Ніка Найз• 07 марта в 12:35

На окупованих територіях бюджетників змушують здавати кров для військових РФ

Через великі втрати на південному напрямку окупанти змушують бюджетників здавати кров на потреби ЗС РФ.

Джерело: Центр національного спротиву

Дослівно: "Через великі втрати на південному напрямку ворог шукає донорів на тимчасово окупованих територіях.

Окупаційна адміністрація зганяє на потреби ЗС РФ бюджетників для примусової здачі крові. При цьому обіцяють додаткові виплати, але по факту виплат немає".

Деталі: Також спротив повідомляє, що на захоплені землі окупанти відряджають гематологів, оскільки місцеві відмовляються працювати на ворога.
Sandr1n• 07 марта в 12:42
Ви - наше вікно у світ новин, у всіх же все заблоковано крім советчици.
автор Ніка Найз • 07 марта в 12:45
Ответ дляSandr1n
Главное шоб свои мозги в игнор не поставили!
Тетя Фрося• 07 марта в 12:57
Зачем кровь убитым?
автор Ніка Найз • 07 марта в 13:07
Ответ дляТетя Фрося
Зачем кровь убитым?