язззззь!!!• 07 марта в 22:06
Яку пораду ви б дали собі 16-річній?
Куда ж без меня• 07 марта в 22:10
Учиться и зарабатывать. Никакой секс, хороший мужик и т.д. не заменят хорошую ЗП. Все проходит, никому верить нельзя.
Скорая помощь• 07 марта в 22:11
Навчайся і знайди справу свого життя, яка принесе тобі задоволення і фінансову стабільність
Стопясят раз обсуждала• 07 марта в 22:13
Учить Английский
Делать, как сама чувствуешь, а не мама говорит
Прагматик флегма• 07 марта в 22:16
Ответ дляАльдебаран
Не бросай аспирантуру ради высокой зарплаты
Чому шкодуєте про те, що кинули аспірантуру?
Ангел-предохранитель• 07 марта в 22:18
Вступати не на юридичний, а на медичний, як і хотіла. Я хоч і була в захваті від своєї роботи, але зараз потрібно заново вчитися, щоб працювати за спеціальністю за кордоном або продовжувати працювати помічником, що дуже мені не до вподоби.
Альдебаран• 07 марта в 22:23
Ответ дляПрагматик флегма
Бо в 50 всі навкруги професори, а ти лише їх одногрупниця
Бабка-ежика• 07 марта в 22:42
Ще б 10 років тому сказала би собі 16 річной - добре думати перед тим як народжувати ( в мене дитина с аутизмом)
Зараз нічого не сказала би. Хоча ні, сказала би ’тебе буде дуже важко, дуже прикро, але буде і дуже круто. Ти змінишся. І тобі це сподобається.’
Козачка• 08 марта в 00:11
Ответ дляАнгел-предохранитель
З медичною освітою ви так само вимушені б були вчитися заново, або працювати санітаром
Козачка• 08 марта в 00:12
Ответ дляБабка-ежика
І як зараз ваша дитина?