В мене бракує слів...Усі, хто за продовження війни, на вас такаж відповідальність, як і на росіянах...
Kristal2013• 07 октября в 17:52
Вы предлагаете отдать шостку с их жителями говностране?
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
Ответ дляМанула
А яка реальна ситуація з електрикою, водою, графіки чи повний блекаут там?
Хай напишуть хто з Сумщини. Звісно, якщо в них є ще можливість писати
Ответ дляOnyx83
Що для вас не ’хотіть продовження війни’? Пі..деж Абдристовича Собчакчкі про ’аттдам 4 області і молєбєн провєду па пагібшим с путєним’?
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 07 октября в 17:54
Ответ дляТатьяна123
Сейчас маня вам напишет, что это все вранье.
Удалено администрацией...
Ответ дляiirbis
Ви пропонуєте здатися?
Удалено администрацией...
Kristal2013• 07 октября в 17:55
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Вы свои квадратные метры уже отдали буряту?
НадпотужнаПотужність• 07 октября в 17:55
Ответ дляOnyx83
Удалено администрацией...
Ответ дляOnyx83
Предметно давайте. Ваші пропозиції ?
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 07 октября в 17:56
Ответ дляiirbis
Ви пропонуєте здатися?
Удалено администрацией...
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 07 октября в 17:56
Ответ дляKristal2013
Почекайте. Зараз автор напише про потужного і зелену владу. Це її фішка на цьому форумі.
Сама дуже скептично, навіть негативно, ставлюсь до влади, маю багато запитань, але автор тут займає перше місце по «потужності»
Marinamariana• 07 октября в 17:56
Ответ дляKristal2013
Ага ))) Она предлагает именно это. Как будто с пулями в животе или в подвалах пыточных этим жителям будет легче
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
От не треба нагнітати і тягнути незрозумілі фото.
У мене купа родичів з тих країв.
Вчора розмовляла.
В перший день було купа пунктів незламності по всьому місту розвернуто. Говорю конкретно за пункт в школі #5. Був гарячий чай, печиво, вафлі, суп, плов. Ніхто голодний та холодний не лишився.
Люди додому брали і також там їли.
По вулиці Садовий бульвар газ дали о 7 ранку вчора, але газівники ще вночі ходили, перевіряли.
Світло дали також вчора зранку.
По селам в Шосткинському районі світло кожного дні я було, хоча не цілодобово.
У мене купа родичів з тих країв.
Вчора розмовляла.
Люди додому брали і також там їли.
Світло дали також вчора зранку.
НадпотужнаПотужність• 07 октября в 17:57
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 07 октября в 17:58
Ответ дляiirbis
Згинь, путінська ’дружка’!
Удалено администрацией...
Marinamariana• 07 октября в 17:58
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Вы предлагаете капитулировать . Мы не соревнуемся, мы выживаем . Если сюда придут кацапы / жизни не будет . Они отомстят по полной за эти 4 года сопротивления . Но вы в курсе, просто думаете что вас и вашей семьи это не коснется - потому что на контору работаете 😡