Кабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити 150 мільйонів гривень на нову програму, яка має сприяти поверненню українців з-за кордону.
За офіційними даними, понад 6 мільйонів українців нині перебувають за кордоном. Багато хто виїхав у перші місяці повномасштабного вторгнення і досі не повернувся. Причини очевидні: безпека, стабільність, робота, освіта для дітей. Але тепер уряд вирішив діяти. 150 мільйонів гривень виділяється на програму повернення громадян. Що це означає на практиці?
Постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що ці кошти будуть спрямовані Міністерству національної єдності. Його основне завдання – підтримка українців за кордоном і стимулювання їхнього повернення. Але якими будуть ці «стимули».
Ответ дляИрина-bbd0
Признаюсь
В теме про цифровую идиотию я слегка переочаровалась))))
Так и не очаровывйтесь, никто не запрещает. Мыслить «общим строем» — это тоже утопия.
А по Украине моя общая позиция всегда была однозначна. рф ко мне вы не пришьете никаким боком.
Но когда я вижу дичь, на мой взгляд, то я констатирую факт, что это дичь.
Отстаивать суверенитет и право на жизнь — это одно, строить совок, давить принуждением, манипулятивно приправленым патриотизмом, потому что другие методы не сработают, —- это оруэлловщина. Я не хочу черное называть белым. Вам это не нравится, ну так и быть.
Natali-1096• 07 марта 2025
Пусть для начала платят тем КТО в Украине! Одесса.Пятую ночь дико херачат