KROX@• 06 марта 2025
Як виживати звичайним людям …
Щоб якось прогодувати сімʼю , заплатити послуги , одягнутися 🫣з цим взагалі проблеми. Як можна одягнути сімʼю в наш час ? Коли постійно щось треба. У мене вже відчай , я просто не справляюсь з цим життям
Ковбой Хагис• 06 марта 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Там це не принизливо. Стоять спецальні автомати в супермаркетах, куди кидають пляшки. І пляшка 25 центів коштує. За раз біля 5 євро можна отрмати. Є сенс здавати. Я теж здавала, коли жила. Я за переробку. А у нас в якісь гаражі треба йти, з бомжами поруч тертись і отримувати кешем після тих же бомжів якісь 30грн? Ви серйозно?
Всі люди рівні, нічого принизливого не бачу ні в здачі пляшок, ні в здачі макулатури, іноді бачу як до пункту прийому макулатури приїздають на дуже солідних машинах і щоб здати папір.
Ошеламиссимо• 06 марта 2025
Ответ дляПросто красавица
знайома,що займалася секондом ---після того,як товар перебирають в міських магазинах -тоді воно оптом продають за копійки периферійним ..
круговорот.
Оце схоже на правду...
Ковбой Хагис• 06 марта 2025
Ответ дляПокращена
Никто там не собирает бутылки, если и сдают, то свои и это мизер.
Це. Культура туробота за навколишнє середовище нам не завадить
KROX@
• 06 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ну если берете кей,где один бюстик 400 грн по скидке минус 70,то нормально вы живете.У нас 50 тыс доход,без оренды 40 и кей мы себе не поеупаем,а стнсей по скидке из приложения
Я беру чоловічі труси
Щаслива Я• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Я беру чоловічі труси
В Синсей и мужские есть,в Колинз хорошие,но тоже по скидке надо,без нее дорого уже
Ответ дляХитрушка-чекушка
Які 25 центів? Біля 10
Лукава Кішка• 06 марта 2025
Ответ дляЯниЯ
Ого! Якщо купуєте труси кей, то Вам гріх жалітися. Можна купити якісні труси втричі дешевше.
Я покупаю Pepco хлопок, 180 грн 5 штук, самые обычные чёрные трусы
Ответ дляХитрушка-чекушка
А чим бомжі не люди? Ви не знаєте, як ваше життя ще повернеться
Ошеламиссимо• 06 марта 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дивіться, здають пляшки після себе, не шаряться ж по смітниках. Якщо я економлю, то й пляшок у мене немає, які здавати. Варю компоти, алко не купую, вода у мене з-під крана хороша.
ЯниЯ• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Я написала , що беру дорогий одяг ?
Це випливає з того, що купуєте труси по 500 грн за штуку)
Щаслива Я• 06 марта 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ну читайте, кто вам не даёт. Только чюжь не пишите. Дяки
Чюжь
Щаслива Я• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Так мені радять там білизну брати 🫣
Белье в синсей полно хлопка
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
Вчера тема была другая, меня там чуть не сожрали счастливые обладательницы статуса и штампа. Понятно теперь, что когда есть и надеть нечего, то можно хоть этому радоваться. Обеспечиваю ребенка сама фактически, хватает на все, помогаю родителям. Не ною) Без штампа и статуса)
У вас все равно так хорошо как у автора темы не получится)
У неё муж содержит её и двадцатилетнего ребёнка.
Щаслива Я• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Я написала , що беру дорогий одяг ?
Я уверена,что и пасту зубную вы не аквафреш берете,и крем для лица не Орифлейм.Денег нет,а барские замашки остались
Диви яка я пава!• 06 марта 2025
Мы в 4 живем на 20000 в месяц, всё в основном на еду уходит, вещи по скидкам, еда по скидкам, и скидок очень много, если захотеть то можно найти а не бежать в ближайщий магазин и покупать то что дорого.
Куколка-мяуколка• 06 марта 2025
Вот же приучили людей. Что для них секунд и просроченные продукты по акции-норма 😕
бибизяна• 06 марта 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
И мы на такую сумму в 4 живём, всё, абсолютно всё по акции
Вот куртку себе на весну купила в секонде за 170 грн, фирма Colin´s, как новая
Трусы и носки покупаю в Авроре и норм все носится
бибизяна• 06 марта 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Это не о приучили, а что людям делать, вешаться, что денег на жизнь не хватает?
И по акции же и не просрочка есть
Диви яка я пава!• 06 марта 2025
Ответ длябибизяна
Акции наше всё, вот сейчас пойду в АТб куплю крабовых палочек по акции 65 грн, сыр по типу филадельфия 50грн и всякое другое, надо на праздник торт спечь, приготовить салатов)
бибизяна• 06 марта 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
А какой тортик, поделитесь?
Диви яка я пава!• 06 марта 2025
Ответ длябибизяна
А какой тортик, поделитесь?
Золотой ключик, хоть и по маслу выходит не дешево и плюс я маскарпоне добавляю в крем, но он очень большой выходит, больше 3 кг на нашу семью как раз на 2-3 дня)))
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
А Палочки какой фирмы?
Диви яка я пава!• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
А Палочки какой фирмы?
Своя линия, но есть и водный мир по 95 грн тоже по акции, но я разницы не вижу, по этому не переплачиваю.
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Спасибо
Мастер Пис• 06 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Что вы о дцп все? О гипермобильности шейных позвонков, что нибудь слышали? Очень сомневаюсь. И о том, что измерителя степени боли еще не придумали, и поэтому больничные не выдают с остеозондрозом, как при орз.
Погоджуюся на 100%
Проблеми з спиною і болі в спині є і в мене, і в двоюрідної сестри.
Але я при цьому можу працювати сидячи по 12 годин, хоча в мене ще й інші проблеми і загалом інвалідність. В мене просто високий больовий поріг, я наче ’заморожуюся’ і про все забуваю.
А от в сестри ймовірно низький больовий поріг, можливо це ще від особливостей нервової системи залежить. Вона справді не може довго ні сидіти, ні стояти, поступово така робота спричиняє постійне лікування - то уколи від болю в спині, то геморой, то вени на ногах.
При цьому вона взагалі не лінива і в період ремісії в побуті набагато більший трудоголік, ніж я (крім роботи навіть родичам може допомогти і на грядках, і з генеральним прибиранням, і стіни перебілити). Тобто в її випадку це однозначно не про лінь і небажання працювати.
Щаслива Я• 06 марта 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Оці футболки сінсей по 120 як носяться, на літо вистачає чи до першого прання?
Мне на 2 года хватает,причем некоторые футболки одеваю на работе,то есть стираю раз в неделю,гдето подсели,но в целом отличнно.Если только на лето,то вообще юез вопросов