KROX@• 06 марта в 08:20
Як виживати звичайним людям …
Щоб якось прогодувати сімʼю , заплатити послуги , одягнутися 🫣з цим взагалі проблеми. Як можна одягнути сімʼю в наш час ? Коли постійно щось треба. У мене вже відчай , я просто не справляюсь з цим життям
Нога на ногу• 06 марта в 11:13
Ответ дляБроніки для Моніки
Може у Вас з фінансової грамотністю проблеми, не вмієте правильно користуватися коштами?
Бо, я наприклад сама виховую дитину підлітка, не можу сказати, що ходимо в Армані і Гуччі, та їмо лобстери, але більш-менш нормально все. Навіть намагаюсь щось відкладати. ЗП, середня по країні не 100 тис)
яка зарплата ?
Попадалочка• 06 марта в 11:16
Ответ дляKROX@
Реально купити білизну , шкарпетки це все дорого 🫣І все звичайне . Я перейшла на ринок. Дитині і чоловіку беру кей , звикли , альтернативи не знайшла , шкарпетки укр виробництва. Верхній одяг , джинси , та навіть елементарна футболка космічні ціни . Про взуття мовчу
Якщо ви не працюєте, то у вас повинен бути час на пошуки товарів по акціям.
Мені, наприклад, на ринку дорого купувати звичайні футболки та шкарпетки.
Ось, якраз вчора замовила білі футболки на Розетці по 150 грн з безкоштовною доставкою від суми 700 грн. Взяла 3 футболки (я вже брала такі футболки, в якості впевнена) - 450 грн. та 0,5 кг кави в зернах 100% Арабіка за 250 грн (у них зараз акція на каву Vdoma).
На ринку такі футболки у нас від 250 грн. Кава 100% Арабіка від 500 грн за 0,5 кг.
Шкарпетки купую оптом по 12 шт. Там можно знайти від 10 грн/пара.
А за 15 грн/пара будуть ті, що на ринку від 30 грн.
Глубоководная селедка• 06 марта в 11:18
Ответ дляОшеламиссимо
Я вірю. Живу в районному центрі, можливо, у нас не такий асортимент. Скільки я не пробувала щось знайти - реально один шлак. Навіть є вішак, де ’люкс’ ще дорожче - страхіття одне. Щоб просто футболку чисту і цілу - не знайдеш.
покупайте на шафе. там есть перекупы со смешными ценами за вещи - те же футболки по 30-40 грн, да и другие вещи примерно по той же цене. покупайте у них сразу по нескольку вещей, обычно там ассортимент несколько тысяч вещей, что-нибудь да подберете на семью. это выгоднее, чем сейчас в секонде
Глубоководная селедка• 06 марта в 11:19
Ответ дляДона Ко Ко
Покупайте оптом упаковками в интернете носки, будет дешевле чем на базаре я себе так и покупаю обычно но зато я не парюсь год где взять носки.
блин, у меня пар 20 носков, ношу их уже лет 5 по очереди, и даже дыр нет. для меня нонсенс, что носки уходят прям пачками. в конце-концов, дырку можно и зашить...
Хитрушка-чекушка• 06 марта в 11:27
Ответ дляbegovelik
Я серьезно. В Европе, например, все сдают бутылки
Там це не принизливо. Стоять спецальні автомати в супермаркетах, куди кидають пляшки. І пляшка 25 центів коштує. За раз біля 5 євро можна отрмати. Є сенс здавати. Я теж здавала, коли жила. Я за переробку. А у нас в якісь гаражі треба йти, з бомжами поруч тертись і отримувати кешем після тих же бомжів якісь 30грн? Ви серйозно?
Доставучая• 06 марта в 11:29
Цікаво, що значить - ’звичайні люди’ у автора. розмір доходу? Бо під цим може бути як 10 000 так і 100 000 ?
Незламна• 06 марта в 11:32
Трьом дорослим людям на одну середньостатистичну зарплату важко у будь-якій країні. Ви взагалі не можете підробляти за станом здоровʼя? Дропшипінг якийсь врешті решт. Студент в 20 років теж міг би якийсь підробіток пошукати
Хитрушка-чекушка• 06 марта в 11:35
Автор, я на тему почала замовляти дещо. У нас нормальний дохід, але все одно витрати зараз кожного місяця зростають. 2 підлітків. Читайте там відгуки, обирайте з розумом. Від 400 грн. доставка безкоштовна. Купила собі 2 бюстіка по 4дол. Один зовсім не мій розмір, їх помилка - гроші повернули (на один товар з замовлення можуть повернути гроші). Інший шикарно сів. Чоловік в шоці був, що можна за такі кошти нормальне купити. Шкарпетки там всі погані, правда, повна синтетика, хоч і пишуть, що бавовна. Всіляку мелочьовку почала там замовляти: спонжики, вушні паличкі і т.д. Я теж не працюю, влітку закриваю-заморожую, сушу, взимку стає в нагоді. Шукаю акції в інтернеті. Це те, що можу порадити. Розумію, що вам дуже важко.....
Покращена• 06 марта в 11:36
Ответ дляKROX@
Я знаю , але не рівняйте Європу і наш рівень
Никто там не собирает бутылки, если и сдают, то свои и это мизер.
Крижана бурулька• 06 марта в 11:40
Ответ дляMs. Похвала
Смысл, как раз в том, что сдавать бутылки не стыдно с любым доходом.
Зато в Украине гордый народ. Пластиком завалены все обочины, зарплаты копеечные, но бутылки сдавать стыдно)))
В мене у батьків у селі два великі ящики на пластик,на скло.Плюс збирають картон.Все здають.При цьому не скажу,що живуть бідно.Просто як тут сказали для чого викидувати гроші.Але це приватний будинок і великий двір.
Лукава Кішка• 06 марта в 11:42
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Уже не спасает, кроме половых тряпок там ничего уже нет. Раньше можно было выехать на секонде
Да ладно, вот футолкп зара и рубашка некст по 100 грн
Дона Ко Ко• 06 марта в 11:43
Ответ дляГлубоководная селедка
У меня лично пачка носков за пол года ушла.
Лукава Кішка• 06 марта в 11:43
Ответ дляОшеламиссимо
Не розумію, що люди там знаходять. Чи секонди у різних містах різні? У нас і в перший день по 450 одне лахміття минулого століття.
Вот, все вместе 200 грн
Состояние на 5
Я така бойова• 06 марта в 11:45
Ответ дляБабуся Бетман
Скачайте додаток сінсей і користуйтеся акціями, знижками, бонусами, на фото ціни в гривнях. Але ж краще на форумі нити))
Це коли ви купували?
Покращена• 06 марта в 11:47
Ответ дляСадоводница
я прекрасное пальто на подростка не могу продать- ношено один сезон- за 300 грн. так что не все так плохо в нашем королевстве.
Логика странная у вас.
продать не можете, потому-что плохо как раз в королевстве!
Было бы не плохо, то купили бы у вас за 300
А так купят на сэконде, похуже, но за 50
ЗабежАЛОЧКА• 06 марта в 11:48
Ответ дляbegovelik
Нєт. Всьо на пособійах
Та воно зрозуміло) Он скільки у Вас часу писати всяку Уйню!
ЗабежАЛОЧКА• 06 марта в 11:49
Ответ дляМальчун-задирун
Вам написать в какой стране данный оппонент или сами догадаетесь?
)) Німеччина скоріше всього) Де найбільші дармові гроші, там і більше наших шаровщиків...
ЗабежАЛОЧКА• 06 марта в 11:51
Ответ дляМіс Всесвіт
В мене колега працює пів дня. Вдіта з секонду, бо лазить там годинами. Я працюю повний день, то в мене нема часу там зависати ввечері або витрачити вихідний.
Так отож! На ці пошуки треба мати час... Я працюю по 10 годин 5 днів на тиждень, і ще й на вихідних часто овертаймлю + вчусь..
Он весна на вулиці, а часу купити курточку немає((( Гроші є, часу - немає...
Джем Шакіри• 06 марта в 11:52
Ответ длянаКоблучках
В двадцять років труси батьки купують? Оце жесть.
А шо не так? Вот несколько дней назад советчицы доказывали что девочке и квартиру обязаны купить, чтоб деточка не надрывался после учебы
Щаслива Я• 06 марта в 11:52
Ответ дляKROX@
Ну если берете кей,где один бюстик 400 грн по скидке минус 70,то нормально вы живете.У нас 50 тыс доход,без оренды 40 и кей мы себе не поеупаем,а стнсей по скидке из приложения
люблю_тортики• 06 марта в 11:54
Ответ дляМексиканочка
Что у вас по здоровью прям такого ужасного?
Депресія, па, остеохондроз, ВСД
Лика-прилипка• 06 марта в 11:54
Ответ дляДона Ко Ко
Там можно найти очень даже приличные вещи, я себе там кофты покупаю свитера и футболки спортивные для зала.
Согласна с предыдущими ораторами - тоже с трудом могу там что-то найти, ну разве что футболки для дома/дачи, не более... даже уже ни шорт, ни джинсов приличных не видела уже лет 100... свитера/кофты жах, вытянутые, вылинялые, фиг пойми какого цвета... кто те все люди и где они все это находят)
Ласую колобками• 06 марта в 11:55
Ответ дляKROX@
Язвіть в іншій темі
Раньше, помню, этим студенты активно промышляли с бабушками наперегонки
Дона Ко Ко• 06 марта в 11:56
Ответ дляЛика-прилипка
В смарт сторе я например не могу ничего найти из вещей, а вот в пятерочки секонд там кофты нахожу и в очень хорошем состоянии. На ребенка там нет вещей например
Ошеламиссимо• 06 марта в 11:57
Ответ дляМаргарита и Мастер
В Хумане можно найти роскошные вещи за 100-300гривен, в том числе, обувь
Може. У нас Хумани немає. Реально чомусь страшнючі речі. Я пам´ятаю, коли після вузу працювала в Києві, то в секонді нормальні речі знаходила.
Ошеламиссимо• 06 марта в 11:59
Ответ дляКозачка
Ну футболки не урсмичная цена, не надо. Вон у малого Синсей по 120 были, сейчас по 140 вроде
Ниче, норм
То, что вышло из строя- для дома.и регланы там же брала до 200 грн.
Джинсы ресерд 800 урвала, но у моего рост 173. Раньше на распродаже и по 300-400 брала..
Ниче, норм
Оці футболки сінсей по 120 як носяться, на літо вистачає чи до першого прання?
Налогообложу• 06 марта в 12:01
Ответ дляКошкинДом
По скидкам да. И вискозные с рынка тоже нормально в ходу.
На рынке понравились трусы женские. Цена за 1 шт 270 грн. Я спросила у продавца почему так дорого, она сказала, мол состав и качество хорошие)))
Ошеламиссимо• 06 марта в 12:01
Ответ дляПаратруперсупер
Автор, идите хотя бы продавцом на островок. В ТЦ бывают вакансии, на лотерейку, цветы, и т.п. там женщины 50+ восновном работают. Короче, любая сидячая работа хоть и за минималку.
Дивлячись, що зі здоров´ям. У мене дві приятельки не працюють, одна з онко, в іншої оперована спина, щось там тримається на металі, дві години посидить і віднімається нога, треба капатись за великі гроші. Різне в людей буває.
Ошеламиссимо• 06 марта в 12:02
Ответ дляПростоБелка
Сколько за пломбу отдали? Хочу понять какие сейчас цены
1300 пломба і 300 анестезія.