Полтавська галушка• 08 марта 2025
Українські виробники взуття
Поділіться, будь ласка, взуття яких українських виробників ви купуєте й якість якого вас влаштовує
Кофе в лобби• 08 марта 2025
Ніяке не купую.все г..но укр виробництва. Перевірено. І від ціни не залежить і да ціна інколи вище брендового
УраганнаЯ• 08 марта 2025
Біг шуз, з Запоріжжя, якісне шкіряне взуття по адекватній ціні, але вони спеціалізуються на маленьких і великих розмірах. 33-35, 42-44.
Чоловічі розміри до 48.
Чучело-Мяучело• 08 марта 2025
Ноунейми українські беру вже багато років. Носяться роками і у мене, і у дітей.
Полтавська галушка
• 08 марта 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Чоловічі розміри до 48.
Те, що треба. В мене 35. Дякую ❤️
Топтунша• 08 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Те, що треба. В мене 35. Дякую ❤️
В Миде посмотрите.
Не люблю натовп• 08 марта 2025
Я много лет покупаю обувь Солди, но они изготавливают на заказ и нет обмена или возврата и размеры у них 36-40
СКИБИДЫШь• 08 марта 2025
Мені подобається взуття Дніпропетровської фабрики, я була дуже приємно вражена якістю.
Харківське, Запорізьке, Дніпропетровське. Все нормально носиться. Але у мене вбивається тільки Китай. Дороге фірмове закордонне дуже рідко купляю, крім кросовок. Бо не умію зношувати(. Набридає, назбирується забагато. Українські виробники до 3 років носиться майже все. Найкращі з вищих , які мені доводилось саме по якості - то Харківське.