Перекус беру завжди• 06 марта в 15:23

Порадьте хліб з хорошим складом

З нормальним, безпечним складом. Який є в атб, фора, кулиничі. Бо як почитаю склад, то очі на лоба лізуть. Який купуєте ви?
Оновлена версія• 06 марта в 15:24
Когда у меня зацвел хлеб, купленный накануне вечером- я купила хлебопечку
Подмигашка• 06 марта в 15:27
Замовляю спельтовий цільнозерновий хліб на заквасці
Чай не пью, только кофе• 06 марта в 15:29
Киев хлеб беру
Состав не смотрю,сейчас все продукты с химозой,смысл
So_so• 06 марта в 15:34
Такой беру
борошно житнє обдирне, борошно житнє сіяне, борошно пшеничне першого сорту, солод житній ферментований, вода питна, цукор білий кристалічний, сіль кухонна, дріжджі хлібопекарські пресовані, насіння: соняшнику, сезаму, льону, олія соняшникова
автор Перекус беру завжди • 06 марта в 15:48
Ответ дляSo_so
Такой беру
Дякую, спробую. В якійсь із тем хтось теж радив. Може то ви були?)))
автор Перекус беру завжди • 06 марта в 15:50
Ответ дляSo_so
Такой беру
В цьому ще склад непоганий. Подивитеся
СамавиховуюКота• 06 марта в 15:52
Агробизнес це ж Вінниця? Агрола чи як її там, смачніше тих усіх київхлібов та кулинічей.
Братья Капли• 06 марта в 16:00
Я покупаю только бородинский ( царь хлеб или Киев хлеб)
Очень редко люблю чиабатту или французский багет в Сильпо
Тостовые и тд не перевариваю.
Кавуся• 06 марта в 16:28
я покупаю в супермаркетах хлеб их собственного производства...
Свідок Перемоги• 06 марта в 16:58
Хороший склад - це який?
Хліб - це борошно, цукор, вода, дріжджі, сіль,олія. Може солод, якщо чорний. Або зерно , без борошна, якщо цільнозерновий. Все
Свідок Перемоги• 06 марта в 16:59
Ответ дляКавуся
В там поліпшувачів купа
Свідок Перемоги• 06 марта в 16:59
Ответ дляПерекус беру завжди
В цьому ще склад непоганий. Подивитеся
Я теж його люблю
Херсон це Україна• 06 марта в 17:36
Посмотрите производителя ,,Румьянець,, он не везде есть, но хлеб не плохой. Особенно советую батон на черенi и кирпичик житьно- пшеничний.