Байрактарна• Изменено 06 марта 2025

шеф не хоче підіймати зп

Прийшла до нього поговорити, прошу більше на 5 тис інакше треба буде шукати іншу роботу. підготовувала перелік обовьязків, що роблю, яку звітність і т.д. Каже що не хоче мого звільнення, але може пфідняти на 1 тис. розцінюю це як знущання. причому розказує що не зможе без мене, що я такий гарний співробітник і т.д., дала йому перелік обовьязків - здивувався що так багато! зп 30 тис для бухгалтера, кадровика та економіста, куча первинки при тому та всі участки крім податків, 35 людей. це я багато прошу?
Значит надо• 06 марта 2025
Ні, небагато, я тільки кадровик і отримую таку ЗП як у вас, у бухгалтера вища ніж у мене.
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляЗначит надо
вірите, пів року їла 10-15 хв і далі шла працювати, тобто без повноцінної обідньої перерви
Тільки не про гроші• 06 марта 2025
пусть сам живет на тыщу грн и жрет с помойки
Не будьте удобной, улучшая жизнь чужому мужику
Кринжова баба• 06 марта 2025
Ну вы уже нашли работу лучше? Уходите, зачем эти разговоры? Здесь к вашему шефу никто выдавливать больше не пойдет.
автор Байрактарна • 06 марта 2025
показала нормальний темп роботи, що можна навалювати все більше - і військовий облік і управлінські звіти і паливо, а зп - нєєєє
Большой секретик• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Скажіть, що як мінімум 40 має бути, так що 35 це серединка
Крим мій• 06 марта 2025
Шукайте нове місце роботи собі.
Може якщо директор побаче ваш настрой, то сам підніме.
А як ні, то переходьте
Кринжова баба• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
На вас можно ездить, всё, вы свою репутацию сделали.
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
всі ці двіжєнія зі зміною роботи зайвий стрес, але 25 мені ну дуже мало
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
ще не знайшла, робота не проблема - я завжди знаходила, тут зручно, але прийдеться міняти. я вважаю. що завжди треба спочатку спробувати домовитися на місці ніж рубити одразу
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
та він в обморок впаде від такого))))
Большой секретик• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
та він в обморок впаде від такого))))
Ви за себе переживайте))
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляКрим мій
Шукайте нове місце роботи собі.
А як ні, то переходьте
сам він не підніме, він власник і власник молодий і жадний, треба домовлятися. але 1 грн - це блін чепухня якась((((
Тільки не про гроші• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
No.
Краще кидати та йти. Спочатку знайшовши нове місце.
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
я проативна пожиттю, це бьє мене завжди
Большой секретик• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Він розуміє, що нікого не знайде на таку зп.ви себе недоцінюєте
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ви за себе переживайте))
я йому 30 озвучила він у шоці((
vinika• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Так 25 или 30??
Ондатрова шуба• 06 марта 2025
Ищите другую работу, я не знаю, но мне редко зп поднимают, или я редко прошу, и не всегда сразу, а вам так сказали что я бы искала работу.
Большой секретик• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
я йому 30 озвучила він у шоці((
Нічого, треба бути стресостійким і наших реаліях))
Тільки не про гроші• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
та він в обморок впаде від такого))))
Я вас умоляю, этот мужик преспокойно на одну жратву для себя тратит больше чем платит вам за месяц. Это только для вас ему жалко и только вы в его понимании не заслуживаете комфортной жизни.
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
No.
мені постійно дзвонять - ніколи їздити по співбесідах, да і замахалася я, зарах главбух хворіє, я ще й за неї працюю. лох як є
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
так йому вигідніше підняти мені!
vinika• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Треба не длмовлятись, а писати заяву на звільнення
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляvinika
Так 25 или 30??
зараз 25, прошу 30
Тільки не про гроші• 06 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Сподіваюсь він хоч яйця не підкочує до вас крім роботи.
Оце фіфа• 06 марта 2025
И никто повлиять на него не сможет. Кто-то будет рад 30 тыс. Будет пыхтеть, делать ошибки, но вакансию закроет. Все это мы уже проходили. Чувстуете, что стоите дороже - проходите с оффером от другого работодатели и «шантажируете». А на «поднимите мне зарплату, потому что я много делаю » никто не купится.
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
((( не розуміє він своєї вигоди, ну ладно
Ленне-Рейма• 06 марта 2025
Я бухгалтер. Зараз в пошуку. Звільнилася. Розумієте, є фірми які просто не можуть дозволити собі більший бюджет на бузгалтерію. Тому, якщо вам некомфортно- шукайте або прийміть
Але є ще й шефи жалоби. Якщо у вас так- звільняйтесь
автор Байрактарна • 06 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
так, у нього все ок