Бліновську трясли на мільярд, 5 років дали, у Чекаліної домашній арешт, теж на гроші трясуть. Тепер мітрошину - не така багата, але видно перебирати не приходиться. росії певно дуже погано у фінансовому плані. Тому трамп так і поспішає
Fistashka_ya• 07 марта в 21:27
Матери заряжали воду от телевизора, а дочери дышат маткой. Найс
дякую аж підскакую• 07 марта в 21:28
А у нас нет проблем? Уже все налоги стянули и на кешбек перенаправили?)
Kristal2013• 07 марта в 21:28
Сразу видно - не обременённый заботами человек, с дохрена свободным временем, следящим за говно жителями в говностране.
Магия света• 07 марта в 21:33
Да, просто бедных невинных блогеров, которые не моргнув глазом выплачивают миллионы долларов государству в попытках урегулировать свои дела
Магия света• 07 марта в 21:33
Ответ дляMariya Prokhorova
А за що їх затримують ? Вони що за мир ?
за инфоцыганство в промышленных масштабах
Mariya Prokhorova• 07 марта в 21:35
Ответ дляМагия света
Так а що вони впарівають ?
Just a crow• 07 марта в 21:37
А зачем Вы за ними следите?
Какая Ваша цель?
Это чем-то поможет их пздонусов выдворить с передовой, чтобы наши ЗСУ домой вернулись?
Какая Ваша цель?
Магия света• 07 марта в 21:37
Ответ дляЧитака
ого, а звідки в них такі суми, не думала що ті марафони так купують, це ж розводняки
еще реклама
у них же миллионы подписоты
ellllena.ua• 07 марта в 21:40
Ответ дляMariya Prokhorova
За неуплату налогов. Хотя по-хорошему надо за мошенничество.
Ответ дляKristal2013
Я дивилась розбори психологів, мені потрібно було по дєлу, і цю бліновську рік назад часто розбирали, я зацікавилась цею темою рос блогерів, все таки продажа дихання маткою і запуску шаріків найпопулярніша в росії, це окрема тема до речі чому саме в рф це так зайшло
Fistashka_ya• 07 марта в 21:42
Ответ дляellllena.ua
Их юристы не зря свой хлеб хомячат. Обставляют все как информационные консультации - трудно подтянуть за скам
Ответ дляlilu1990
дихання маткою
і за цехтось платить стільки, що можна нажити такі статки?
Ответ дляFistashka_ya
Так а вони тримають в сізо до останнього шоб пеня капала і сума штрафа росла. Не дозволяють розпродавати арештоване майно
Так у бліновської три дитини і то 5 років, даже не умовного
Fistashka_ya• 07 марта в 21:48
Ответ дляQuietude
Ника найс?
Позвать? Она щас смену завершила, а я сегодня тут за троих пашу.
Ответ дляlilu1990
Ця хвиля поступово спала. Найпопулярніше це всьо було у 19-20 році.
не знаю, мені вилазить постійно, найчастіше курси по супер манікюру за 15 хвилин з нарощенням на 2см довжини, їжаку ясно що то неможливо, але продають, а якщо рекламують, то значить купують, хоча важливо саме фізичне відпрацвання, а це прямо як віртуальний секс, ааа іще курси фотографів, зараз куди камінь не кинь попадеш в доморощеного фотографа
виктория7аас• 07 марта в 22:00
Ответ дляlilu1990
Аяза того не випускають із сізо,теж певно до нитки хочуть обібрати
Да Блиновской уже срок дали