ЗновЗдоров• 27 февраля в 13:15

Чи варто називати реальну причину звільнення

На роботі новий керівник, дуже слизька людина, неприємно працювати разом, перший раз таке, що від людини фізично нудить, сьогодні йому сказала, що працюю до кінця березня і всьо. Він запитав в чому причина, я сказала, що хочу перейти в іншу сферу та й добиратись далеко, це правда. Але брав на роботу мене не він, тому сказав, що треба поговорити з гендиректором, з нею нещодавно були у відрядженні, дуже теплі відносини, будували певні плани по роботі. Вона в іншому місті, мій керівник в них на хорошому рахунку.
Бараболька• 27 февраля в 13:17
Твердо кажіть правду.
Вам то все одно, а директор може прийме якісь рішення
Дюймовочка• 27 февраля в 13:17
Казати, що вам не подобається новий начальник фізично точно не варто
Seehund• 27 февраля в 13:17
Я бы не стала говорить, симпатии и антипатии мое личное дело.
So_so• 27 февраля в 13:18
Только конструктивные замечания, никаких слызько. Потому что, в первую очередь, Вы говорите о себе.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 13:21
Ответ дляSo_so
Конструктиву багато, підставляє легко, за місяць разів так три, причому, сам типу не при ділах. Допоміг ’злити’ одного хорошого працівника.
успокойте_Меня• 27 февраля в 13:24
Ответ дляЗновЗдоров
Якщо ви свій конструктив озвучите, для вас це щось змінить ? Ви прийняли своє рішення, маєте куди йти, все інше вже не ваші проблеми, хіба якщо розмова не офіційна.
So_so• 27 февраля в 13:26
Ответ дляЗновЗдоров
Замечание подставляет, а сам делает вид, что не при делах, это детский сад.
Сформулируйте так, чтобы это были замечания со стороны профессионала и связаны с интересами компании (если Вы уже хотите их озвучить).
Ноунэйм• 27 февраля в 13:28
Незаменимых нет, если Вы неинтересны работодателю, то выгонят. Сто раз подумайте, без своих личных хотелок и обид. Если кого-то ’подставили’ , это не Ваше дело.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 13:28
Ответ дляуспокойте_Меня
Розмова буде неофіційна. Рішення прийняла, з такими людьми не працюю і крапка.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 13:30
Ответ дляНоунэйм
А якщо мене підставили? Ви б працювали з людиною, якій не довіряєте?
Ноунэйм• 27 февраля в 13:32
Ответ дляЗновЗдоров
Будьте уважні. Займайтесь тільки своїми справами. Навколо не озирайтесь, не накручуйте себе зайвим. Все. Заспокойтеся.
Мамина квіточка• 27 февраля в 13:33
Только вчера сотрудница мне такой же вопрос задала, собираясь увольняться по тем же причинам что и автор. Я ей сказала дословно - сделала серьезное лицо и ответила что тебе сделали предложение, от которого ты не смогла отказаться, и что тебе те условия больше подходят (без конкретики)
Чаклунка-ведунка• 27 февраля в 13:33
Ответ дляЗновЗдоров
Ну то есть это не просто личная неприязнь.
И я так понимаю, это решить иным способом нельзя, только уволиться?
В таком случае я бы не говорила. Особенно, если вам нужны рекомендации.

Был бы смысл сказать, если это будет воспринято как конструктив. И тогда стоило бы сказать раньше, не доводя дело до увольнения.

В варианте, если вам проще сменить работу, у вас вся вертикаль власти такая. И либо вас не услышат, либо вы оставите по себе плохое впечатление (скандалистка, интриганка). Пользы не будет ни вам, ни компании.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 13:34
Ответ дляНоунэйм
Так я і займаюсь своїм, зараз передам справи і відпочину, і буду шукати нову роботу.
Вапщета• 27 февраля в 13:44
Ответ дляЗновЗдоров
Якщо дійсно хочете допомогти директору, то їй потрібні факти і цифри, а не підставив, та інші емоції. Бізнес це не пошук винних. Це заробіток. Е працівники що виконують якусь дуже важливу частину роботи, а не хороші робітники. Подивіться з цієї сторони. Якщо вам є що сказати, то скажіть це директору.
Там-тарарам• 27 февраля в 13:49
Ответ дляЗновЗдоров
при пошуку нової роботи попросять надати номер керівника з минулої роботи для рекомендації
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 13:52
Ответ дляТам-тарарам
Надам номер, я йому нічого поганого не зробила, все, що просив виконувала, навіть коли підставляв, викручувалась. Він керівник лише місяць, а вже є три ситуації, коли він знав інформацію, але не поділився. Щей клієнта забрав собі, з яким я працювала, бо там все налагоджено
Там-тарарам• 27 февраля в 13:54
Ответ дляЗновЗдоров
ви впевнені, шо він скаже шось нормальне після того, як ви настучите на нього вищому керівництву?
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 13:56
Ответ дляТам-тарарам
А в чому я настучу? Йому причини вказала досить об´єктивні, керівництву можу правду і не казати.
Забагаловка• 27 февраля в 14:00
Ответ дляЗновЗдоров
як же це знайомо, коли ’зливають’, бо на черзі купа своїх земляків за дверима стоять....і чекають ’хлібні’ місця
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 14:03
Ответ дляЗабагаловка
Ну тут місце не таке вже ’хлібне’ пахати треба добре, але стоять і стоять. Треба рухатись далі.
Забагаловка• 27 февраля в 14:09
Ответ дляЗновЗдоров
може то для Вас не ’хлібне’. а для когось стане дуже навіть хлібне і пахати так не доведеться. Я вже надивилась як на держ. службі виживають людей, спочатку ставлять задачі, які неможливо виконати, людина ’згорає’ і йде сама, вони потирають ручки і беруть земляків на зарплату більшу втричі і різко задачі випаровуються...
Вапщета• 27 февраля в 14:16
Ответ дляЗновЗдоров
Колись була ситуація, коли пішли до директора жалітись на мене, що я як менеджер по віпам підставляю головбуха з документами. А мені реально ніколи було було вимагати з бухів доки. Ми вирішили з директором щоб я не витрачала на це час і не загубила жодного з кліентів, що у буха буде дівчинка на побігеньках за мій рахунок, щоб дзвонити по докам, бігати замість мене і займатись іншими бумажками. Я тільки Договорами займаюсь і додатками. Але бух не заспокоювалась і далі кричала що вона не може зі мною працювати, бо я підставляю. Ця дурепа не розуміла, що крім мене вести цих кліентів ніхто не міг. І моє ’знову в потолок плює, сидить дивиться в одну точку, нічого не робить, знову малюночки дивиться в інтернеті сидить’ то і була моя робота. Робота думати і приносити в компанію великі гроші. Глав бух проти менеджера ’тормоза’ програла. Звільнили її.
Якщо вашого кліента змогли забрати, то не такий він вже й ваш. Для компанії вигідно забрати його у вас, щоб ви шукали іншого кліента.
Прикуси Язика• 27 февраля в 14:37
Так і кажіть:звільняюсь з особистих причин. Якщо, не офіційно, скажіть, що моральне вигорання з новим керівництвом, заважає вам виконувати якісно свої обов´язки. А по іншому, ви працюаати не вмієте.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 15:05
Ответ дляВапщета
У вас трохи інша ситуація, ви чесно сказали, що не маєте часу на договори, і це робить інша людина. Тут інше, людина тупо мовчить, що щось потрібно зробити, тягне до останнього, а потім всі розгрібають. Про клієнта, ви праві, але це було теж зроблено потайки, просто переключив в базі на себе і почав з ним спілкуватись. Клієнт дзвонить, робить замовлення, а прав нема, щоб доки виписати, а начальник, я забув сказати. Я ж не проти шукати нових клієнтів, і роблю це постійно, але є певна людська комунікація.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 15:07
Ответ дляЗабагаловка
Так я готова піти, в принципі, тут більше року, треба йти далі.
Вапщета• 27 февраля в 16:41
Ответ дляЗновЗдоров
Він вже 3 місяці? То ще пару місяців і всі зміни закінчаться, разом із сюрпризами. Ви звикните до нових приколів нач відділу. Він теж міг щось пропустити в циклі, що створив попередник. Не може ж він знати абсолютно все, що робив попередник. Це адаптація.
автор ЗновЗдоров • 27 февраля в 17:11
Ответ дляВапщета
Це підстава, коли щось пропустив, то пропустив, а тут людина знає прекрасно, що є певні процеси і навмисно капостить. І він не три місяці, а місяць. Просто гнила людина, а ще бреше постійно.
Ламборджини• 27 февраля в 21:38
Ответ дляТам-тарарам
Я ходила в сентябре и октябре на кучу собеседований, никто не попросил номер бывшего руководителя.
Там-тарарам• 28 февраля в 10:20
Ответ дляЛамборджини
І на які посади? В мене просили всі абсолютно