Два-три тижні і фсьо• 06 марта в 19:46

Ну шо! Євро буде 50...за 1 день на 1 грн курс скаканув

Колгоспниця• 06 марта в 21:09
Ответ дляМексиканочка
Як щось росте то інше просідає....суті це не міняє
А з урахуванням того що в середньому євро коштує 1.1-1.18 то ще є куди рости

А так як трамп почав війну з мігрантами і вже починаються проблеми бо нема кому працювати, то економіка і бакс може ще просіти

По факту розвинутим країнам вигідний низький курс власної валюти...
Наоборот высокий курс больше товаров можно купить
Мая твая не панимать• 08 марта в 09:19
Ответ дляКолгоспниця
Почему ?
У нас был купон, потом раз и гривня.
Да конечно с США не сравнить, но все может быть.
Нашли, что сравнить. Обычную бумажку(купон) без какой-либо защиты с валютой мирового уровня. Ни купон, ни гривна никогда не были мировой резервной валютой.
Мексиканочка• 09 марта в 19:52
Ответ дляКолгоспниця
Розвинені економіки ПРОДАЮТЬ, тому їм вигідний НИЗЬКИЙ курс
сама себе прекрасная• 10 марта в 19:12
Ответ дляМая твая не панимать
Я бы не рисковала покупать валюту искуссвенного объединения стран. Она может превратиться в бумажки за одну ночь.
Це ви про євро?)