:43
Ответ дляНіка Найз
В армии всему научат не переживайте! А не захочет-заставят!
Серьезно?
Как ты его заставишь? Оно станет, выпучит глаза, и будет клипать: ’А я не умею’ , ’а как это?’ Пока ты с ним будешь пререкаться, 3 раза по тебе прилетит, ты сам выкопать все успеешь, и залезть, а с такими ’помощниками’, ещё и их затаскивать прийдется. Нет,соплякам не место в армии. Впрочем, как и старперам. Выше я сказала про оптимальный возраст - уже и жизнь посмотрели,и здоровье ещё не растеряли.
Ответ дляWill_Be...
Серьезно?
Как сейчас с алкашами борятся? В клетку и будет сидеть пока не протрезвеет и не поумнеет!
Will_Be...• 06 марта в 08:45
Ответ дляНіка Найз
У вышка есть? Проходили в ВУЗ эту подготовку? У меня, все, кто проходил, максимум, что вспоминают - это беготню с деревянными автоматами, или какие-то отрывки из давно не актуальной первой медицинской помощи.
Will_Be...• 06 марта в 08:46
Ответ дляНіка Найз
1. Мы говорим про молодежь, а не про алкашей. 2. Даже, если про них - а клеток на всех хватит?