lilu1990• 06 марта в 12:43

Справедливий мир брехливої Європи

Макрон буде пів року колотитись зі своїм парламентом і генштабом - чи ядерна зброя Франції може бути гарантією для всієї Європи, чи посилати війська на лбз в Україну чи не посилати, бо 60 відсотків особового складу проти... Урсула розказує про виділення коштів, яке постійно блокується то одним, то другим. Норвегія затіхарилась з кубишкою грошей, зароблених на війні. У мерца самого куча проблем в автомобілебудуванні і впк. Але вони хочуть справедливого миру для України на вигідних позиціях.

Це шо значить? Ми далі воюєм поки ви там просинаєтесь зі спячки, шо ніхто ваші д-пи з Америки не прикриє? І в цей же час будете купляти в росії ресурси на 22 млрд шоб не загнутись від власної величі?

Я тут трампа навіть трохи розумію. Усі хочуть гідності за їх рахунок. І за наш рахунок. Та і всередині країни таких багато - ти Вася воюй, я на потоках посиджу. Я хоть Петю і Юлю не люблю, але від любві до ненависті і навпаки...
Графиня Шезвездицкая• 06 марта в 12:45
Макрон может хоть обосраться, рф четко сказало: никаких миротворческих войск в Украине не будет
автор lilu1990 • 06 марта в 12:45
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну та ж велич
Тетя Фрося• 06 марта в 12:46
Кто в лес, кто по дрова. НАТО уже не работает? Так мы далеко не уедем.
Ирина-bbd0• 06 марта в 12:47
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Помню в каком-то там году кацапы были согласны на миротворцев из беларуси)))
Этодругое)))
При беларусах спокойно можно было бы тягать белые фуры с ’гумкой’ из-за паребрика)))))
Графиня Шезвездицкая• 06 марта в 12:47
Ответ дляИрина-bbd0
Этодругое)))
Та это другое))))))))))))))
автор lilu1990 • 06 марта в 12:50
Ответ дляИрина-bbd0
Этодругое)))
Так а шо кацапи, там навіть самі французи не горять бажанням. Там тільки макрона в д-пу велич вжарила
Мандарина• 06 марта в 12:51
Ужас, одни враги вокруг
coch100• 06 марта в 12:52
Это ещё кого то удивляет?
Ирина-bbd0• 06 марта в 12:52
Ответ дляМандарина
Ужас, одни враги вокруг
Шо там вы вже в крыму сезон открыли?)))
Ракет не боитесь ?)))
Борисфенка• 06 марта в 12:52
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Так вже ж є міротварі і в Донецьку, і в Маріуполі.
Мандарина• 06 марта в 12:52
Ответ дляИрина-bbd0
Шо там вы вже в крыму сезон открыли?)))
Ракет не боитесь ?)))
Сейчас бы за Крым переживать, ага)))
Ирина-bbd0• 06 марта в 12:53
Ответ дляМандарина
Сейчас бы за Крым переживать, ага)))
Ага.помню помню как кацапня ссалась мельдонием))))
Мандарина• 06 марта в 12:55
Ответ дляИрина-bbd0
«Ах, обмануть меня не трудно. Я сам обманываться рад!»
Ирина-bbd0• 06 марта в 12:56
Ответ дляМандарина
Ваши кацапские каналы всьо брехали?)))))
От же ж)))
Мандарина• 06 марта в 12:57
Ответ дляИрина-bbd0
От же ж)))
Без понятия. Не отслеживаю)
автор lilu1990 • 06 марта в 12:59
Тепер макион нам зриває переговори. Вже хоть якісь поганенькі
КокоСина• 06 марта в 13:00
Ответ дляlilu1990
Які переговорити, на яку тему?
Filomena• 06 марта в 13:00
Випийте заспокійливого, купіть собі кота чи заведіть нарешті дитину. Що ж ви себе кожен день так доводите?)
автор lilu1990 • 06 марта в 13:01
Ответ дляКокоСина
Які переговорити, на яку тему?
З трампом.
Marinamariana• 06 марта в 13:01
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Кто такая русня чтобы ее помоичную армию военных импотентов на осликах кто то слушал ? Четко они сказали 😂😂Они могут только четко от@@ ать у ВСУ
автор lilu1990 • 06 марта в 13:01
Ответ дляFilomena
Та бо 3 ій рік війни .скільки можна людям без ротації?
КокоСина• 06 марта в 13:01
Ответ дляlilu1990
З трампом.
Так а про що ті переговори які він зриває?
mymoly• 06 марта в 13:02
Ответ дляlilu1990
Та не вжарило його. Він останній строк. Тому може говорити що забажає
автор lilu1990 • 06 марта в 13:02
Ответ дляКокоСина
Мені все одно, якшо вони приведуть до припинення вогню і перевиборів і відкритих кордонів. От чесно
Filomena• 06 марта в 13:02
Ответ дляlilu1990
Купіть собаку. Її двічі потрібно вигулювати. Дуже корисно для здоровʼя.
КокоСина• 06 марта в 13:03
Ответ дляlilu1990
Так на цю тему немає переговорів. Що зривати? Є лише про рідко земельні, але вони не про мир
Marinamariana• 06 марта в 13:03
Ответ дляМандарина
Сейчас бы за Крым переживать, ага)))
А зря не переживаете . События будут развиваться очень быстро . Если Рахе будут давать с ноги по рыло , то первым удар получит Крым
автор lilu1990 • 06 марта в 13:03
Ответ дляFilomena
mymoly• 06 марта в 13:04
Ответ дляMarinamariana
Хто цей мужній воїн?
автор lilu1990 • 06 марта в 13:04
Ответ дляКокоСина
Якшо трамп веде аємні переговори з нашими феодалами, все і так понятно