Фляшка на трьох• 07 марта 2025
Вірус. Коли пройде температура
Захворіла вірусом від дітей ( не грип, робили тест), соплі і кашель. Кашель майже пройшов, закладеність носа ще ні.
Температури високої не було ні дня , але з понеділка і до сьогодні то 36,8-37,0.
Я її наче не відчуваю, але чоловік коли обіймає каже що я тепла, каже помір темпера уру ти якась затепла. Міряю - 37.
Лікар каже що і два тижні може так бути після вірусу.
Аналізи не здавала, почуваю себе прекрасно. Лише температура. Як її привести в норму?
Нервогенератор• 07 марта 2025
Вы серьезно? Это даже на температурный хвост не тянет. Перестаньте ее мерить и слушайте врача.
Угги в горошек• 07 марта 2025
Як її привести до норми, лише жарознижуючим, але якось тупо при такій маленькій його приймати
Фляшка на трьох
• 07 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
Так, але всі навколо кажуть що я тепла , тому й міряла , від початку вірусу того й до тепер тримається 37. Ні більше ні менше
Редиска Я• 07 марта 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Гірше було б якби ви були холодна.... А так нормальна температура для вірусу, з часом пройде ...не міряйте її , якщо ви її не відчуваєте
Фляшка на трьох
• 07 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
Ну то справді так, гірше як холодна. Але й 37 не добре.
Редиска Я• 07 марта 2025
Ответ дляФляшка на трьох
При вірусі це нормально. І сама прийде в норму
Фляшка на трьох
• 07 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
Добре, дякую. Зачекаю тиждень як не прийде в норму здам Зак.
Фляшка на трьох
• 07 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
Так, про температурний хвіст знаю. Але думала 37 залишається протягом 1-2 тижнів після високої температури. А тут все почалось з 37 і так цілий тиждень. Ні більше ні менше. Каже лікар що то нормально. Але вирішила спитати ще досвід інших. Як не пройде то здам аналіз крові
Усатая полосатая• 23 марта 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Як ви зараз себе почуваєте?
У дитини так само температура стрибає і сильна закладеність в носі .
Фляшка на трьох
• 24 марта 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Як ви зараз себе почуваєте?
Ні, все пройшло, дійсно за тиждень - два після початку хвороби , і ніс став в нормі і температура нормалізувалась.