Флюорография гуся• 06 марта 2025
Питання за дитячі какахи. Не для брезгливих
Прошу вибачення, просто трохи рознервувалась. Дитині 3.5 р. Ввечері помітила що у горщику випорожнення частково білого кольору, ніби щось з їжі не переварилось зовсім. Перед цим у раціоні були банани, яблука, свіжі овочі та зелень. Бананів мабуть забагато було, зазвичай не більше 1 шт їсть, а тут штуки 4. Це могло вплинути? Завтра зранку напишу педіатру, але начиталась вже в гуглі що білий колір то небезпечно. ⚠️ чи була в когось подібна проблема? Бо в себе я такого ну ніколи не помічала, взагалі бачу таке вперше. Завчасно дякую за відповідь.
Муууумие• 06 марта 2025
Було в сина декілька разів, все нормально, не давайте банани та дивіться як буде наступного разу
Флюорография гуся
• 06 марта 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Коли жовтуха то кал білий
То це єдина скарга, яка жовтуха
Тишком нишком• 06 марта 2025
Покормите свеклой и упадите в обморок от крови в какашках
Отстаньте от ребёнка. Яблоко не переварилось.
Флюорография гуся
• 06 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
Рацион питания влияет на ваши какахи, Какой педиатр ?🤦♀️
Але ж колір має бути, не просто ж білий
Шлях до зірок• 06 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Але ж колір має бути, не просто ж білий
Слушайте, что-то мне не верится, что там просто все белое как потолок, например. Вы всетаки немного утрируете
Флюорография гуся
• 06 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
Ну звісно що не прям настільки, але ну дуже не типовий колір. Тому я і напряглась. Нещодавно ще хворіли, то багато ліків звісно було. Вже накрутила що могло щось вплинути негативно на внутрішні органи. Хоча парацетамол тільки давала та ібупрофен
Шлях до зірок• 06 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Если бы там что-то повлияло на внутренние органы, вы бы точно это заметили по самочувствию. Не чудите и не придумывайте себе проблем на ровном месте. Завтра не давайте кучу бананов и молочки ( например если съесть много твердого сыра или моцареллы, будут светлые какашки) и будет вам другой цвет
Патріотка з дивану• 07 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Але ж колір має бути, не просто ж білий
Можливо це разово. Слідкуйте далі, якщо повториться, то ідіть до лікаря, тут краще перебдєть тим більше дитина хворіла, можливо реакція на ліки.