ГоловнаЯ• 07 марта в 15:40
Чому спортики більше обмежують жири, ніж вуглеводи?
Люди, які тренуються в спортзалі. Чому вони жо вуглеводів відносяться спокійно, а жирів уникають? Наприклад, часто попадає підбірка солодощів, і там всюди радять шукати, де 0 жирів і лише вуглеводи. Чому так?
Альфасамка• 07 марта в 15:42
також балерини діти, самі знаєте які вони худі як тріски, в маці зі мною харчуються. Ті шо уникають шось це не спортсмени, а позери,
КоролеВешна• 07 марта в 15:43
Тому что вуглеводи дають енергію, сили. Коли постійно на дієті ходиш як сонна курка, низький гемоглобін, цукор падає, стомлюваність, з´їв ложку цукру, підшлункова починає виробляти інсулін і вже бодрячком.
КрестьянинДиор• 07 марта в 15:47
Потому что углей нужно съесть в 3 раза больше чем жиров и они дают энергию для зала. А жир и так набирается легко из мяса, рыбы, яиц, дневную норму жиров набрать легко
Пуки-куки• 07 марта в 16:33
Не будет жиров в рационе,не будет хорошего оттока желчи,в рационе должны быть и жиры и белки и углеводы
всемВсёИмного• 07 марта в 16:35
Потому что в жире гораздо больше калорий а углеводы они сожгут на треньке. Если не заниматься спортом то выгоднее наоборот жить на жирном и овощах Но полностью отказаться от углеводов.