Інна281997• 07 марта в 20:09

У кого з якого разу вийшло завагітніти

Це нормально коли пів року не виходить? В кого з якого разу вийшло завагітніти? 🙏
Невгамовна• 07 марта в 20:18
С первого
Пузата Хата• 07 марта в 20:21
Через 12 років ЕКО
Надежда наш компас• 07 марта в 20:23
Обидва рази через 6 міс
Пьяная вишня• 07 марта в 20:24
Не знаю от чего это зависит, но три раза беременела с первого раза, а последний (в 38 лет) со второго
Мольфарочка• 07 марта в 20:25
Через 3.5 роки
Хочу наколоти губи• 07 марта в 20:25
С першого. Детей двое
Ёшки_Матрёшки• 07 марта в 20:26
Ответ дляПьяная вишня
Зачем вам столько детей?
Хвильоватиша• 07 марта в 20:33
Три раза вообще без проблем. Даже не планируя :)
Четвертый раз - пару месяцев
Пятый раз - 1 год и 1 месяц понадобился. Сейчас как раз в процессе беременности
Ms. Искренность• 07 марта в 20:33
с пятого
Король дивана• 07 марта в 20:45
Через 5 років.
Сижу_и_плачу• 07 марта в 20:45
з першого незахищеного акту 🗿
Почемучка• 07 марта в 20:52
Во втором цикле получилось.
Пьяная вишня• 07 марта в 21:03
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Зачем вам столько детей?
Чтоб вы спросили… а так, я же не писала, что они все родились… но ваша бестактность зашкаливает
Юлі_я24• 07 марта в 21:03
Через 4 роки
Ёшки_Матрёшки• 07 марта в 21:06
Ответ дляПьяная вишня
Ну тогда извините, сочувствую
Зайченя• 07 марта в 21:25
7 років і 6 спроб еко. І це мені 32 роки
МатьЧасть• 07 марта в 21:46
6 років перша вагітність, 4 роки друга.
Директриссимо• 07 марта в 22:02
В 24 года с первого цикла, в 28 почти год беременность не наступала.
Полгода это ни о чем.
Сердючка• 07 марта в 22:10
5 циклов планирования -3 беременности, выносила только одну беременность
Гитта Ягг• 08 марта в 00:33
Лет наверное 15 лет, это прям настойчивого планирования, обследований и др.
В результате ЭКО успешное с 1 попытки.
Госпожа_тамагочи• 08 марта в 09:11
Завагітніти вийшло в перший місяць спроб, потім в 7 та 9. Це були три бхв, завагітніти нормально вийшло рівно через рік спроб (по всіх аналізах все більш-менш норм).

Працювати зі стресом (поїхати у відпустку). Здавати аналізи і тд. після півроку спроб, якщо вам 30+, якщо до 30 - то через рік спроб рекомендують. Але нам до 30, вирішили самі обстежитися добряче, і трохи познаходили проблем в собі, які доволі легко та швидко вийшло виправити. Але всеодно і з тим не виходило якийсь час)
РокерША• 08 марта в 23:53
Первая б получилось на 7й мес, вторая б - с первого месяца попыток
Вподобайден• 14 марта в 20:19
Не запланована, відпочинок,вино і 2 поломки через пару днів. Якщо плануєте дитинку, бажаю поїхати разом на відпочинок і просто побути вдвох, а гормони все зроблять за вас)
Оновлена версія• 11 апреля в 15:00
Обидва рази з першого разу. Причому другий раз був дуже неочікуваний і майже нереальний, навіть лікарі були здивовані🤷‍♀️ мабуть, чоловік так сильно хотів, що всесвіт почув його слова😅 А я вже навіть і не сподівалася, що зможу ще мати діток😢
Але пів року це нормально. Мої знайомі по декілька років обстежувались і лікувались, щоб завагітніти.