Байрактарна• Изменено 06 марта 2025
шеф не хоче підіймати зп
Прийшла до нього поговорити, прошу більше на 5 тис інакше треба буде шукати іншу роботу. підготовувала перелік обовьязків, що роблю, яку звітність і т.д. Каже що не хоче мого звільнення, але може пфідняти на 1 тис. розцінюю це як знущання. причому розказує що не зможе без мене, що я такий гарний співробітник і т.д., дала йому перелік обовьязків - здивувався що так багато! зп 30 тис для бухгалтера, кадровика та економіста, куча первинки при тому та всі участки крім податків, 35 людей. це я багато прошу?
Ангел-предохранитель• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
ще не знайшла, робота не проблема - я завжди знаходила, тут зручно, але прийдеться міняти. я вважаю. що завжди треба спочатку спробувати домовитися на місці ніж рубити одразу
спочатку знайдіть, я теж така крута була, подала резюме і глухо. на 25 без проблем на 30 дуже важко
Фантазерша• 06 марта 2025
Ответ дляСанта Барбара
То Вы немного из реалий выпадаете, простите. Никто там ничего наперед не думает, деньги считают здесь и сейчас и наперёд. По их мнению незаменимых нет, а как оно будет - то уже второстепенно. Я вам даже пример из своего опыта приведу - одна из не самых бедных работадательнец, считает, что любой разговор о зарплате - это шантаж, а шантажировать себя она никому не позволяет поэтому либо ты уходишь сразу, либо ты - терпила.
Неправда. Зарплаты поднимают, если работник стоящий и есть реальный риск его потерять (другое предложение работы). Не поднимают, когда видят, что это пустые разговоры и работник ПОКА никуда не денется.
На самом деле очень мало желающих менять того, кто справляется и не приносит проблем на непонятно кого. Конечно, если мы за специалиста говорим, а не секретаря / офис-менеджера, бухгалтер важный специалист.
Тану на сонці• 06 марта 2025
Була в вашій ситуації, тільки сфера інша, тягнула цілий напрямок сама. Звільнилась, знайшла іншу роботу, а вони інших двох працівників за дві зарплати, сума та, що я просила помножена на 2. Ще люди півроку втягувались в роботу. Справедливості немає, ви себе так поставили, якщо бачите, що коштуєте на ринку праці дорожче, йдіть. Я пішла і довольна, зробила висновок, робота не х.й, стояла і стоятиме, а я живу зараз.
Санта Барбара• 06 марта 2025
Ответ дляТану на сонці
О, вот это как раз реалии жизни).
Санта Барбара• 06 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Единицы таких. Сейчас конкретно разговор о бухгалтерском труде, который давно уже перестал цениться и оцениваться по справедливости.
Фоточки нема• 06 марта 2025
Автор, сходіть на пару співбесід без розміщення вашого резюме на сайтах пошуку роботи. Якщо ви зрозумієте, що у вашему місті і з вашим резюме та досвідом 35000 - це реальні цифри, а не вигадана МОЖЛИВА зарплата, для виплати якої видумуються нереальні KPI, то можете сміливо потім розміщувати свої резюме.
А, можливо, ви свою нову роботу знайдете одразу по цим пробним співбесідам - хто знає?
Якщо ваше керівництво вас би по-справжньому цінувало, то вам би не пропонували 1000 замість 5000, а запропонували одразу +2500, і до кінця року ще +2500.
Тану на сонці• 06 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Це якщо роботодавець дійсно цінує людей, а є такі, що вважають, що за забором стоїть черга. Особливо, коли людина працювала довго і зарплати суттєво не індексувалась. Виявляється, так конячка, яка просила 30, не так і багато просила, бо вартує 35. В мене зараз знайомі в подібній ситуації, комірника шукають, проста посада, але людина, яка працювала 7 років і не тільки замовлення збирала, виявилось не так багато просила, третій місяць в пошуку.
Столічна штучка• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
зараз 25, прошу 30
Скажите пусть наймет дополнительного сотрудника на одну из этих должностей и тогда может увеличить зарплату не на 5, а на 1 тыс.
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляНиколай-b526
ну поговорить про повышение и получить отказ - вам не стресс?
стрес
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Я даже не удивлюсь если автор и по ГМО, и отчеты бегает сдавать по инстанциям и корреспонденцию, и закупки всего в офис на ней, и делать кофе начальнику и главбуху, и функции секретаря, и тд до бесконечности.
))) а ви праві - пошту формую, в нп відправляю, канцтовари замовляю, каву купую, благо звіти зараз в медку))) от я лошидзе, капєц
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Я б навіть сказала, що говорити про підвищення з ініціативи працівника - це вже стрес, і вже дещо приниження.
Нормальні компанії, які цінують своїх співробітників, і самі постійно моніторять стан ринку праці та періодично підвищують зарплати. І співробітникам там не потрібно бігати за керівництвом та щось там клянчити.
каже що платить мені вище ринку
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Пишіть чи дзвоніть і кажіть, що температура,ломить тіло і так відкриє. Зараз грип у кожного третього
близька до цього
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Автор, це хотрозроблений прийом роботодавця.
Я тебе буду хвалити, але як зп підняти то ні, ми бідно-нещасні. Але без тебе нам пипець - це він давить на жалість і вашу відповідальність.
Якщо є інші вакансії і є реальний шанс перейти - переходьте.
точно
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Автор, а вы в каком городе?
Скажите просто как есть, без сюсюканий, на 25 тысяч в нынешней Украине можно только есть, ну еще коммуналку впихнуть можно в эту сумму как-то. Все остальные траты не влазят. Одеваться, лечиться, отдыхать просто не на что.
Если он категорически отказывается, то работать пока тут и параллельно ищите работу. Найдется вариант на 30 - сможете его раскрутить потом и на бОльшее. Все они думают, что работник просто никуда не денется.
дніпро
АдеКВАтная• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
дніпро
25 тис це хрень а не щп. Мінімум має бути 30тис. Це так щоб не здохнути
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
на 25 з таким навантаженням це просто провал
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляТану на сонці
ви молодець, а я все вхожу в положення
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляФоточки нема
та 1 тис як плєвок якийсь((
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляТану на сонці
ой комірники то взагалі проблема, ледь знайшли, я ще дурна - співбесіди проводила
Байрактарна
• 06 марта 2025
Ответ дляАдеКВАтная
згодна
Продавчиня кіз• 06 марта 2025
Ответ дляТану на сонці
Я теж одна з таких ’конячок’, що рік тому пахала за 27 тис, та ще й постійно зарплату затримували. Коли затримки почалися вже більше місяця, я звільнилася, то ще й отримала на свою голову купу прокльонів від директора, що я така-сяка їх підводжу та кидаю, а він же мене підібрав-обігрів, і завжди йшов назустріч (хоча це неправда).
Зараз у мене 40 тис, завжди вчасно платять, а роботи в рази менше.
Так що лохушкою я вже не буду, навчена.
Продавчиня кіз• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
дніпро
То це ви волонтерите за таку зарплату, а не працюєте.
Пишу каліграфічно• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
зараз 25, прошу 30
а я думала, что 30 сейчас и хотите 35. в стартпосте непонятно написано. просите и не думайте. пусть чухается и платит нормально.
Продавчиня кіз• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
ви молодець, а я все вхожу в положення
Ну то припиняйте це робити.
Якщо десь там ще сумніваєтеся, що знайдете кращу роботу, то шукайте поки що паралельно. Але - шукайте обов´язково, тут вже діла не буде.
Тану на сонці• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
ви молодець, а я все вхожу в положення
Я теж така дурна була, без мене ж все посипеться, хто як не я, теж активна з шилом в сраці, все горить в руках. Але, коли з трубкою в животі через годину після операції на перитоніт доки підписувала, бо шеф орав, як навіжений в трубку, як бабка пошептала, навчилась класти болт, то його бізнес, не ваш, ви за грошима ходите на роботу, бажано зріст в кишені через посаду.
Продавчиня кіз• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Ще й співбесіди? Та ви знущаєтеся!
Директор ваш дурачок, дав би 5 тис зверху, і далі міг би по повній вами заміняти мало не весь штат. І бухгалтер, і секретар, і ейчар, і скоро вже продавати теж будете самі.
Тану на сонці• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Ну мої знайомі думали, що фігня, черга стоїть, а на ті гроші, що вони пропонували, претендентів майже нема, тай всі специфічні.
Фантазерша• 06 марта 2025
Ответ дляТану на сонці
Будет им наука. Кладовщик только на первый взгляд так себе посада, а вот когда пройдут через череду алкашей (то несколько дней в забухе не выходят, то прям на работе в зюзю), хитрожопых подворовывающих все, что не так лежит - потом будут ценить адекватного :)